Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Ahhaaa...
Faterom epp a MOL-nal dolgozik, es elmondta, hogy csak a vezetok es irodasok telefonjait cserelik Vodara, a ''kek gallerosok'' tovabbra is T-Mobilenal maradnak.
Na nem azert, mert nem kaphatnanak Vodafone-t... Csak eppen kiprobaltak, es kinn, az olajkutak kornyeken bizony csak szerettek volna telefonalni terero hijan....
Kepzeljetek csak el, megint kitor egy kut, es terero miatt nem lehet idoben ertesiteni az illetekeseket? Rohej!

Apamek kitartanak a T-Mobilenal. Hozzateszem, a csaladunk is kapott kedvezmenyes ajanlatot a Vodatol: mivel fater MOL-os, ezert mindenki (max 4 szemely) kaphat Voda specko elofizut, amivel ingyen beszelhetnenk egymassal. De nem kell, tartsak meg. Majd ha tererot is adnak az elofizuhoz, akkor meggondolom magam.

(#2) ollie válasza Coyote2000 (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ez tényleg LoL...

***

(#3) DewiL válasza Coyote2000 (#1) üzenetére


DewiL
senior tag

Szerintem a vodának nincsenek térerő problémái (már) én amerre jártam eddig az országban mindíg maxon volt a térerőt jelsző csík
és ahogy a fogalmazásodból kiveszem te tmobil hívő vagy és utálod a vodát :)

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#4) FefeeX


FefeeX
veterán

Bnőm faterja ott dolgozik a MOLnál, és az előbbi kategóriába tartozik, már ugye akik kapnak telefont. Arról nem a voda tehet h a telephelyen nincs térerő, ez az egyik, de mivel szerződést kötöttek, lesz ott is. 2: aki rendezte ezt az ügylett azt 2 lábbal rúgják ki, mert a dolgoknak nem nézett utána

(#5) Biaggio


Biaggio
őstag

A mi cégünk most áll át Pannon-ról Vodafone-ra. Sajnos:( Eleinte októbe közepe volt az átállás dátuma, most már október végére tolódott. Nem tudom pontosan, hány előfizetése van a cégnek, de biztosan több, mint 100.

Ráadásul augusztusban egyik T-Mobile-os számomat átvittem Pannon-hoz, ami dolgozói csomagként (tehát én fizetem a cégnek) bekerült a céges előfizetésbe. Vajon a Pannon rámveri a hűségidőszakot, hogy a cég lelép tőle:F

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A térerő-gond igenis meglévő probléma a Vodánál...
Nap, mint nap tapasztalom, pedig nem a prérin lakom.

Biaggio:
Mivel a cég a a szerződő fél, neked nem valószínű, h. bármi fizetnivalód volna... Max. a te kártyád a Pannonnál marad.

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#7) ragazzo


ragazzo
őstag

Hát nem akarok flamelni, de itt Hevesben és Borsodban is sok olyan hely van, ahol csak voda van. A másik kettő nem tartotta érdemlegesnek kitenni a tornyot 10 év után sem. Egy hely: Cserépváralja. Itt keressen valaki panit vagy traymobilt.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#8) Coyote2000 válasza DewiL (#3) üzenetére


Coyote2000
őstag

Gyere el Zalába, és LÁSS!!!
Gyere el Vasba, és LÁSS!!!
Menj el Somogyba, és LÁSS!!!

Lásd, ahogy a telefonod kiirja, hogy pl. ''Válasszon hálózatot'' vagy ''Csak 112'' meg ilyenek...

Alföldön persze hogy működik...

(#9) Coyote2000 válasza ragazzo (#7) üzenetére


Coyote2000
őstag

ja, es Zalaegerszegrol, Szombathelyrol, Nagykanizsarol, Sopronrol, Koszegrol, Kaposvarrol is szo van, nem csak a falvakrol...

(#10) Coyote2000 válasza DewiL (#3) üzenetére


Coyote2000
őstag

még valami: nem vagyok T-Mobile hivő. Van egy Vitamax Citys kártyám is, és a percdijai miatt jónak tartom a Vodafone-t.
A térerő probléma viszont még nem a múltté, bármennyire is szeretném...

(#11) Grafiqs válasza Coyote2000 (#1) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ildomos lenne ha befejeznéd a flémelést. Még egy hasonló ''kitörés'' és figyelmeztetést kapsz. (Ami ugye azzal jár, hogy utána következő kihágásnál -gyk. Alapelvek megsértése- azonalli ban jár.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#12) FefeeX válasza Coyote2000 (#10) üzenetére


FefeeX
veterán

A térerő probléma sztem nemigen az. Zalaegerszegen lakom. Bicózás közben sincs gond, szóval nem toom hol lax, de valahogy akkor én kerülhetem el biztos azokat a területeket...

(#13) FefeeX válasza Grafiqs (#11) üzenetére


FefeeX
veterán

mi az a flémelés?

(#14) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Emberek, a terero kerdes megtargyalasahoz legyetek kedvesek uj temat nyitni, es oda dobaljatok be pro es kontra az erveket, valamint a teruleteket.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) Coyote2000 válasza Grafiqs (#11) üzenetére


Coyote2000
őstag

Sajnos nem ertem mire gondolsz, jo lenne, ha felhomalyositanal...
Az #1-es beszolasommal van gond?
Vagy azzal a harommal, amit kenytelen voltam kulon irni mert kozben ki kellett lepnem a netrol?:F

(#16) Biaggio válasza Biaggio (#5) üzenetére


Biaggio
őstag

Úgy néz ki, sikeres lesz az átállás. Tegnap megkaptuk a telefonokat, új SIM kártyákkal. Péntekig nem szabad használni, addig 70-es hívószám van rajtuk ;]

(#17) FefeeX válasza Biaggio (#16) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem használni szabad, csak megszűnik majd a szám az átállással. Hány napig tart az átállás? Szóval mikor kaptátok és ahhoz képest mikorra lesz kész? Milyen csomagot lehet választani családon belül? Ilyen társizébizére gonddolok...

(#18) ragazzo


ragazzo
őstag

Általában egy számhordozás 7-10 nap alatt megy végbe.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#19) Loha válasza Coyote2000 (#9) üzenetére


Loha
veterán

Mindegyik helyen voltam már, és tökéletes avolt a térerő...
Szeritnem ezen fölösleges vitázni a vodának jó a hálaza és van mindenhol...

(#20) Biaggio válasza FefeeX (#17) üzenetére


Biaggio
őstag

Nem szabad használni, kifejezetten felhívták rá a figyelmet. Az átállás ugyanúgy kb. 4 óra és hétvégére időzítik, mert így okozza a legkevesebb problémát. Most kaptuk meg a hét elején, és a hét végén van a számhordozás. Családi bigyóval nem tudom, hogy ki lehet e egészíteni, ezek nagyon kedvező tarifák, de ez már üzleti titok :B

(#21) Oliverda


Oliverda
félisten

Szépen lassan a Vodafone lenyúlja az összes nagy céget. OTP, MOL stb.... Végre van valami árverseny. Hasonlítsátok össze a 4-5 évvel ezelőtti csomagokat a mostaniakkal.l

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22) Coyote2000 válasza Loha (#19) üzenetére


Coyote2000
őstag

Aktualis: epp ma reggel akartam betelefonalni a ceghez, hogy kesni fogok a 10oras ertekezletrol. Meg szerencse, hogy a pestiek nem indultak el 7.00 elott, es igy meg fel 8kor is raertem telefonalni, kulonben nagy xarban lennek.
A gondom epp csak az volt, hogy a kocsibol nem tudtam telefonalni, mert nincs Vodafone terero Gellenhazatol Zalaegerszeg kertvarosaig. (masik telcsim meg nem volt nalam.)

En itt elek, es nem utalom a Vodat, mert jok a percdijai. Ennek ellenere nem vitatema, hogy terero-gondjaik igenis vannak, meghozza eleg komolyak.

A topikhoz meg annyit, hogy mult hetvegen a MOL ugy dontott, kekgalleros dolgozoik eseteben visszacserelik a telefonokat tremobilosra, mert a mult heten tobb alkalommal megbenult a kommunikacio koztuk - terero hianyaban.

A Vodafone mentsegere legyen mondva, allitolag igeretet tett, hogy 2 even belul TENYLEGESEN megprobalja lefedni azokat a teruleteket, ami a lefedettsegi terkepen megtevesztoen pozitivnak van abrazolva. (Mas esetben erosen perelhetove valnak az ugyfelek megtevesztese miatt (a MOL-lal meg nem eri meg felvenni a kesztyut))
Hozzateszem, nem lehetetlen keresrol van szo, mert ezeken a helyeken a regi 3310es Nokiakon minimum 3 vonal van a negybol a terero-indikator felett T-Mobile halozataban. Ugyanakkor par evvel korabban a Pannont is sikeresen hasznaltak ugyanitt...



[Szerkesztve]

(#23) Notes


Notes
senior tag

Ha már térerőnél tartunk én pont azért megyek el az Őrségbe mert ott van egy kis falu ahol egyik szolgáltatónak sincs térereje, csak csend és nyugalom, erdő, tó, jó levegő. Na ott lehet pihenni. ;)

Romanes eunt domus!

(#24) Coyote2000 válasza Notes (#23) üzenetére


Coyote2000
őstag

Jo otlet, en is tervezek ilyesmit. Csak en kikapcsolom a telefont, es kesz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.