Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balintka


balintka
addikt

Ez igen szimpatikus hozzáállás!

(#2) luciferc válasza balintka (#1) üzenetére


luciferc
őstag

azért tudjunk már a sorok között olvasni! igyekeznek a kellemetlen helyzetből (bevételkiesés) legalább egy kis imázsépítést kihozni. Az utolsó mondat meg ultraszánalmas. Eddig hol volt ez a piszok nagy elkötelezettség?

Nem csak a politikusra, de a PR-osra is igaz a vicc:

Honnan tudod, hogy hazudik?
Jár a szája. (alternatív módon: sajtóközleményt ír)

(#3) balintka válasza luciferc (#2) üzenetére


balintka
addikt

Én nem vagyok Pannonos, sokkal inkább Voda fan, csak szimpi volt a nyilatkozat. :)

(#4) Avicularia válasza balintka (#3) üzenetére


Avicularia
veterán

azt írták,hogy ezzel a döntéssel 8 milliárd forintot spórolnak a hazai mobilosok
biztos tapsikol az örömtől a pannon a rá eső X milliárd forint bevételkieséstől

szánalmas ,álszent nyilatkozat

(#5) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Hány éves vagy Bálintka, hogy beveszed az ilyen bullshitelést? 11?

[Szerkesztve]

(#6) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem tudom, mi bajotok a Pannon-nal, a másik kettőnél még így is jobbak. Persze korántsem tökéletesek.

A marketing már csak ilyen. Most ezzel az eszközzel a Pannon él, máskor, más helyzetben, meg a konkurencia fog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7) Avicularia válasza Atlantis (#6) üzenetére


Avicularia
veterán

semmi bajom a panonnal
céges telefonom pannonos,ráadásul nálunk nagyon jól fog jönni ez a csökkentés ,mivel kamionos cég vagyunk
azt hiszem a fönökömnek jelentősen csökkenni fog a számlája :)

(#8) luciferc válasza balintka (#3) üzenetére


luciferc
őstag

hűha. most vagy az életkorod alacsony, vagy az iq-d :) voda fan?? :Y :Y könyörgöm, akinek egy csipetnyi esze is van, az nem fan-ja egyik cégnek sem. miért vagy voda fan? egyáltalán hogy lehet egy cégnek fan-ja valaki? az, hogy elégedett vagy, mert viszonylag moderáltan verik át a fejed, az egy dolog. de hogy fan legyél? nem értem. tanuld meg értőn olvasni az ilyen bullshit sajtóanyagokat.

(#9) Viktor0610 válasza luciferc (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem nem érdemes ezen fennakadni. ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.