Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

samsungék meghülyültek, félelmetes:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Úgy néz ki mintha egy sodrófával kisimították volna. :D

(#3) #54715584 válasza Integra (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

ajjaj, en mar kezdek attol felni, hogy eltorik a telefon hajlitgatas kozben, vagy ha leesik akkor ecceruen ripityara torik meg ilyenek, telleg felelmetes :D

(#4) rumos14


rumos14
nagyúr

na végre, ideje volt már! olyan ciki egy 6,9mm vastag bunkofonnal járkálni :D

(#5) AMD Power válasza rumos14 (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem is! És az csak 2MP-s volt! :))

(#6) joshua7


joshua7
veterán

Vékony, meg minden, de szvsz nagyon csúnya már. Ideje lenne valami új hülyeséget kitalálni a Samsung-nak. :)

Semper Fi

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez a cím nem jó. Ha ez így halad tovább, egy két hét és nem lesz igaz :D
Jön egy telefon ami letaszítja és nem ez lesz a legvékonyabb.

(#8) Pompi válasza joshua7 (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem speciel nagyon tetszik ;) Izlések és pofonok :)

Feel Good Inc.

(#9) erdoke válasza joshua7 (#6) üzenetére


erdoke
titán

Ez csak egy telefon a kínálatban, ami a vékonyságmániás vevőket célozza. Ezen kívül rekorder is, ami nagyon komoly marketingértéket hordoz. Szerintem ennyi bőven elég, hogy legyen létjogosultsága. Ettől függetlenül nekem se jön be, inkább U600, ha már vékony.

A legjobb aláírás a héten

(#10) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Hát ez nem semmi. Le a kalappal a Samsung elött. Lassan olyan vékony lesz egy mobiltelefon hogy nem fogod oldalról látni mert papírvastagságú lesz. Azért én félnék nagy szélben telefonálni mert még a végén elviszi a szél a telcsit aztán agyő telefonálgatás. :Y De azért arra kiváncsi lennék mit bír egy ilyen kütyü aksija. :F Gondolom a speckóiban ez olvasható: Készenléti idő 100 óra,,,működési idő 20 perc. De ne legyen igazam ;)

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#11) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát elég gáz már ez a vékonysági verseny,a motorola elkezdte és a többieknek is utánozni kellett, tisztára mint az óvodába :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Na, ezzel a zsebemben nem mernék leülni!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) erdoke válasza mrlujoak (#12) üzenetére


erdoke
titán

Ha ezt ingzsebre is tartod, elég érdekes habitusod lehet. :D

A legjobb aláírás a héten

(#14) Fecow


Fecow
aktív tag

Nekem ez még mindig túl vastag. :(
Majd ha olyan vékony lesz, hogy vágni lehet vele, néha jól jönne.(pl. nincs kéznél kés) :DDD :))

Nyergeld meg a nagyot

(#15) Athos07 válasza Jégkokó (#11) üzenetére


Athos07
senior tag

Ha jobban megnézed: a Samsung elé kék köd szállt, és teljesen beleizgatta magát a dologba. Míg mások valamennyire átgondoltabban szolgálják ki a még megmaradt keresletet, mert valljuk be - a v3 az nem csak a vékonysága miatt fogyott úgy ahogy.

A Nokia kezdett egy N76-tal, és egy 6300-val, valamint vékonyított a 6080-on, és lett a 3110c.. de nem kezd számháborúba. A SE ugyancsak: jön a w880i mint egyedi, nagy ugrás (legvékonyabb 3G teló tán) és jönnek a vékonyított k550, w610, mint változat.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#16) cherockee


cherockee
aktív tag

Arra senki nem gondol, hogy esetleg van jó oldala a pengetelefonoknak, azok számára is akik messziről kerülik őket? Mennyi telefon lesz az ezekben kifejlesztett tech miatt vékonyabb? És azt se mondja senki, hogy ő szereti mondjuk a 15mm vastag telefonokat...bár tény, hogy van határ, ami alá nem érdemes lemenni...

(#17) rumos14 válasza cherockee (#16) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem ez a határ pont úgy 15mm körül van...

(#18) AS


AS
félisten

Szerintem meg 10. :)
D830 :R
6.9 es x820 már nekem is vékony volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) erdoke válasza rumos14 (#17) üzenetére


erdoke
titán

Embere válogatja, én még elviselném, ha faragnának pár mm-t a D900-amból. Sajnos az U700 ''csak'' 0,8 mm-rel vékonyab, az szinte nem is észrevehető. Az U600 pedig 2007 második felében már nem jó hosszú távú befektetés, ráadásul rondább is mint a 700-as.

A legjobb aláírás a héten

(#20) erdoke válasza Athos07 (#15) üzenetére


erdoke
titán

Bizony, a másfélszeres vastagság és súly csak előny lehet, ha a Nokiáról van szó. ;]
Ugyanígy ha a SE a legvékonyabb valamiben, akkor az teljesen rendben van, ha a Samsung, akkor az kék köd és számháború.

A legjobb aláírás a héten

(#21) AS válasza erdoke (#19) üzenetére


AS
félisten

u600 u700 2007 eslö felében jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) erdoke válasza AS (#21) üzenetére


erdoke
titán

OK, de nekem csak október magasságában esedékes a váltás, és az ára is akkorra normalizálódik. :)

A legjobb aláírás a héten

(#23) cousin333


cousin333
addikt

Képzelem, hogy milyen fotókat csinál a brutális integrált optikai lencserendszer :D.

"We spared no expense"

(#24) István70 válasza cousin333 (#23) üzenetére


István70
tag

d900 sem rossz fotózásban... közel van a féltégla n73-hoz. Én úgy vagyok ezekkel a penge telókkal, hogy egy bizonyos vékonyság alatt nem venném meg. I520-ra inkább vevő lennék. Akinek nem tetszik az úgysem veszi meg. Azért a nokia sem marad ki a vékonyságmániából: n76. Jönnek a penge nokiák? ;)

[Szerkesztve]

(#25) AS válasza István70 (#24) üzenetére


AS
félisten

Micsoda?? D900 lazán lenyomta a n73-at azt rengeteg teszt bizonyiztota is!

D900 elen fele kamerában max a K800 lehet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) István70 válasza AS (#25) üzenetére


István70
tag

Bocsánat, nem mertem leírni hogy egy penge teló lenyomott egy híres nokiát :DDD Várj még kapunk ezért. ;)

(#27) AS válasza István70 (#26) üzenetére


AS
félisten

Az igazságot mindig bátran kell válalni :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) Zoltanfi válasza AS (#25) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Az N3-nak szebbek a színei, de élességben tényleg a D900 a nyerő.

(#29) AMD Power válasza AS (#25) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! Az N73 nem ellenfél se a K800i-nek se a D900-nak! ;)

(#30) AS


AS
félisten

Viszont ez nem AF kamera mondjuk érdekes is lenne de ha E900-bol indulok ki nagyon jo képeket fog késziteni ez is. Csak hogy 70 mb semire sem lesz elég...
Ez tipikus divat telo.

Ára nagyon barátságos lesz 70 ezer lesz kb induloban.. Kb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) mrlujoak válasza erdoke (#13) üzenetére


mrlujoak
veterán

:DD

Nem nagyon hordok inget, de igaz, kicsit furcsa lenne, ha úgy is tudnék ülni.
Nadrágzsebbe nem merném tenni, majd leülni.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.