Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atuci


atuci
senior tag

Végre egyre több gyártó gondolja úgy, hogy az ilyen live updates progik nagyon hasznosak, de sajna ameddig nem tudnak magyarul ezek a programok, addig az átlagos user nem fogja használni őket. Mert azt sem tudja, hogy vannak :)

[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#2) PPeter


PPeter
addikt

Tegyük hozzá, a Philipsnél másképp nem is lehetne értelmesen megoldani ezt, hiszen a cég óriási, nem tudja az egyik részlegük, hogy mit csinál a másik, a weboldalukon képtelenség eligazodni, ugyanazon terméket földrajzi régiótól függően legalább hatféle modellszám alatt hozzák forgalomba, illetve megegyező típusjelölés alatt vannak különböző hardverek is olykor, szóval...
Jellemző, hogy ezt az alkalmazást is majd két éve délelgetik, ha cebites emlékeim nem csalnak...

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#3) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Gondolom fel sem merül nálunk az 1-2 évnél régebbi ODD-k firmware-jának frissítése... mint ahogy a többi gyártó se igazán szokott erre figyelni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4) TeeJay válasza kraftxld (#3) üzenetére


TeeJay
félisten

gondolom ez azért van hogy vegyél mindgi új írót
van ezeknek eszük :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5) Csokis


Csokis
tag

A program rövidítése tetszik a legjobban! :DDD (Gy.k: PIA!)

Jobban vonz a sötét, mint egy félig szétrohadt világ!

(#6) LordX válasza PPeter (#2) üzenetére


LordX
veterán

Szerintem a HP nem kisebb, és azért relatíve intiutív a honlapja, legalább is eddig mindent gyorsan megtaláltam rajta.. Elég lenne kirúgnia a Philipsnek webdesignerét..

(#7) PPeter válasza LordX (#6) üzenetére


PPeter
addikt

Igen, egy pár fokkal jobb, mint a Philips. :)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#8) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Néhány szóban összefoglalva milyenek a Philips drive-jai?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#9) PPeter válasza CYBERIA (#8) üzenetére


PPeter
addikt

A Philips/BenQ vonalon készült drive-ok nagyon jók.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#10) macilaci78 válasza PPeter (#9) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Röviden, tömören! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) CYBERIA válasza PPeter (#9) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ja, pont elég, köszönöm :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.