Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Micsoda mérnőki munka lehet emögött. Egyszerre 8 db valószínűleg első osztályú termékkel megjelenni. Le a kalappal a Soltek előtt. Szerintem lassan ki kellen próbálnom egy lapjukat. A minőségükről sok jót hallottem már, de milyen az árfekvésük?

I don't fit in. I fit out.

(#2) emstityu válasza simonzé (#1) üzenetére


emstityu
tag

Átlagos árfekvés(MSI,EpoX,stb) nagyon jó teljesítmény!Csak azért nem Soltek nF2-esem van most,mert Debrecenben képtelenség volt beszerezni amikor alaplapot vettem!

Én sevoltam.....csak valami mittudomén!

(#3) robekri


robekri
addikt

''AMD Socket 754 processzokohoz (Athlon 64):

SL-K8AV/SL-K8AV-R: VIA K8T400M északi és VIA VT8235 déli híd; 2 DIMM foglalat PC2100 vagy PC2700 memória számára; AGP 8x, 5 PCI bővítőhely; 2 ATA-33/66/100/133 csatorna; 2 Serial ATA-150 csatorna (Serial ATA RAID támogatás csak a SL-K8AV-R esetén); 6 csatornás AC'97 hang; USB 2.0; ATX.

SL-K8MAV/SL-K8MAV-R: VIA K8M400 északi és VIA VT8235 déli híd; 2 DIMM foglalat PC2100 vagy PC2700 memória számára; integrált grafikus mag; AGP 8x, 5 PCI bővítőhely; 2 ATA-33/66/100/133 csatorna; 6 csatornás AC'97 hang; USB 2.0; ATX.''

Hol a DDR400?? Lehagytátok kedves moderátorok?:)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) warmaster


warmaster
aktív tag

Én is szerettem volna Solteket, csak nekem sem sikerült kapnom, úgyhogy most EPox-olok, szvsz a két legjobb alalplapmárka.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#5) LordX válasza robekri (#3) üzenetére


LordX
veterán

''Athlon 64 processzorokhoz'' - > az alaplap önmaga nem támogat memóriát...
Minden csak a procitól függ, az alaplap csak összedrótozza a kettőt.

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Lassan jönnek ki az Athlon 64es alaplapok is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.