Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Parci, mit jelent az, hogy "fogható" ?
Lassan már kötőszónak használjátok, pedig semmi értelme... Nem lehetne megmaradni a magyar nyelvnél ilyen divatos keálmányok helyett ?

prohardver vendég

(#2) Celtic válasza guest (#1) üzenetére


Celtic
tag

És mit jelent MAGYARUL a "keálmányok"??
De ha más nyelven jelent valamit, homályosíts fel mindannyiunkat, kérlek!

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#3) Parci válasza guest (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Fogható = hozzáférhető. Nem csak egy nagy prohardver virtuális hasábjain, hanem a boltban is. Be tudsz menni, és meg tudod venni.

De ne kötözködj nekem!! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) weihe


weihe
tag

Majd jól rátok uszítom Dr. Grétsyt és udvartását (miszter Vágó, pl.) :))

(#5) Blues


Blues
csendes tag

hadd javítsalaki parci, egy érteme van azért az ATA133-nak, .. mégpedig, hogy gyárthatnak IDE alapú winyákat 130GB felett is .. mert eddig az volt plafon .. sőt már "fogható" :) magyarországon is a maxtor 160GB .. és ha az ember nem akar külön kártyát nem árt ...

(#6) NightLord


NightLord
tag

Az ATA - XXX nem azt jelenti hogy hány gigás vinyót köthetsz rá...

(#7) Parci válasza Blues (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Igen, ez tény, hogy az IDE kontroller ott tovább lett fejlesztve. De azt hiszem, hogy valami patch-el ez megoldható a "sima" ATA/100-as vezérlőknél is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Szasza


Szasza
tag

Az Ali Aladdin kerál, csak sajna alig gyártják, így (SI)Sorsa lett neki...:D

(#9) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én úgy tudtam hogy a 130 GB a nem elég címvezeték miatt gond. Magyarul megcímezni nem tuják a cuccot mert több "drót" kéne, meg csatlakozó mint pl a SCSI kábeleknél. Ez pedig fizikai probléma úgyhogy a patch mit sem ér... (esetleg egy hardware patch... :)

Ezért (is meg a sebesség miatt is persze) akarják/fogják a soros (csomag kapcsolt) ATA interfészt bevezetni, hogy ne kelljen 1000 tűs csatlakozó meg kábel...

De ha nem így van szóljatok... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.