Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

nagyon helyes az ötlet!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

csak van 1 híres ügyvédnek számítógépbuzi fia aki megkéri a papát, hogy vessen véget ennek a szennynek ami ma folyik..., mert, hogy az ügyvédek maguktól sztem nemtudják mi azaz p2p az tuti :)
amúgy, hogy lehet nyerni 1 ilyen ügyben?..fennt van a kazaa lehet bizonyítani, hogy töltöttek le tőle és vége.:S

Nos Omnes Una Manet

(#3) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Ehh :(

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4) Szabesz válasza ^Bundi^ (#2) üzenetére


Szabesz
őstag

de ez megingathatatlan bizonyíték? fenn volt oké... de hogy töltött -e valamit az már szerintem nem... jegyezték az IP-ket, meg a forgalmat oké.. de ez meghamisíthatatlan? Mitom én játszott egy hackerrel pasziánszt és kegyetlenűl elverte a hackert, és ő meghamisította az adatokat :DDD

[Szerkesztve]

¯\_(ツ)_/¯

(#5) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Hát nem is tudom mit mondjak. Annyira faramuci az egész. Ennyi pénzből nem tudom milyen ügyvédet lehet fogadni, de az biztos, hogy nem sok marad belőle a per végére.

15 000 bírósági ügy folyik jelen pillanatban is? Az azért felemészthet összegeket. Van ennek értelme kérdem én? : ((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6) luciferc


luciferc
őstag

szerintem is inkább egy elkötelezett ügyvédet kellett volna becserkészni

viszont jó lenne itthon is találni egy jó ügyvédet, hátha lehetne valmi jogi lépést tenni az asva hazudozásai ellen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.