Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luciferc


luciferc
őstag

hú gyerekek, emellett akkora kapitális (X)-nek kellene lenni! ezért fizettek, vagy ingyen fényezitek a vodát? ez egy ritka gusztustalan PR szöveg, nem állásfoglalás. szerintem. remélem nem ti írtátok. fel sem merült, hogy rendes hírként számoltok be a dologról? persze lehet, hogy én nem látom át a dolgot.

(#2) Coyote2000 válasza luciferc (#1) üzenetére


Coyote2000
őstag

előfordul az ilyen... A trémobilt fényezik a legkevésbé, azt észrevettem. :P

(#3) balintka válasza Coyote2000 (#2) üzenetére


balintka
addikt

Teccik, nem tetszik a Voda jobb mint a tré. Nem hiába piacvezető nyugaton. csak nálunk magyaroknál divat a tré féle lehúzás, ami megfelel a magyarnak. Évekig engem is lehúztak, aztán hátat fordítottam a 160 forintos előfizetéses percdíjaknak. Hajrá Vodafone!

[Szerkesztve]

(#4) Gubro válasza luciferc (#1) üzenetére


Gubro
senior tag

Minden sajtóközlemény ilyen.
A sajtóközlemények - ahogy eddig is - hírben megjelennek nálunk. Természetesen minden szolgáltatóé.

(#5) luciferc válasza Gubro (#4) üzenetére


luciferc
őstag

Ti tudjátok. szerintem szörnyű, hogy egy ilyen nem is túl bújtatott PR szöveget sajtóközleményként kezeltek. Ugyanis ez lehet, hogy sajtóközleménynek van nevezve, de szerintem ez szimpla reklám szöveg. Persze mielőtt megkérded, nem tudnám egzaktul definiálni, hogy mi az a sajtóközlemény (ha te tudod, szívesen olvasom), de valahogy lelki szemeim előtt egy igazi sajtóközlemény nem így néz ki, ellenben egy sunyi reklámszöveggel, amire ez kiváló példa. Nem is értem minek fizetnek a cégek reklámért, ha ingyen is leközlitek, ha sajtóközleménynek hívják.
Amúgy alapvetően a második bekezdéssel van ''bajom'', főleg amiatt nem tekintem ezt sajtóközleménynek, hanem reklám szövegnek. Másodsorban az egész nyelvezete reklámszöveg szerű.


mod: gyakorlatilag pofán nyomták őket, mert hogy lenyúlják az embereket, és utána nagy büszkén mondják, hogy be fogjuk tartani a törvényt (sajnos ez ugye nem triviális), és amúgy is örülj, hogy nem nyúlunk le még jobban.

[Szerkesztve]

(#6) #54715584 válasza balintka (#3) üzenetére


#54715584
törölt tag

piacvezeto? a tre mobiljaival igen, nyugaton meg masok a berek es a percdijak is, ne hasonlitsd MO-t hozza...
es T-nel mikor voltak 160 Ft-os percdijak? roamingnal esetleg, de az is 108 Ft volt jo ideig

az utolso bekezdes elso mondatat eleg elolvasni, ketszer is benne van a jun 29-i datum
szoval meg sulykoljak is bele a hulye emberekbe, nehogy elfeljtsed, hogy juni 29-tol olcsobb lesz a roaming, tehat menjel es valtsal vodara...

ez akkor is bujtatott reklamszoveg vagy nevezzetek aminek akarjatok, akkor is reklamoz

(#7) Gubro válasza #54715584 (#6) üzenetére


Gubro
senior tag

...ahogyan ezt a többiek is ki fogják adni. Minden szolgáltató kihasználja az alkalmat a reklámra.

Más: a szabályozás lép életbe 29-től, a végrehajtás időpontja későbbre esik.

(#8) jerry311


jerry311
nagyúr

Elég gáz ez a mondat így:
A Vodafone ügyfelei már átlagosan 40 %-kal kevesebbet fizetnek az ügyfelei roamingolás során, mint azt egy évvel ezelőtt tették.

(#9) #54715584 válasza Gubro (#7) üzenetére


#54715584
törölt tag

jogos :D van ott aug 29 is :)

nem a ph!-val van gondom, felreertes ne essek :)

[Szerkesztve]

(#10) balintka válasza #54715584 (#6) üzenetére


balintka
addikt

Ajánlom a Tréék Szervusz díjcsomagját, csúcsidőben 160-as percdíj mobilhálózatra. mindez 3250 Ft-os havidíj mellett. Kérlek ne próbáld megmásítani a tényt, hogy volt (van is?) ilyen. Évekig fizettünk eleget, aztán a számhordozhatósággal búcsút mondtunk nekik 2004-ben. Azóta megharmadolódott a mobilok költsége, mióta Vodafone-osok vagyunk. Ami tény, az tény.

[Szerkesztve]

(#11) #54715584 válasza balintka (#10) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem akartam masitani, csupan nem tudtam errol, de megneztem a tarifatablazatot
miert azt a dijcsomagot hasznaltatok?
nekem relax van, es 23 Ft a percdij

(#12) balintka válasza #54715584 (#11) üzenetére


balintka
addikt

Akkor mikor ezt vettük 1998-99 környékén, ez volt a leg''olcsóbb'', aztán 2004 elején át akartuk váltani, erre még magasabb havidíjas csomagokat ajánlottak, alig olcsóbb percdíjjal. Maradtunk ennél.Szinte nem beszéltünk, mégis 10.000 Ft-os számlák jöttek ki. Aztán a Vodafone-hoz menve kártyás csomaggal havi 1 db 3000 Ft-os kártyával kijön anyu, pedig sok hívást intéz. Én ma már az ellenségemnek se kívánnám a Trémobilt, meggyűlöltem őket anno örökre. Soha nem fogok visszatérni ehhez a rabló bagázshoz. A Pannon is sokkal versenyképesebb náluk. A Westel/Tré sose volt olcsó, anno sok újságban felemelték ellenük a szót az írók (Pl. PC Guru, stb). Így maguknak köszönhetik, hogy belőlem lett az egyik legnagyobb Vodafone fan, viszonylag olcsók a percdíjak, és nagyon jó a Live, sokkal több, jobb készülék kapható Vodáéknál és olcsóbban adják kártyásan mint Tréék. Akiknél szinte csak havidíjjal lehet telefont venni, ami vicc. Énszerintem aki nyitott szemmel jár 2007-ben, annak eszébe se jut Tréékhez menni. Pannon vagy Voda a logikus döntés.

(#13) cherockee


cherockee
aktív tag

ha valaki nevetni akar, de nagyot, nézze meg a pannon ugyan ezt mennyiben intézte el...azért amikor megláttam az után ezt a sajtokupacot már bele se kezdtem az olvasásba. ennyit, erről, nem! igen-t vagy nem-et illik írni, meg utána 1-2 mondatot...nem 42-t, akár hivatalos, akár saját...

[Szerkesztve]

(#14) fotel


fotel
aktív tag

Már nem azért, de a passporttal egyik hazai konkurens sem tud versenyezni, pedig a T simán megteheté, ők is ott vannak szinte mindenhol. És a passporthoz nem is kellett törvényi erő, maguktól csinálták. Ha 3 percnél többet beszélsz (új tarifákkal 5), akkor a passport verhetetlen.

(#15) 1430 válasza balintka (#10) üzenetére


1430
senior tag

A pontosság kedvéért megjegyezném, hogy a T-Mobile Szervusz díjcsomagjánál 2580 Ft a havidíj (nem 3250) és csúcsidőben a vezetékes és más mobil irány ''csak'' 120 Ft (nem 160). Amúgy pedig az ügyfél havonta egyszer válthat díjcsomagot, tehát 2004-ben válthattál volna másik díjcsomagra, sőt! Domino-ra is lehet váltani (ha a számhordozás lehetséges, akkor a Domino-ra váltás is), ahol ott a Domino Nap, de ha Édesanyád sokat beszél és a havi 3000-3500-as feltöltés-re van szükség, akkor már szóba jöhet a Domino Aktív is! :)

Ami pedig a készülékeket illeti, szerintem nézőpont kérdése, a sok nem feltétlen több. Továbbá kiemelném azt a tényt, hogy ha 2 éves hűségnyilatkozattal új előfizetést vásárol az ügyfél vagy csak a meglévő hívószámára vállal újabb hűséget, a drágább készülékeket KAMATMENTES részletfizetéssel is elviheti. :) Domino csomagban pedig kedvezőek a készülék árak, ha a piacon csökken az ár, akkor azt a T-Mobile is követni szokta (meglátásom szerint). Továbbá érdemes figyelemmel kísérni a Domino csomagos akciókat! :)

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16) Coyote2000 válasza balintka (#10) üzenetére


Coyote2000
őstag

Egy egy kb 8-10 éves díjcsomag, ami csak azért maradt a kínálatban, mert sokaknak ez is megfelelt, és nem változtattak előfizetést. Ez nem azt bizonyítja, hogy a T drága, hanem azt, hogy már régóta itt volt (Westelként)

(#17) g@bo válasza balintka (#3) üzenetére


g@bo
nagyúr

hajrá voda !!!

januártól eltöröltél sunyi módon a vitamax másodperc alapját, perc lett, csak lestem, hova fogy a feltöltésem.

remélem 2008 jan. 01. újabb alattomos emelést hoz. hajráááááááááá. húzzatok le mégjobban! :C

(#18) Viktor0610 válasza g@bo (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

U.ezt be lehetne írni a másik két szolgáltatós topikba is. Nem ''kell'' a Vodafone-t kiemelni...

Ja, mégegy... Senki nem kötelez arra, h. a Vodafone szolgáltatásait használd... :U Van még másik két szolgáltató. ;)

Samsung Galaxy A54

(#19) g@bo válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


g@bo
nagyúr

mivel vodafone ügyfél vagyok, azt emeltem ki. pannonnak rég nem láttam mp alapú csomagját, se t com....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.