Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Az intel vajon mit fog hozzá szolni?

(#2) Sárpac válasza Phantom Lord (#1) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Semmit ahogy eddig se!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#3) csudri


csudri
őstag

Muhaha! Az Abit-os srácok megint alkottak! Azért lehet, hogy kapnak majd egy ''ejnye-bejnye'' üzenetet az Intel-től!

(#4) Nite


Nite
őstag

:C

Abit RuleZ... 4-eva'

[Szerkesztve]

Paid my dues!

(#5) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Akkor nekem ezért nem tűnt fel az AA8 tesztelése közben, hogy létezik ilyen tuningzár. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) engusz


engusz
veterán

Nagyon durva! AA8-Duramax powa'! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) anulu válasza fLeSs (#5) üzenetére


anulu
félisten

:D lehet, sőt, más tesztoldalaknak sem, míg az ASUS lapok dobták a hátast... szvsz ez a mikroGURU chip első gyakorlati haszna. ez viszont elég nagy. komoly piaca lehet ezzel az Abitnak a 915/925 MoBo piacon :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) pilóta válasza Phantom Lord (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Lehet, hogy érdemes lesz bevásárolni ebből a lapból, mert hamarosan kiad az intel egy újab steppinget a lapkákból, amin már ez sem működik, és akkor mindent megér majd egy tuningosnak...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9) dabadab válasza Phantom Lord (#1) üzenetére


dabadab
titán

Gondolom ugyanazt, mint a BP-6-nal, amiben ket Celeron is ment SMP-ben: semmit.

DRM is theft

(#10) anulu válasza pilóta (#8) üzenetére


anulu
félisten

szerintem ez steppingtől függetlenül kilőtte és kész. ha kijön az új chip, Abit is kiadja az új rev-et, Intel meg pislog6...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Thrawn


Thrawn
félisten

Ez igen!
ABIT-ban még nem csalódtam! (kopp-kopp)

Nesze neked Intel!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12) anulu válasza Thrawn (#11) üzenetére


anulu
félisten

ezt a nick-et kéretik megbecsülni ám! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) Thrawn válasza anulu (#12) üzenetére


Thrawn
félisten

Meg is van! Mármint becsülve.
Ismerős vhonnan?

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#14) Vagabond válasza Thrawn (#13) üzenetére


Vagabond
csendes tag

Ööö Warcraft3?

(#15) anulu válasza Thrawn (#13) üzenetére


anulu
félisten

gyere off topic 12-be, ott folytassuk :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) Alvin_ti4200 válasza Thrawn (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

ABIT-ban még nem csalódtam! (kopp-kopp)

öcsém de irigyellek:DD

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy az Asus is ki fog-e találni valami tuningzár-feloldó vackot:)

(#17) Thrawn


Thrawn
félisten

Sajna mennem kell!
Vár rám 3 óra vonatozás!

Hi everibodri!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18) anulu válasza Thrawn (#17) üzenetére


anulu
félisten

mind1, ha ráérsz, majd nézz be :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) anulu válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


anulu
félisten

én is egyszer, és akkor is csak egy picit :) (KX7-333-ban nem tudtam szorzót állítani vmiért, egyébként jól ment :DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) Tithian


Tithian
őstag

Tehát a jajistenemvégeatuningnakittavilágvége szónokoknak megint nem lett igazuk :DD
Az Intel tuningvédelme szerintem csak figyelemfelkeltés volt. Intel deszkákat pedig amúgy sem lehet nagyon túlhajtani, dehát van olcsóbb, jobb :D

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#21) Alvin_ti4200 válasza Tithian (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

legalább róluk beszéltek egy hétig:)

(#22) anulu válasza Tithian (#20) üzenetére


anulu
félisten

hát a fene se tudja. úgy tűnik, az Abitnak sikerült. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) Gorneck válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


Gorneck
titán

Soha!:D

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#24) Keitaro


Keitaro
addikt

Nem kell sok idő, és a többiek is kirukkolnak vele. Szvsz :)

(#25) hobizoli válasza dabadab (#9) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Igen, kb annyira semmit, mint ahogy a kovetkezo szeria Cerka az mar nem is megy SMP-ben...

SZVSZ rovid uton ki fognak adni egy uj rev-t a chip-bol, pl egy plusz beepitett frekiszurovel megspekelve, ami ez miatt szandekosan nem bir menni majd a ''szabvanyos'' orajel felett par %-nal tobbel

A budget SMP-t es a szozoallitast is sikerrel lekorlatoztak, azert annyira nem hujek ott sem..:U



hobizoli

több drón kell ;P

(#26) Sidaries


Sidaries
őstag

Régóta Abithívő vagyok és ez most sem változott meg. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#27) Sir Pocok válasza Thrawn (#13) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Üdvözletem admirális.... :)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#28) BeLuke


BeLuke
csendes tag

Sziasztok! Tud valaki segiteni? Vettem egy gépet 3 het egy intel 2,8-as procival, de kb egy ora elteltével ujra indul a gép
Mi lehet a baj?

(#29) 8Ball


8Ball
tag

Hajrá ABIT!:C
Az Intelnek pedig gratula újjabb, gyönyörű öngól...

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#30) BeLuke


BeLuke
csendes tag

Kicseréltem azota az alaplapot a videokártyát, a tápot, ramot, ma pedig betettem egy 2,4es celeront. Szinte új gép lett, de még mindig

(#31) Tithian válasza anulu (#22) üzenetére


Tithian
őstag

Mint ahogy mindenki másnak is fog :D

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#32) HiperG válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


HiperG
addikt

Pl énse, leht nemis az abitban van a hiba :U

(#33) DonLeo válasza HiperG (#32) üzenetére


DonLeo
senior tag

én sem csalódtam még sohasem abitban (igaz nem is volt még abit-om, csak egy csőkábel, de az most is megvan) :DD

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#34) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Abit, mert megérdemlem... ;]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#35) DonLeo válasza StoneBridge (#34) üzenetére


DonLeo
senior tag

vagy:

Abit, mert hülye azért nem vagyok! :DDD (vagy mégis...? :DD )

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#36) StoneBridge válasza DonLeo (#35) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Így is igaz. :DDD

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#37) anulu válasza Tithian (#31) üzenetére


anulu
félisten

egy ilyen tempójú piacon, főleg, hogy a mostani AA8 és AG8 lapokban lehet tuningolni, ahogy azt kell, eléggé pozitív lehet a felhasználók szemében. ugyanis ha most vesz vki egy ''lockmentes'' AG8-at, megteheti, hogy egy tuti korrekt lapba teszi bele mondjuk 1-2 hónap múlva az új P4-ét... míg az akkor kapható lapok nem biztos, hogy tuningbajnokok lesznek. pontosan egy esetleges új rev chip miatt...

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Röviden: Intel ! :t:t:t ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#39) westlake


westlake
félisten

az abit eleg regota fejlesztgeti a tuning opcioit:D

Play nice!

(#40) Cruz


Cruz
aktív tag

Ebből is látszik, hogy melyik alapgyártó milyen utat követ a versenyben. Valóban kicsi azoknak a száma akik tuningolnak, de ha tudnak olyan lapokat produkálni, amiket a többiek nem, vagy ugyanazt jóval hamarabb teszik, akkor vszínű hogy pl Mézga Gézának a boltban az eladó a két ugyanolyan árú alaplap közül az Abitot fogja mondani, mert ő ismeri ezt a tulajdonságát (etc).
A márkanevet így kell megalapozni, vagy megőrizni. És ebben Abiték eddig is jók voltak.
:D

Otthon majd pár becéző szó keretében megvakargatom az ic7max3 füle tövét, megpaskolgatom a nyakát és adok neki egy szem kockacukrot is :D

C.

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#41) perempe válasza StoneBridge (#34) üzenetére


perempe
addikt

Csak így simán? Semmi ba+?

[Szerkesztve]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#42) Gorneck válasza Cruz (#40) üzenetére


Gorneck
titán

''Otthon majd pár becéző szó keretében megvakargatom az ic7max3 füle tövét, megpaskolgatom a nyakát és adok neki egy szem kockacukrot is'' :D:D
Állat! :C

Gorneck#1239

(#43) borely válasza BeLuke (#30) üzenetére


borely
tag

Szerintem nyiss egy topicot a problémád számára (persze csak azután, hogy megnézted nincs-e már ilyen topic). Ebben a topicban a problámád: off topic

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#44) Zoltán válasza BeLuke (#30) üzenetére


Zoltán
őstag

Akármi lehet a hiba. Valszeg nem is jó topicban vetetted fel. Szerintem egyébként nem hardware hiba, ha már mindent kicseréltél, hanem bekaptad az ismert vírust, abbana szent pillanatban amint rádugtad a netre a géped. Az szokott újraindulást eredményezni. Esetleg a túlmelegedés is eredményezheti ezt. Procihűtő rendesen fenn van? Vagy: tápegység elég erős? (Normális esetben egy 300W -os táp elég, ha nincs sok kacat a gépben)
Amíg nem írsz pontosabb hibaleírást nemigazán tudunk konkrétabban segíteni.

(#45) tomika


tomika
aktív tag

Abit: :C
Intel: :O Így jártál!
Azért örömteli, hogy vannak még gyártók, amik ilyet is meg mernek lépni! :DD

(#46) rudi


rudi
nagyúr

Azért ABIT-ék tudnak valamit, anno asszem ők csináltak PAT aktiválós 865-et is, és korábban még a BX440-es chipsetek kapcsán ők pakoltak először az elvileg ATA33-at támogató lapkához ATA100-at.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#47) westlake válasza rudi (#46) üzenetére


westlake
félisten

a sracok sejtenek valamit:)

Play nice!

(#48) anulu válasza Cruz (#40) üzenetére


anulu
félisten

én is megvakargattam NF7-em füle tövét, sőt még egy sört is adtam neki (elméletben), mikor is a TBred B-m 272-es FSB-vel POST-olt, és 240-essel még kő stabil volt :)) (8x240-ben nent :D)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#49) erdoke válasza rudi (#46) üzenetére


erdoke
titán

Tudnak valamit, valami mást meg nem (pl. normális BIOS-t írni mondjuk 2-3 nekifutásból). Így van ezzel a legtöbb gyártó.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.