Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obi-1


Obi-1
őstag

Ez nagyon jól mutat. Az összes eddiginél jobban tetszik, szvsz.

Slim CD-olvasót hol lehet kapni?

Only a Sith deals in absolutes.

(#2) lao ce


lao ce
aktív tag

megjegyzes: a barebone szot nagyon sokszor es sok helyen (nem akarom irni hogy a legtobb helyen) egy alap konfiguraciora hasznaljak, valami olyasmi, hogy haz-alaplap-proci-huto-memoria. ezt lehet aztan hajli kusztomajzolni. mindenesetre azt, hogy ez miniszamitogepet jelentene hibasnak erzem.

nicht kompot

(#3) PrinczA


PrinczA
őstag

Ez azt jelenti, hogy 300€-ert kapok egy hazat kulso tappal + egy alaplapot?
A procit, ram-ot esetleg VGA-t nekem kell megvenni?

Ejnye bejnye !

Nem tud valaki ilyesmit csak Tualatin procihoz es SDRAM-hoz?
Lehet lecserelnem az ST6-omat.

(#4) bullit


bullit
csendes tag

végre haladunk az ideális lan-party gép felé :)

(#5) bullit


bullit
csendes tag

mármint méretét tekintve... ne kelljen azt a méretes böhöm nagy sz@rt cipelni

(#6) eddie303 válasza lao ce (#2) üzenetére


eddie303
őstag

Én is ezt akartam írni... De a gyártók jobban tudják. OFF: Láttam katalógusban, ASUS is szeret ilyeneket csinálni s nem is rosszak... Asszem az összes SiS chipset-tel van, mert az mind integrált megoldás... És abban van video+5.1-es hang, DVI kimenet, MINDEN, ami szem-szájnak ingere, csak 1 baj van vele, helyesebben 2:
1. Nem túl bõvíthetõ, így nem HardwareMan-nek való
2. Hogy nekem nincs egy ilyen ;)
ON.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#7) wipes válasza lao ce (#2) üzenetére


wipes
senior tag

A barebone nem alap konfigot jelent, a mérettől valóban független ... ház, táp alaplap + erre integrált cuccok (vga,lan,hang stb.) és hűtés, eseteg előlapi usb, firewire, kártyaolvasó. Olyat már láttam, amibez cd rom is volt, de a procit, ramot, vinyót külön kell megvenni.

(#8) esteban


esteban
senior tag

Barebone ... mint nevebol adodik, csak egy ''vaz-rendszer'' = alaplap+haz, appal, esetleg huto (lasd Shuttle). Ezeket foleg irodai gepeknek talaltak ki, ezert kicsi es integralt minden. Lan-party gepnek talan a Shuttle megoldasa lehet jo nForce csippel, AGP foglalattal ... bar a gyenge tap megkerdojelezi erosebb VGA hasznalatat.


Egyebkent a Lian-linak vannak szep pici hazai.



Ja es ilyen barbone rendszereket kinaban boldog-boldogtalan gyart ... tob kevesebb sikerrel.

iBook + RedBull :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.