Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

(#1) erdoke

erdoke
(titán)

Apám, ez a 16X16 kivételével (az enyémen 8X8 van ugyebár) hajszálra megegyezik az A07XLB-vel.
Megint elsők lettek néhány dologban, kivártak, és meglepték a közönséget.:C

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#2) dabadab válasza erdoke (#1) üzenetére

dabadab
(félisten)

Na, erre vartam. Holnap megyek a boltba, es veszek egyet :)

DRM is theft

(#3) Kain

Kain
(senior tag)

Istencsászár!!

Holnap én is garcserébe szerzek egyet.Bár a 107D se volt olyan rossz!

(#4) faster

faster
(nagyúr)

Csak kár, hogy ronda. Meg hát igen masszív lemezválogató adatbázist kell összehozni ehhez is, hogy melyik lemez, melyik széria írható 16-szorosan, vagy DL 4-szeresen.

(#5) dabadab

dabadab
(félisten)

Az csak nekem tunik egy kicsit furcsanak, hogy par dolgot gyorsabban ir, mint olvas? :F

DRM is theft

(#6) twollah válasza dabadab (#5) üzenetére

twollah
(nagyúr)

Biztos gyors irassal ir, mint a titkarnok.

(#7) DonLeo válasza dabadab (#5) üzenetére

DonLeo
(senior tag)

ilyen volt már cd íróknál is

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#8) LordX válasza Kain (#3) üzenetére

LordX
(veterán)

Hogyan szerzel?!? A 107->108 upgrade nekem is jól jönne..

(#9) DeX|

DeX|
(tag)

huh de fasza:) pio végre bevágodott;] mégis érdemes LG helyett piot venni?:) vkinek van vmi infoja hol lehet kapni vagy hogy menyi az ára?

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#10) fokukac

fokukac
(veterán)

jellemző, amint beruházok valamire, 1-2 hónapon belül elavul. persze ezt már nem vehetném sulinetben.

Addig is bízom abban, hogy a 107-essel is lehet majd valahogy kétrétegű lemezt írni... vajon van erre esély? :U

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11) Legolas válasza faster (#4) üzenetére

Legolas
(senior tag)

Ezzel nem értek egyet! Szerintem nagyon szépre sikerült!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#12) xuldar válasza DeX| (#9) üzenetére

xuldar
(őstag)

Bocs, de szerintem eddig is érdemesebb volt. Szomszédomnak LG van, nekem Pio. A srác szerint is jobb lett volna Pioneert venni :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#13) ciao

ciao
(senior tag)

DVR-A08-J-ben mi az a J?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#14) erdoke válasza fokukac (#10) üzenetére

erdoke
(titán)

Talán a következő Sulinet frissítéskor már benne lesz a listában. Mondjuk engem nem érint, és sajnos a feleségemet sem (pont ellenkező okból).:((

(#15) Sutter_Cane

Sutter_Cane
(tag)

francnak kellett nekem 107-est venni. nem is nagyon vagyok megelégedve vele. nagyon finnyás a lemezekre, lassú a felismerése. sebja, remélem ez beváltja a hozzá fűzött reményeket.

(#16) szasza_xp

szasza_xp
(senior tag)

Na puff, én is mostanában vettem a 107D-t aztán kijön ez :(

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#17) -Devil-

-Devil-
(aktív tag)

aranyos. :) Még várok 2-3 hónapot, ha lesz olyan ami DL lemezt 8x-osan írja, akkor veszek egyet. előbb nem. Kb. 10 perc lenne 1 lemez, az meg bőven jó. 20 percet 1 kicsit sokallom. :)

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#18) L3zl13 válasza Sutter_Cane (#15) üzenetére

L3zl13
(nagyúr)

Na ezt tőled hallom először.
A 107 általában arról ismert, hogy nem válogatós a lemezekre. Bár egy FW frissítést talán megpróbálhatnál vala ha még nem tetted.

Aki hülye, haljon meg!

(#19) L3zl13 válasza -Devil- (#17) üzenetére

L3zl13
(nagyúr)

Ha az kijön, akkor az lesz az utolsó tipus, ahol valami előrelépést lehet látni.
8x DL-nél gyorsabbat úgyse nagyon tudnak összehozni. Utánna már csak apróbb változtatások lehetnek.

Aki hülye, haljon meg!

(#20) Sutter_Cane válasza L3zl13 (#18) üzenetére

Sutter_Cane
(tag)

a legújabb hackelt firmware van benne. még az nem is lenne akkora baj, hogy finnyás, mert én amúgy csak verbatimra, meg tdk-ra írok, de hogy marha lassan olvassa be a lemezeket, az már gáz

(#21) Amigo78

Amigo78
(senior tag)

A DVR-A08 a tervek szerint augusztustól Európában is kapható lesz, várhatóan 200 euró alatti áron ....ez még odébb van hogy megérje venni

(#22) Amigo78 válasza -Devil- (#17) üzenetére

Amigo78
(senior tag)

ehh sokalod? hmm sztem 8gb adatot 20 perc alatt archiválni nem rossz

[Szerkesztve]

(#23) Yom válasza fokukac (#10) üzenetére

Yom
(aktív tag)

Ugytom letezik mar reg a 107D hez is DL irast tudo hackelt firmware.Volt is rola 1 teszt, pontosan nemtom melyik topicban.Sztem nem eri meg kicserelni 200euroert,mikor 1 hackelt firmwareel a 107D is 2,4X ir DL-t, es nem tartom kizartnak,hogy lesz olyan firmware is ami mar 4X irja a DL-t.

I came. I saw. I lagged out.

(#24) Yom válasza Sutter_Cane (#15) üzenetére

Yom
(aktív tag)

Nekem is 107D van es gyari firmware-el.Nem is frissitettem.Gyorsan olvas es ir.Amit adtak hozza gyarilag azt is megirta jol 8X es semmi baja azota se a dvd-nek.Princora irok foleg, es semmi baja a lemezeknek.Asztali is lejatsza,uh sztem csereld le a hackelt firmwaret vmi ujabbra, vagy tedd vissza a gyarit es akkor tuti nem lesz ilyen gondod h lassan ir olvas stb...

(#25) erdoke válasza Yom (#23) üzenetére

erdoke
(titán)

Szeintem ilyen FW nincs, és ha a Pioneeren múlik, nem is lesz.

(#26) Yom válasza erdoke (#25) üzenetére

Yom
(aktív tag)

Nem gyari firmware, vmi hackelt.Kulfoldi oldalon forumon olvastam (google n talaltam vhogy).Mar tobben is akiknek pio 107d van,hogy ok is hallottak a DL hackelt firmwareol.Megprobalom elokeresni vhogy a cimet, de nem igerem,hogy meglesz...

(#27) erdoke válasza Yom (#26) üzenetére

erdoke
(titán)

A hack nem azt jelenti, hogy új FW-t írnak, hanem azt, hogy kivesznek belőle néhány korlátozást, esetleg beletesznek a névlegesnél gyorsabban írható lemezek listájába 1-2 új kódot.
FW hackelők soha nem fognak SL íróhoz DL FW-t írni...

(#28) arty válasza Yom (#23) üzenetére

arty
(addikt)

nem letezik ilyen FW, olvasni is csak most, nemreg tanulta meg oket ... ez pioneer, nem NEC ;)

valami valamiert.. kerdes a pional mi az az extra valami ;)

stadion, kisvasút, freemail

(#29) L3zl13 válasza erdoke (#27) üzenetére

L3zl13
(nagyúr)

De ha a 108 firmware-e nagyban hasonlít a 107-éhez, akkor esetleg elképzelhető, hogy azt át tudják úgy berhelni, hogy működjön a 107-en a DL írás...

A másik megoldás, hogy valaki kijuttatná a PIO-tól azt a FW-t amivel ők tesztelték a DL írást 107-en.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#30) erdoke válasza L3zl13 (#29) üzenetére

erdoke
(titán)

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a 16X DVDR5 és a 4X DVDR9 íráshoz egy kicsivel többet változtattak mint a FW. Emiatt (és talán gondoltak is erre, tehát valamiféle trükköt is beépítettek) nem menne normálisan a 107->108 FW hack.

A Pioneertől a 106-os DL firmware-e se került ki...

(#31) Loretto

Loretto
(veterán)

szép jó pájó.
erdoke gondoltam hogy te fox erre a hírre lecsapni

Soirée...

(#32) zonko

zonko
(csendes tag)

hi! szerinetetek erdemes varni es ilyet venni vagy majd az lg is kidob egy ilyesmit es az is jo lesz?

(#33) Sutter_Cane válasza zonko (#32) üzenetére

Sutter_Cane
(tag)

LG szerintem közelébe sem jön a pio-nak

(#34) DeX|

DeX|
(tag)

!up

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#35) moonman

moonman
(titán)

lehet ezt már kapni valahol budapesten?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.