Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

gondoltam, h ez lesz...
Aztan, amilyen lassan orolnek itthon a birosagok malmai....:(

Nem jo ez sehogysem!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Coyote2000


Coyote2000
őstag

...es itt valoban mi, fogyasztok szivunk a legnagyobbat.
Ugyanis az a bizonyos NHH hatarozat lenyege az volt, hogy az osszes mobilszolgaltatonak csokkentenie kell a percdijakat es egyeb szolgaltatasdijakat. Mindezt azert, mert az utobbi evekben elert rohamosan novekvo ugyfelszam es bevetel mellett kotelesek lettek volna aranyosan csokkenteni a dijakat, figyelembe veve egy rakas gazdasagi mutatot is (inflaciot is, stb.)
Ezt persze nem tettek meg, es NHH - ha jol tudom - meg csak buntetest sem rott ki rajuk, csak kotelezte oket a hatarozat betartasara. Persze mindharom szolgaltato megkereste a kiskapukat...

Megjegyzes: mintha T-Mobile presztizse sokat romlott volna a Westeles idok levaltasa ota.... kicsit kezd atmenni agressziv vodafoneos stilusba, ami eleg visszataszito...

(#3) Landsmann


Landsmann
addikt

Én úgy emlékszek, a törvény úgy szólt, hogy a szolgáltatók a végződtetési díjakat kötelesek csökkenteni és nem a percdíjakat. Nem mindegy. Annak idején a hír is úgy lett beharangozva, hogy májustól csökkenHETNEK a percdíjak. Tehát feltételes módban. A T nem csökkentette a végződtetési díjakat, ezért 150 milkára büntették őket és kötelezték az elszámolásra a másik két szolgáltató felé. Ezek szerint a másik kettő csökkentette, mert csak az egyiket marasztalták el.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#4) Tapsi


Tapsi
addikt

Ez azért várható volt, hogy a T nem fog fizetni!
Másrészt nemtudom mit vagytok meglepődve! Ez egy gazdasági vállalkozás, és ha van egy szabály, amit többféle módon lehet értelmezni(ugyebár a másik 2 szolgáltató is másként értelmezte), nyilvánvaló, hogy a számára legkedvezőbb módot fogja választani!Ők mégsem a kiscserkészek...

(#5) ragazzo


ragazzo
őstag

Szerintem ez a nagy összeg meg sem kottyanna nekik. Egy napi bevétel, vagy annyi se.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.