Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] A Yamaha ismét a csúcson! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Olyan gravirozo programot en is szeretnek.

Remelem majd rajon valaki, hogy hogyan lehet kiszamolni, hogy ilyen jol nezzen ki. Az igazsaghoz hozza tartozik, hogy ahhoz hogy ilyen szepen nezzen ki ilyen gyonyoru kek szinu CD kell, a sargas feluletun meg sem lehet latni.

prohardver vendég

(#2) Tomcat


Tomcat
őstag

Eddig is csak Yamaha CD íróim voltak, és az itt leírtak után valószínűleg az is lesz ezután is. Sajnos a minőséget itt is meg kell fizetni. Szerintem ma a két csúcs a Yamaha és a Plextor CD-írói. Értem ez alatt a meghajtók kidolgozottságát, a profi kivitelezést, a gyakorlatilag 0 selejtet.

Tomcat

(#3) gergoke

Hát nekem azóta nincs Yamaha író a gépemben amióta egymás után 3db cserélt helyet a garanciaidőn belül... persze egyiket sem azért cseréltem mert nagyon akartam... (2db 400c és 1db 400t) :)
Akkor jött egy Plextor PlexWriter PX-412 és semmi gond, őket követte még egy jó pár Plexi és azóta Teac amikkel baromi elégedett vagyok, nagyon jó az ár/teljesítmény aránya.

A csoda szaxofon, elektromos gitár és egyéb alakzatok égetése nélkül is nagyon jól megvagyok... :) bár tuti lesz akinek ez számít a vásárlásnál... :D

Off: Mi az a McLaren? :D

(#4) emvy válasza gergoke (#3) üzenetére


emvy
nagyúr

McLaren:
gyárt:
versenyautót
sportkocsit
d/a convertert
dvd-lejátszót

while (!sleep) sheep++;

(#5) guest


guest
veterán

63 perc egy 650-es CD-n? Érdekes... Ha CD-ROM-ra wavokat írok fel, akkor is több fér fel, mint 63 perc...

prohardver vendég

(#6) Goodman válasza guest (#5) üzenetére


Goodman
tag

Idézet:
Az AAQR technológia lényege, hogy némi hely feláldozásával minden eddiginél tökéletesebb audio CD-ket lehet összehozni, melyek már valóban nagyon jól szólnak.

(#7) guest


guest
veterán

Azért a minőséggel nem igazán volt minden rendben a Yamahánál!!! Nekem 2*volt egymás után CRW2100E a gépemben. Az elsőnél gyors ütemben cseréltem, mikor kiderült, hogy a megírt lemezeket más meghajtó nem olvasta vissza. SEMMI! A másodikat kissé lassabb ütemben cseréltem, az nem volt hajlandó bizonyos színű lemezre írni.... (ehhez még az is hozzátartozik, hogy akkor találkoztam egy sráccal az ország másik végéből és ő is ugyanerre panaszkodott.) Nah ekkor megrendült egy kcisit a bizalmam a Yamahában, de sajnos másra nem cserélték ki gar.ban. Most ismét ilyen van, de hála istennek, ennek semmi baja......

prohardver vendég

(#8) TommyGun


TommyGun
őstag

Hát ha a Yamaha nem jó neketek akkor vegyetek egy CD nyomó gyárat ahol úgy öntik a CDt hogy rajta van a cucc...az nem hibázik bár 1000 db-ból 5-öt ront átlagosan :))

Nekem csak Yamahám volt eddig és röhögve figyeltem ahogy a haverok szoptak a panasonical a NEC-el a Sonyval meg a szar LG-vel mert mindig volt velük valami gebasz azt mikor mondtam hogy mért nem Plexi vagy Yamaha akkor ...hámme olcsóóó...ja akkor szopjatok vele...volt 8/4/24 esem meg volt 16/10/40 -esem most meg 20/10/40-esem van ozt sose volt vele semmi bajom sose cseszett el CDt...buffer Underrun meg minden és az a 8 mega buffer ami benne van az fincsi..a most 32x 40x LG Sony meg többi középkategóriás vacakban is csak 2-4 mega buffer van....

Szal a Yamaha a király...:DD

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#9) BobMaster válasza TommyGun (#8) üzenetére


BobMaster
senior tag

A Burn Proff asszem nem teszi szükségessé a nagyobb cache-t, azért spórolják ki.

Ez a gravírozás meg nagyon disznó :)

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#10) Zeratul


Zeratul
addikt

Az audio mastering lényege hogy a piteket hosszabban égeti fel ezért javul az olvasási minősége de csökken a műsoridő.

(#11) Dozer


Dozer
tag

Ez a 24x ujrairas nem piskota (ahhoz kepest, hogy mar egy jo ideje megalltak 10-12x-nel...); vagy ez is csak az elso irasra igaz?:)
Ez a szaxofonos cd meg nagyon szep, de ezen 0 adat van, nem? :) (mert ugye csak oda lehet ''rajzolgatni'', ahol nincs adat)

(#12) Joltee válasza TommyGun (#8) üzenetére


Joltee
aktív tag

Tudtommal a 24x10x40 LG-ben is 8 mega puffer van. (Itt ülök előtte... :)

Joltee

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#13) zsoltsza


zsoltsza
csendes tag

Dozer: ennyi erővel 2 oldalas CD-t is kidobhatnának

(#14) guest


guest
veterán

#7es Hozzászólásmoban éppen megdícsértem a YAMAHA írom! Hát most rájöttem hogy többet a büdös életbe nem fogok ilyet venni. Ez is jobb létre szenderült.....#@>#&@>[>

prohardver vendég

(#15) guest


guest
veterán

Ha még nem rendeltetés szerüen használnám akkor azt megérteném. De így, hogy mostanában kb hetente csak 5-10cdt írok meg vele?

Ezekután megkérném a Yamaha felsővezetését, hogy mondjon le azonnal! :) :)

prohardver vendég

(#16) Szasza válasza zsoltsza (#13) üzenetére


Szasza
tag

Nem egy hülye tipp, mivel a DVD olvasók kezelni tudják a 2 oldalas DVD-t, tehát némi plusszal a 2 oldalas CD is kezelhető lehet - 2*700=1400 Mbyte...:DD szóval ebből a 12 cm-es korongból is ki lehet hozni némi pluszt...

(#17) Szasza válasza guest (#15) üzenetére


Szasza
tag

guest15: Ezek az írók azoknak jók, akik nagyon nagyon sokat írnak, aki heti 20-30 db-ot ír, annak teljesen mindegy, hogy 60 perccel tovább tart 30 CD megírása, vagy sem. De aki 5-600 CD-t ír (el sem tudom képzelni, hogy mit - hacsak nem cég saját CD-jét) annak nem mindegy, hogy egy héttel hosszabban, vagy rövidebben írja meg őket... :D

(#18) karib


karib
addikt

Az írási sebesség annyira nem tud megfogni, annál inkább az RW írás-olvasási sebesség, hibajavítás, egyéb feature lista (AudioMaster, gravírozás) - netalántán csendesség :)

Department of Redundancy Department

(#19) guest


guest
veterán

Hát olvasom itt ,hogy a yamaha mekkora király audióban. Nekem 6 lemezem bánta, hogy nem a saját 40x TEAC-el írtam. Berakom a hifibe, a hifi gondolkozik, aztán lejátszásnál meg recseg az összes. Az írás 4x volt, nem 100ft-os cuccra.

prohardver vendég

(#20) Parci válasza TommyGun (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Hát nemtom... ''Yamaha a király''... korrektül ír, amíg ír, de nem strapabíró. Plextor és TEAC a király, ha engem kérdezel, persze ezekből is a régi, 4X-es őskövületek. Azok megírtak zsinórban 5000 CD-t mielőtt lepihentek...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] A Yamaha ismét a csúcson! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.