Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bally


Bally
senior tag

Szőrszálhasogatás ON/

Szép és jó, örülök neki, csak a neve nem tetszik, szvsz nem sok köze van az intelligenciához :U

SzH OFF/

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#2) Yutani válasza Bally (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ha már intelligens mosópor is létezik, akkor ehhez már nincs is mit hozzászólni... :))

#tarcsad

(#3) sti


sti
tag

Háá...nemtom!Biztos jó valamire és lehet, hogy van is aki majd kihasználja.Én biztosan nem:(Ha én veszek egyúj lapot akkor azt tutira belövöm(bios,tuning) aztán csak akkor nyúlok hozzá ha cserélek valamit vagy ha valami gáz van.
lol:bios beállítás cd-íráshoz:C

(#4) fanatic


fanatic
aktív tag

Jelentkezzenek mindazok akik minden feladathoz külön bios beállítást akarnak alkalmazni! ;]

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#5) hobizoli válasza fanatic (#4) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Irsz nekik egyet?


hobizoli

több drón kell ;P

(#6) fakocka


fakocka
tag

Az ötlet jó, sőt nagyon jó! spec nem vagyok azok táborában akik mindenhova más beállítást akarnak alkalmazni, de meg tudom őket érteni. Minek hajtsa szarrá a procit internetezés vagy szövegszerkesztés közben a szerencsétlen user mikor csak játékra kell neki igazán? (itt most ne menjünk bele abba, hogykinek éri meg és kinek nem a tuning egyátalán) Ugye a sok +Volt miatt napság könnyebben elfáradnak a procik :DDD

(#7) simonzé


simonzé
addikt

...''javíthatunk vele az audiochip teljesítményén.''

Mi a tökömet lehet elérni egy audiotuninggal???????

''-Neked hány mhz-n megy a hangkártyád?
-Felhúztam 68-ra.
-Appááááám... Mikirájvagy!''
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

I don't fit in. I fit out.

(#8) engusz


engusz
veterán

Végre kedzi felfedezni az Abit, hogy igenis kellenek az ilyen szoftverek a felhasználóknak! Csak ugye most nehéz lenne hirtelen kiadni only a szoftvereket. Inkább bevezeti hardver szinten is. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) fanatic válasza hobizoli (#5) üzenetére


fanatic
aktív tag

Nem, de kiváncsi vagyok, hogy hányan fogják alkalmazni a cuccost!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#10) fanatic válasza simonzé (#7) üzenetére


fanatic
aktív tag

Teljesen korrekt az észrevétel! Ha a chipet egy jobb üzemmódba is lehet kapcsolni, akkor miért nincs ott eleve???

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#11) emvy


emvy
nagyúr

1.Átjavítottam az audiotuningot hangzásjavításra.

2. A dolognak van értelme, méghozzá egy szempontból: energiatakarékosság.
Bár ez itt csak pár wattot számít, de a jövőben hozzá kell szoknunk, hogy egyre fontosabb lesz ez a szempont is.

while (!sleep) sheep++;

(#12) marcee


marcee
addikt

Nekem éjszakánként 2600+on renderel a gépem 4000rpm-es venti beállítással, reggel nem indítom újra a gépet, hogy visszavegyem a proci sebességét, csakátállítom a ventit 3000rpm-re (ilyenkor már hallom a saját gondolataimat), mert modellezés/szerkesztés/internettezés közben úgysincs csúcsra járatva, tán nem ég el.
Nekem spec nagyon hasznos lenne ilyenkor egy kattintással 1700+/2000rpm-et állítani.

\m/

(#13) twollah válasza Bally (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Tudod eddiv volt az intelligens mosopor, most mar van intelligens alaplap is, mar csak az intelligens felhasznalot kell megtalalni hozza.

(#14) steveetm válasza marcee (#12) üzenetére


steveetm
őstag

Ehhez nem kell ilyen csip, ezt más most is meg tudod oldani, pl speedfan...
Üdv.: steveetm

(#15) biga


biga
senior tag

Divat manapság mindent ezért vagy azért lefikázni. Nem értem ez mire jó! Akinek nem tetszik, az majd nem telepíti fel. Jól tette az Abit, hogy ilyet is csinált, ez pl. még hiányzott tőle. Lehet, hogy valaki ezért (is) veszi meg. Próbáljatok meg az ő oldalukról is látni a dolgokat!

u.i.: Tisztelet a kivételnek, akinek meg nem inge .......

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#16) simonzé


simonzé
addikt

Nekem ingem, és megígérem, hogy majd szégyellem is magam miatta. Ettől azonban nem változik a véleményem, hogy ez hülyeség. Ez olyan, mintha a WC csészéket már eleve sz*rral összekenve vehetnéd meg. Remekül bemutatja a képességeket, de nincs értelme.

I don't fit in. I fit out.

(#17) Giruna válasza simonzé (#16) üzenetére


Giruna
tag

Igen semmi új dolgot ne használjunk, mert mind hülyeség, minden maradjon úgy ahogy van!!!
):
Ja

The Song Remains The Same :: http://www.giruna.hu

(#18) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

De most komolyan, ezen alaplapokhoz ooolyan jó kis vírusokat lehetne írni...! Volt fel, MHz fel, FanRPM le és kész is vagy! Rulz :)
Most ezt a kedves gyártók nem tekintik valós veszélynek? Vagy mi van?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#19) Csocso


Csocso
csendes tag

Intelligens chip?
A végén még meg szabja mikor használhatom!
Csak ne hogy öntudatára ébredjen!
Nesze neked SKYNET.

Az Inteligens Gép Inteligens Kezelőt Kiván

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.