Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

OK, hogy jönnek, csak kapni is lehessen....

(#2) Gyuri27 válasza Male (#1) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hehe. Lehet! Ja,hogy itthon. :P
Persze sis és via nem villog úgy mint régen. Tehát az, hogy van licenc édes kevés.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3) Johnny


Johnny
senior tag

Nemigen van itt szó kegyről. Gondolom a SIS fizet minden eladott lapka után egy fix összeget - szokásosan. VIA meg megpróbálja ezt megspórolni - szokásosan.

(#4) Male válasza Gyuri27 (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Van jó chipset is... csak nem sok lapot gyártanak vele, és még kevesebbet hoznak ide. Végülis logikus, a magyar árérzékeny piac, minek hoznák ide? :O

(#5) ftc válasza Gyuri27 (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

pont az előitéletek végett nem hoznak ide ilyen lapokat holott jobbak mint NV-s lapok olcsobbak és még kevesebbet is fogyasztanak

(#6) Gyuri27 válasza ftc (#5) üzenetére


Gyuri27
félisten

Honnan derül ki, hogy jó ha nincs? Különben nem mondtam, hogy rossz. Azt mondtam, mondom annak idején jók és olcsók voltak.
Nem rajtam múlik a sis jövöje. Nem véletlenül csökken a sis-nek és a via-nak is a részesedése a tortából.
Az nv megvette az uli-t. Igy már vetélytárs az alsó szegmensben is.
Amit irtam tartom is. Náluk a tapasztalat. Világitsanak valamit. Ott a példa am2-re mit mutattak? Pedig amd-s licenc-el rendelkeznek!
Most meg van inteles szerződés. És?
Különben a sis-nek nem a via-val kellene versenyezni hanem megmutatni az nv-nek! Meg nekünk.
Mert lassan öket is megveszi valaki, mint az uli-t. :O

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#7) VaniliásRönk válasza Gyuri27 (#6) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a ULi-t is akkor vásárolták fel, amikor beleharapott a tortába...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#8) ftc válasza Gyuri27 (#6) üzenetére


ftc
nagyúr

aról nem a SIS tehet,hogy az alaplap yártók nem hoznagk ilyen chipsetes lapokat erre fele..pedig teljesitményben nagyon ott vannak...

Az Uli vonalra....SIS sokkal nagyobb cég mint azt sokan hinnék...elég sok helyen ott vannak...

az ULI felvásárlása másról szólt....megbénitani Ati chipseteket...mindenki tudja miért...de ez nem jött össze nekik...

[Szerkesztve]

(#9) Gyuri27 válasza ftc (#8) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért nem? Am2-re mennyi chip-et adtak ki? Egyet v kettőt? Azért azt lássuk be nagyon kevés. Ebből mennyi volt nem int.vga-s. A vásárló azért szereti ha van választék.
A gyártók nem hoznak. Miért? Ez az én hibám? :O
Nem vagyok nv párti!

Miért nem az amd vette meg az ulit-t? Hamár itt tartunk.

[Szerkesztve]

Amd - Radeon - Ryzen

(#10) ftc válasza Gyuri27 (#9) üzenetére


ftc
nagyúr

mivel ez itt Intel chipsetről van szó nem szaporitok szót AMD-re arra majd megirom AM2-s totyikban

[link]

ez mind C2D-hez....


és intVGA-s lapból több fogy mint nem int társaiból....

(#11) Jim Tonic válasza ftc (#5) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jobb vagy sem, évekre elaludt mindkét cég, és a megbízhatatlan NV megnyerte magának a piacot a fejlesztéseivel.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.