Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A hangja is mint a tornádó... Ilyen szörnyetegre mi szükség van? Az én gépemben csak egy 1000rpm-es Enermax van és az is bőven elég...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Van aki tudatni szeretné a szomszédokkal, hogy bekapcsolta a számítógépét!
:DD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Qorthral


Qorthral
őstag

;] ;] ;] Hmmmm,ez érdekes... Nem hiszem hogy oly nagy zeljesítménye van ami ''megér'' ekkora zajszintet...

TommyG ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#4) Qorthral


Qorthral
őstag

ehh,teljesítménye:)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5) Male


Male
nagyúr

55 dB(A) - hát ez nem semmi. Szerintem akkor már jobban megérné egy szobai ventillátort szerelni a gép oldalába (végülis kb befedné az oldalát), jobban hűtene és még halkabb is lenne. :)

Ha ezt berakod a gépbe mondjuk egy ABIT OTES hűtésü videokártyával, egy 10000 rpm-s vinyóval és egy még ezeknél is zajosabb procihűtővel, akkor majd megpróbálkozhat egy perrel a gyártók ellen a halláskárosodás miatt.

(#6) [amne]


[amne]
senior tag

Kíváncsi vagyok mikor jutunk el ahoz a ponthoz amikor már pereket indítanak a halláskárosodott userek a gyártók ellen.

(#7) twollah


twollah
nagyúr

OOOOOOOO, mennyit is forog percenkent?

(#8) HEBI


HEBI
senior tag

Az ilyen ventikben az a jó, hogy 7Von is elég jól hűtenek és sokkal csendesebbek is. Ha meg kell a hatékonyság akkor az ember visszakapcsolja a 12V-ot.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#9) twollah válasza HEBI (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

Na ja.
Alvas elott belovi az ember 7voltra, melo kozben meg 12 voltrol megy a venti.

(#10) utax válasza twollah (#9) üzenetére


utax
aktív tag

OFF
te, twollah, tudom ZeRoToLeRaNCe meg minden, de nem tennél be valami kisebb és kevésbé ''jófejkedő'' képet ? :)
ON

szerintem meg pont jó, hogy van ilyen venti IS
meg 1000 rpm-es enermax IS
mindenki válasszon magának olyat amilyen neki kell és ne bélyegezze értelmetlennek azt ami másoknak készült.
tudjátok:
''choose a job, choose fucking big tv, choose life''
choose fucking big cooler fan :)

Use the force, Dude !

(#11) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Vegul is rafer a procibordamra is!!!! De tessek mondani akkor en is beferek a zajtol a szobaba?????????????? :-)))))))))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) tocsa válasza [amne] (#6) üzenetére


tocsa
senior tag

Az még csak hagyján. Szerintem már most lehetne indítani az idegi károsodás miatti pereket.

Viccet félretéve. Ha az ember komfortérzetét akár tudat alatt is csökkenti a zaj, akkor az bizony tényleg vezethet problémákhoz.

Üdv.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#13) Szasza


Szasza
tag

Szerintem akkor már jobban járunk, ha egy kisebb teljesítményű zajgenerátort szerelünk a gépbe, bár az kevésbé hűt...;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.