Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Helyes!:)
Kár hogy már boldog-boldogtalannak van...
Talán idén még Pista bácsi is be fog ruházni
egyre a Tecsó gazdaságos gépébe

-= No way back from Here =-

(#2) Zoz


Zoz
őstag

Szóval ezután a NEC írókat is nagyon-nagyon messzire kell majd kerülni!

(#3) Male válasza Zoz (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Miért? Nem a Lite-On fogja tervezni, ők csak gyártják, ráadásul ha ugyanolyan lesz a minőségellenőrzés ott is, akkor nem lesznek azok rosszak. Azért a NEC nem fogja hagyni, hogy gagyit áruljanak a nevével...

(#4) PPeter


PPeter
addikt

Ez még nem jelenti azt, hogy a NEC írók mostantól átmatricázott LiteOn modellek lesznek, lehet ez sima bérgyártatás is.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#5) Zoz válasza PPeter (#4) üzenetére


Zoz
őstag

Reméljük a legjobbakat :)

(#6) _cirmos_


_cirmos_
őstag

a végén még veszek egy dvd-írót :D

(#7) karib válasza PPeter (#4) üzenetére


karib
addikt

Pláne, hogy a végén a LiteOn CD írók emlékeim szerint teljesen értékelhető minőségűek voltak, sőt - tehát már az sem lehet magában rossz hír, hogy pfúj, LiteOn.

Department of Redundancy Department

(#8) PPeter válasza karib (#7) üzenetére


PPeter
addikt

Igen, csak most a DVD-íróik lettek borzalmasak, a két évvel ezelőtti nagy minőségi javulást így most már sehol nincs. :(

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#9) Comm válasza karib (#7) üzenetére


Comm
senior tag

nekem vagy 5éve volt egy LiteOn 40x cd-driveom és nagyon klafa volt.Még mindig müködik az új tulajánál.Szerintem nagyon jó cucc volt már anno is.Lehet venni fogok egy ilyen DVD-Írót:D

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#10) Comm válasza PPeter (#8) üzenetére


Comm
senior tag

:O

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#11) venember83


venember83
nagyúr

Pont jokor jott a hir, mert jovo heten vennek dvd-irot, de igy varok picit, hatha lemegy a pio-109 ara is:)) Az meg nem zavar, hogy boldog-boldogtalannak lesz, miert ne? Ilyenkor orulni kell!!!

(#12) karib válasza PPeter (#8) üzenetére


karib
addikt

Na, pont ezt nem tudtam - hogy egyáltalán gyártanak DVD írót :) A CD olvasóik nem voltak túl jók emlékeim szerint, az íróikról jót olvastam - kb. itt be is fejeződött az érdeklődésem az optikai meghajtók iránt, azóta HDD párti vagyok :D

Department of Redundancy Department

(#13) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Amennyire tudom, a legújabb, az SOHW 1693 már egészen elfogadható, mint DVD író. Mint CD író, sajnos már nem annyira.

(#14) Zoz válasza zotyesz66 (#13) üzenetére


Zoz
őstag

Számomra minden LiteOn-nál az a kérdés: 100 eladottból, mennyit rosszat hoznak vissza 1 éven belül?
Az elmúlt 7-8 év LiteOn tapasztalatai alapján legalább 30-at...
LG-nél meg 100-ból 1-2-t...

(#15) zotyesz66 válasza Zoz (#14) üzenetére


zotyesz66
őstag

Nálam az elmúlt 3 évben 5 drive-ből egy sem ment tönkre. Több közülük a második tulajt szolgálja. A korábbi CD-ROM-ok tényleg gyengék voltak, azt tapasztaltam, de a mostaniakkal megbízhatóságban jóval kevesebb a probléma. PPeter sem emiatt szidja a DVD-RW-ket, hanem a nem túl jó minőségű írás miatt.

(#16) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

A nalmaledzo 3540-es mar eszt elore tuthataazert ennyire kituno:- ((((((((((

udv

neduddki

p.s. fejet az asztalb vero smili...:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.