Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Genialis


Genialis
aktív tag

Szerintem furcsa, ha valaki nem veszi észre, hogy fő a fütyije...:D

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#2) Egon


Egon
nagyúr

:)) Vagy igen?!? :DDD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) Egon válasza Egon (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

Javítás: vére helyett végre...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4) Ahhoj


Ahhoj
aktív tag

Hú, de szar... :))
Hebi: te milyen laptopot vettél? :DD

(#5) iguana


iguana
őstag

a marha! :))

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#6) Egon válasza iguana (#5) üzenetére


Egon
nagyúr

Na jah, TE észreveszed...:))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) e-biza


e-biza
őstag

hát ez mókás. nem tudom de ha van rajtam gatya, akkor eloszor annak meg kéne sülnie, vagy ezek a bankárok pucéran nyomatják? leet ott ülnek egyszál semmiben és nyomkodják a joystickot (rossz az aki jora gondol). De jo sztori. Amúgy ha van rajta gatya akkor annak a minátja belesül a virslibe, mint amikor grillezed a virslit? :]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#8) rog


rog
addikt

ez megtortent? :))

(#9) andorpapa válasza e-biza (#7) üzenetére


andorpapa
őstag

A cikk szerint a hapsi állítja, hogy mindig van rajta gatya, mikor a gépet használja. Bár mondjuk ez nem meglepő, rajtam is mindig szokott lenni. Most is van. Talán azért, mert a nadrág kötelező védőfelszerelés számítógépezés esetén.

Képzeld el, benne lenne a munkavédelmi előírásban, hogy tilos notebookot gatya nélkül használni! Vicces világban élünk emberek, ez már tény!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#10) HEBI válasza Ahhoj (#4) üzenetére


HEBI
senior tag

Na ezt kiprószálom. Ebbe úgyis egy asztali proci van. Az egyetlen gond, hogy a proci még soha nem ment 46 C fölé, az maximum melegít.
Ez a leégéses dolog lehet, hogy félre lett értve. Mondjuk én mindig oda szoktam tenni a kezem a szellőzőjéhez, mert tök jó meleglevegőt fúj. Ezek után akkor már a kezem is le fog égni vagy mi? Eddig még nincsenek rajta égési sérülések, bár lehet, hogy ''másol'' érzékenyebb az ember bőre.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#11) andorpapa válasza HEBI (#10) üzenetére


andorpapa
őstag

Az is lehet, hogy te egy nagyon tökös csávó vagy (lásd még: Svarcenegger és Sztálone), ezért nem érzed. Meg az is lehet, hogy neked jó notebookod van (nekem tetszett a GE talin), de nemrég olvastam egy olyan Athlonos notebookról, amelyikről szintén azt állította a teszter, hogy nem bírta tovább 5 percnél, utána már égette a lábát/combját/egyéb testrészét.

Huhh, ezt most meghallja Egon, és indít egy újabb Intel vs. AMD vitát... :)

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#12) rog válasza andorpapa (#11) üzenetére


rog
addikt

en meg mindig nem ertem, hogy miert akarja valaki megdugni a laptopjat?
:)

(#13) Den válasza e-biza (#7) üzenetére


Den
veterán

Nem sül meg a gatya, a vasalótol sem lesz baja de ha a vasalót a farkadhoz nyomod...

ez nem marhaság, én csak úgy mertem ölben használni a notebookot hogy valami vastag újságot tettem alá, de egy idő után úgy is baromi meleg tud lenni.

www.simson4t.hu

(#14) Egon válasza andorpapa (#11) üzenetére


Egon
nagyúr

:))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) iguana válasza Egon (#6) üzenetére


iguana
őstag

akkor meg pláne észre veszem :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#16) Egon válasza iguana (#15) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért mondom...:) De MÁS (aki melegvérű) nem biztos hogy észreveszi, csak amikor már késő...:DD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Régebben olvastam olyat, hogy a hasra tett notebook-tól pedig ''kábelt kell fektetnie'' a tulajnak. Most meg még ez is. :D

dON't hAcK élt, ...

(#18) Den válasza HEBI (#10) üzenetére


Den
veterán

nekem egy asztali procis 400-as celeron note-om volt az fölment 80 fokra is !

www.simson4t.hu

(#19) Egon válasza rog (#12) üzenetére


Egon
nagyúr

''en meg mindig nem ertem, hogy miert akarja valaki megdugni a laptopjat?''

Több helyes válasz is lehetséges:
1. Nincs nő kéznél (ha buzi, netán perverz az illető, akkor a ''nő'' szó helyébe kéretik behelyettesíteni a következők valamelyikét: fiú, ló vagy tehén vagy egyéb háziállatok, stb. stb.).
2. Talált valami vonzót a laptopon, ami a nőkből hiányzik (teszem azt van rajta egy ON/OFF gomb...:))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) cadaver


cadaver
tag

Den peeeeeeersze, vastag ujsagot, mi? odaraktad a Playb*y-t, meg jo hogy meleg lett! :DDD

(#21) iguana válasza Egon (#16) üzenetére


iguana
őstag

...azt ugye tudod, hogy van egy nagy zöld leguánom?! ki nem találnád, mi a neve :)) EGON! :DD

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#22) tomika


tomika
aktív tag

Nem tudom, hogy hogy nem lehet észrevenni...
Ezekután legyen a tudományos neve: A ''notebook által okozott égési sérülés a nemi szerven'' :))
Főttvirsli... :DDD

(#23) Elrood válasza HEBI (#10) üzenetére


Elrood
őstag

Milyen notebook ez? 46C fölé sose ment?
Enyémben MOBIL P4 van és feltudom tornászni 67C-ra is:)
Ha csak gépelek meg netezek akkor is feltud kúszni 50C fölé mert sok flash bizony eszi a procit:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#24) Elrood


Elrood
őstag

Ez a notebook (asus L3800CA) szerencsés vétel, mert alulról szív és oldalt lövi ki a hőt:) Max a mellettem űlőnek ég le valami:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#25) Den válasza cadaver (#20) üzenetére


Den
veterán

Látom te is így szoktad :P

www.simson4t.hu

(#26) Elrood


Elrood
őstag

Rossz aki rosszra gondol:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#27) Elrood válasza Den (#25) üzenetére


Elrood
őstag

Ja, Den nem nekem válaszolt bocs:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#28) Power


Power
senior tag

Én se értem miért rakta a f@rkára a laptopot. Én mindig a térdemre szoktam.
Vagy a laptopja méretes vagy a...? :-)

Power

(#29) CsendPenge válasza Egon (#14) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ez igaz, mert az Inteles laptopot nem is tudod az öledbe venni :t

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#30) CsendPenge


CsendPenge
őstag

OFF
Kicsit off lesz a téma, de pont ide illik. Találkoztam ma egy géppel, 735-ös cerka volt benne, és a bios szeint a proci 127 C-os (!) volt. :D Mondtam is rögtön, hogy ez valszeg alaplapos...
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#31) emvy


emvy
nagyúr

Csak ki lett cenzúrázva az a p*nisz:).

while (!sleep) sheep++;

(#32) Mattyer válasza emvy (#31) üzenetére


Mattyer
tag

Gondolom jól mutat(ott) az indexen a Pénisz versus Laptop cím:D

iBook 14'' 1.33ghz

(#33) CsendPenge válasza emvy (#31) üzenetére


CsendPenge
őstag

hehe, tényleg :))

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#34) twollah


twollah
nagyúr

ROTFL :)).

(#35) Parci válasza Mattyer (#32) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ez marhára nem vicces, ugye érzitek... a többit magánban. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36) casenoid


casenoid
tag

Ismerve a statisztikákat, hogy a legtöbb letöltött dolog az Internetről, az a szex képek,stb, nem csoda, ha a GPRS világában odaég a laptopra alulról a Matyi :DD
Most már csak kell erre egy Vodafone reklám, mint amelyiknél leszoktatják a gépről (keyboard,egér,stb) a pácienseket.

Na jó, persze, hogy morbid a dolog.

(#37) Satan-Claus válasza Egon (#19) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Na neeee! :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#38) BiP


BiP
nagyúr

Kicsit komolyabban: Szerintem siman lehet, hogy valaki gepezik notebookkal az oleben, es nem veszi eszre, hogy melegedik a helyzet. Pl. amikor az ember napozik, es leeg, akkor is legtobbszor csak sokkal kesobb veszi eszre, hogy jol odasult mindene. Ilyenkor is hasonlo lehet a helyzet.

(#39) HEBI válasza Elrood (#23) üzenetére


HEBI
senior tag

Most, hogy az ágyamon van, azaz a paplanon 49-55C maxon járatva. Szegény nem igazán tud szellőzni, hehe.
Amúgy egy Toshiba Satellite 2400-103. 1.6 northwooddal 1.3 volton. Most így félig letakart szellőzőnyílással 51 C. Kellemes ágymelegítő.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#40) Hory


Hory
aktív tag

Megjegyzem, a notebook/laptop parost amugy se celszeru olben tartani. Nagyon randa elektromagneses sugarzasa van. Igaz, a meresi modszer nem nevezheto szabvanyosnak (elektromos gitar + kombo :)), de jocskan erosebb volt, mint a 104KHz-es sorfrekivel meno 19''-os monitore...
Az a ''terulet'' raadasul joval erzekenyebb is az ilyesmire.

(#41) JulWCZar válasza Hory (#40) üzenetére


JulWCZar
senior tag

EZt most nem ertem. Karos elektromagneses sugarzas? Mert van ilyen, pl.: az ultraibolya tartomanyba rohangalo foton, a gammafoton, bar ezek ritkan erednek laptopbol.
A lathato feny is elektromagneses sugarzas, akkor a szabadba sem mehetsz, sot, egy lampat sem kapcsolhatsz fel?
Baromsag.

(#42) Nimrod


Nimrod
addikt

Mi lett volna, ha pl. egy 286-os laptoppal égett volna meg? Már ha elbírta volna a katódsugárcsövet :DDD

(#43) phoenixke


phoenixke
tag

Tenyleg furcsa.. . A Nyiregyhaza- Mateszalka masodosztalyon elokapjuk melegedni mert nem megy a futes, utana meg magyarazkodni otthon az asszonynak: ''T'od a laptop volt, irtak is rola londoni lapokban..''. Az enyem oldalra nyomja a hot. De attol meg forro az alja mindegyiknek. Ott a winchester ami eleg jol termeli.

(#44) Loader


Loader
tag

Nálam sem volt még hasonló, pedig gyakran az ölemben van a gép. Modjuk nálam a procit a jobb felső sarokba építették és ott van alevegő nyílás is.

''Te! Hogyis van ez?''

(#45) Den válasza phoenixke (#43) üzenetére


Den
veterán

Ja bizony a vinyó. Ha használat után akarod rögtön kiszerelni a notebookból rendesen megégeti a kezed.

www.simson4t.hu

(#46) GeorgeTerror válasza HEBI (#39) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Hebi:
''Kellemes ágymelegítő.''

Hát szerintem van sokkal kellemesebb is :t

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#47) MrSummer válasza Egon (#6) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Az amds laptopok nem égetnek annyira ez télleg csak viccc volt nehogy vki is.... :)))

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#48) HEBI válasza GeorgeTerror (#46) üzenetére


HEBI
senior tag

Ha nincs asszony jó a laptop is. :)
Amúgy fel tudom melegíteni én is ezt a gépet, csak beállítás kérdése. Ha a hallkságot helyezem előtérbe, venti minimumra, akkor biztosan nagyon bemelegszik, de ezt nem szeretném kipróbálni, amúgy sem hangos a venti és nem is mindig megy. De a múltkor egy kicsit leszedtema burkolatot a hátuljáról és a memória nagyon meleg volt.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.