Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] A jövő héten érkezik a Radeon X700 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

A legolcsobb 150 dolcsi. és elég jól muzsikálhat ennyi pénzért

(#2) burgatshow


burgatshow
veterán

Lassúak vagytok! Nálunk már 1 napja kinnt van! :DDD Najó abbahagyom! Ettől függetlenül I love PH! :DDD

(#3) csudri


csudri
őstag

Nagyon tré ez a ''hájomdémájk'' pontos duma! Inkább teszteredményekkel villogjanak!

(#4) robekri


robekri
addikt

149 dollárért kínált standard Radeon X700, amely 400/600 MHz-es órajeleken fut majd. Ez a chip 6000 pontot tud 3Dmark03-ban, ami a közvetlen konkurens GeForce 6600-énál jobb eredmény.

X700 400/600=9800XT mármint 3dmarkt alakpján!
204*149=30400 Hú akkor gyorsan eladni a 9800prokat! Még jó hogy nekem is ilyen van!!!!:O

Eladó lesz a karim 50ért zalmannal, garóval dobozosan! XT órajel fölött! HEHE

Üdv.:Robe



[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#5) uzsz válasza robekri (#4) üzenetére


uzsz
senior tag

Ha kijön az x700 jó lesz az 25k-ért is. :))

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#6) robekri válasza uzsz (#5) üzenetére


robekri
addikt

Szerintem nem fog 40 alá menni az ára akkor sem ha kijön az X700!
(bár csak ez SZVSZ)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#7) Dilikutya válasza uzsz (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

x700? ha odakint 149$ ami ~30000HUF, az azt jelenti, hogy 35-40 alatt csak a dobozát fogod látni a kirakatban. sajnos ez így működik :(((

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) scart


scart
tag

Kicsit feloldalas a cikk, igy kene hangozon, ne tunjon feloldalasnak:
''és hat vertex-egységgel rendelkezik - 6600GT 3 VS egysegevel szemben.''
Igy lenne korrekt ha mar az arnal az 50$ elterest megemilitik.

*/*

(#9) t-shirt


t-shirt
veterán

kiváncsi leszek 128 vagy 256 bites lesz a memsávszél, lehet hogy az X700XT megüti a sima 6800-at

(#10) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Várjunk várjunk még nem biztos, hogy AGP felületű lesz!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11) faster válasza t-shirt (#9) üzenetére


faster
nagyúr

Nyolc pixelpipe-al? Meglepne.

(#12) uzsz


uzsz
senior tag

Sajnos az a sanda gyanúm, hogy ha a közép és alsó kategóriás x-ekből mindből lesz AGP-s akkor a 9*** széria ára zuhani fog mint állat. Ez ugye annak főleg bajos, aki drágább 9800-series valamely tagját vásárolta meg, esetleg nem is olyan régen. Én az ő helyükben inkább megtartanám a karit, mert annyit senki nem fog érte fizetni, amennyiért megérné eladni.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#13) Dilikutya válasza uzsz (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

ez egy ilyen műfaj :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) Sárpac válasza uzsz (#12) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem pedig nem lesz Agps pont azért mert ott a 9800as széria mely kb ugyan olyan teljesítményt nyújt!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#15) uzsz válasza Dilikutya (#13) üzenetére


uzsz
senior tag

Viszont ha abból a szemszögből vizsgálom, hogy az én már igen csak elavuló 9600.amat emiatt olcsón tudom 9800-ra cserélni akkor nem is akkora gáz. Adjátok csak el azokat a 9800-akat. 25ért simán vevő lennék 1re. :))

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#16) Dilikutya válasza uzsz (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

na látod:D én is csak örülök ennek:D hogy őszinte legyek nem sajnálok senkit se akinek elértéktelenedik (kp-ról beszélve) a karija, olcsóbban tudom majd megszerezni :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ha a pro-kat lehet majd húzni (reméljük!) akár xt -re vagy fölé ;] és tényleg jobb lesz mint a 6600 GT, akkor ez lesz az új király. :D

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#18) uzsz válasza Dilikutya (#16) üzenetére


uzsz
senior tag

Háát bizony 1véleményen vagyunk. Mondjuk azért én magam néha sajnálom. :))

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#19) t-shirt válasza faster (#11) üzenetére


t-shirt
veterán

igazad lesz, nagyobb felbontáson szürökkel biztos hogy a 6800 jobban teljesít,
megzavart hogy hasonló mark eredményt produkálnak,

(#20) faster válasza t-shirt (#19) üzenetére


faster
nagyúr

Ezért nem jó a 3dmark különböző GPU-k összehasonlítására.

(#21) polika válasza uzsz (#12) üzenetére


polika
senior tag

ez csak azt jelenti hogy nevegyél ati x800 xt platinum és hasonló módon az un top kategóriát sose hanem várd ki mindig a mainstreamet, ez két dolog miatt is jó az összes játék simán fut a közép kategóriás kártyákon pl nézzük doom3-at 8000x600-ban simán megy és nagyon szép egy sima radeon 9600-on (a haveromnál láttam) azaz a mainstream kártya kiváló a _MOSTANI_ játékokra sőt még évek múlva is jó, mert a játékgyártók minimum 2-3 éves csúszásban vannak a hardverhez képest, a másik ok meg a pénztárcád, az aki megveszi a top modellt az csak állandóan ráfarag, kiad egy rakat pénzt fél évíg nagypofával üvölti hogy milyen táp is ő mert ennyi pontja van 3dmurkba meg hasonlók (közben persze sehol egy játék ami igazán kihasználná a kártyáját, kivéve ha 8xaa meg iszonyú magas felbontásban játsza azt..ami már eleve röhejes, mer minek pl 1600x1200-ban AA egy rohanós FPS játékban ahol nincs időd hogy azon töprengjél hogy nagyítóval találnál e vmi kis hibát, mer közben szitává lövik a remegő kis tetves testedet), fél év mulva kussba teszi arcát mer már nem a topmodell karesza van de legalábbis visszavesz belőle, és mire jön az a játék amihez már tényleg kell az ö karcsija addigra az okos/szegényebb ember simán megveszi az ő karcsijánál sokkal sokkal olcsóbban az újabb addigra már mainstreammá vált kareszt mer az a 2-3 év csúszás a szoftverben az 6 hónapos termékciklussal számolva 4-6 karcsi generációs különbség...na persze ez csak az én véleményem, meg biztos van aki megengedheti magának mer apuka péztárcája bírja, vagy mer a számítógép az élete és már csak ez jutott neki hogy vmivel kitünjön a szürke átlagbó

(#22) Keitaro


Keitaro
addikt

Mivel a bejelentett kártyák PCIE-sek ezért kétlem, hogy egyenlőre sokunkat érintene a dolog. Továbbá pont ezért nem fogják jelentősen befolyásolni a 9800-ak árát. Szvsz persze :)
(A 9800XT ára pofátlanul magas, azt leüthetnék)

(#23) t-shirt válasza polika (#21) üzenetére


t-shirt
veterán

egy kicsit szigorú itélet, ha valaki sokat keres és szerteti a gépét fejleszteni miértne vehetne meg egy drága kártyát? csak mert nem ez a legjobb ár/teljesítmény vétel? vagy ha már megvett egy ilyen kártyád tartsa titokban ne írja le hogy milyen eredményeket ért el, nehogy nagypofájunak nézzék?

(#24) Sárpac válasza polika (#21) üzenetére


Sárpac
nagyúr

''8000x600-ban'' :Y
;]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#25) coccolino


coccolino
aktív tag

azt ugye eszrevettetek, hogy magyarorszagon az x600xt meg 40k korul is csak ritkan talalhato

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#26) Wolverine


Wolverine
félisten

Egy bajom van a karival, PCI Expresszes :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) rudi válasza coccolino (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Ott a pont! X600XT valahol 50,000 fölött fogható kiskerben! az ATI kezd genyó lenni! Alig változtatja az árakat, aki PCI-EX-et akar azt alaposan ''megadóztatják'', kihozták a semmiresemjó 9250-at, a 9600 tulajokat olcsó 9550-al taszítják depresszióba, a 9800 pro/XT tulajokat 150-250 dolláros 8 futószalagos kártyákkal riogatják, és ott van a semmiresemjó de legalább PCI-Expresses X300. Alaposan rndet kellene vágniuk a kanadaiaknak, mert az NVidia nem alszik, már csak a 4 futószalagos kis 6xxx hiányzik 80-100 USD-ért (25-30.000 Ft), amin játszható még a FarCry és Doom3 :P

És ami még hejdejó, de mindkét oldalon van, az az AGP hanyagolása, ezzel pofán vágják az egész A64 paltformot!!!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#28) coccolino


coccolino
aktív tag

nembiztos hogy az ati a geci
kint a sapphire x600xt 120$=25k
itthon 40-50k
aki x700pro-t nekem hoz 21.-e utan 40k-ert, keszpenzben fizetek, es kap egy ebedet is

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#29) t-shirt válasza rudi (#27) üzenetére


t-shirt
veterán

az agp hanyagolása nem csak az A64-et érinti rosszúl, sok 478-as tulaj is szívessen válogatna ezekből a kártyákból

(#30) rudi válasza t-shirt (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekik ott van a pár napja bemutatott ASUS vegyeskártya, szerintem az egy tuti kis cucc!!! [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=432[/L] és [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=8436[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) rudi válasza coccolino (#28) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát ha nekem is jut egy 8 futószalagos VGA 40k környékén akkor máris szaladok a konyhába ebédet csinálni :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#32) t-shirt válasza rudi (#30) üzenetére


t-shirt
veterán

sok embernek (mindenkinek) van agp-s lapja, és elég nagy lenne a kereslet ezekre az új generációs agp-s kártyákra, ha egy boltba hoznak 6800 vagy X800 szériás kártyát hát nem porosodnak a polcon, az olcsóbb középkategóriából rengeteget el tudnának adni, biztos vagyok benne hogy ezt a két gyártó is tudja, de akkor miért nem nyomják még az agp-t?

(#33) coccolino


coccolino
aktív tag

rudi: :DD :DD :DD :DD :DD

t-shirt: lehet kartell miatt, lehet hogy onos erdekek miatt,de ha ezzel kenyszeritik a jonepet, plusz penz kiadasara egy vasarlasnal, akkor te nem jaccanad el ezt a mizzeriat?

[Szerkesztve]

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#34) polika válasza Sárpac (#24) üzenetére


polika
senior tag

gépelek ezerrel meg közben terheli az agyam a sok ''okos gondolat''..hát jó hogy elírok néha valamit :))

(#35) marcee válasza t-shirt (#23) üzenetére


marcee
addikt

(pollika egy kicsit keményen fogalamzott, de egyet értek vele. Talán annyi különbséggel, hogy engem nem az zavar, amikor a frissen szerzett, drága kártyájának örül valaki, hanem, hogy fél év múlva azon sír, hogy miért jelent meg az Ő kártyájánál jobb, olcsóbban. Aki top cuccot vesz legyen tisztába a következményekkel. (ár/teljesítmény))

\m/

(#36) t-shirt válasza marcee (#35) üzenetére


t-shirt
veterán

fél év múlva azon sír, hogy miért jelent meg az Ő kártyájánál jobb, olcsóbban. Aki top cuccot vesz legyen tisztába a következményekkel.

ezzel én is egyet értek



szerintem a drága kártyát vásárlók többsége nem szokott kétségbe esni ha kijön egy jobb újabb egyszerűen vesz egy másikat :)

(#37) Cruz válasza t-shirt (#32) üzenetére


Cruz
aktív tag

Szerintem egyszerűen azért mert még eladhatóak a 9ezres széria agps kártyái. Az pedig teljesen logikus (mind az Nvidia, mind az Ati) részéről, hogy a saját már legyártott cuccaiknak nem támasztanak a kelleténél nagyobb konkurenciát a saját termékkörükben. Magyarul akkor járnak jól, ha pl a már legyártott 9ezres széria folymatosan csökkenő áron de javarészt rövid időn belül elfogy, ugyanakkor az új cuccok versenyképes áron de szintén növekvő vevői kedv mellett fognak elkelni.
Emiatt állatira valószínűtlen az hogy rövid időn belül felére essen vissza a régi agps cuccok ára, mint ahogy az is biztos hogy az új cuccoké a teljesítményben kb ua régebbinél magasabb nyitó áron megjelenni.
A gyártók szerintem nagyon is tisztában vannak vele, hogy az új platform piaca jelenleg jóval szűkebb emiatt azonban okosan sakkozzák ki azt, hogy milyen stratégiával lehet a legtöbb profitot elérni.

Más: nem tudom, hogy miért kellne az új kártyák láttán kapát-kaszát eldobni és eladni a jó kis 9800pro kártyákat, amikor annyival sztem nem ér többet egyik új chipre épülő vga, hogy én amiatt platformot váltsak (legyen mondjuk szó csak alaplapcseréről.) Inkább használom még két évig és akkor adom el, amikor valóban jácchatatlan (értsd csúnyább mint szeretném) lesz rajta az akkor kijövő progi, és akkor venni az erős mainstreamet az új fejlesztésből, semmint hogy a mostaniból. Érdemesebb a jelenlegi fejlődési ütemben két generációként váltani, mivel a szoftverek úgyis csak lassan követik az új fejlesztéseket és aknázzák ki az abban rejlő lehetőségeket teljesen.
Persze ízlések és pofonok: én pl azóta se nétem meg a doom 3-at, mivel nem volt rá időm, de ha lesz akkor biztos kipróba.

Üdv
C.

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#38) t-shirt válasza Cruz (#37) üzenetére


t-shirt
veterán

Biztos hogy a két gyártó pontossan kiszámolta hogy mit mikor mennyiért, ez tiszta sor. De akkora készletek vannak még a régi kártyákból, hogy megéri nem kiszolgálni a keresletet az új kártyák iránt?

A többség a teszteket látva már inkább megvárja az új generációt.

(#39) Cruz válasza t-shirt (#38) üzenetére


Cruz
aktív tag

:)
Szerintem meg inkább azt mérték fel, hogy az új kártyák iránt lesz kezdetben kevesebb a kereslet (mármint a régihez arányaiban viszonyítva). Itt ugyanis arról van szó, hogy azok fogják venni elsősorban az új cuccot, akik az új platformot megveszik alá (százalékosan döntő hányada)(mint ahogy azt is érdemes szem előtt tartani, hogy itt a ph-n ugyan elterjedt pl a 9600-os széria, de a való életben az igencsak high endnek számít).
Jelen állapot szerint a régi piaca a nagyobb, emiatt a régiből eladott 1k kártya és az újból a 200 többet hoz a konyhára mint ha drasztikusan elvágnák a régit és az újból adnának el 550et (mert emelett sztem élénkülne a hsznált cuccok adás vétele a régi széria terén). A gyártóknak nem érdekük a használt cuccok piaca alá adni a lovat, mert kvázi az az ő szebükből kihúzott lóvé.
Jobban járnak ha a lerágott de eladható csontról még egy két bőrt lehóznak (pl: az ati által most kidobott 9550).
Üdv
C.

[Szerkesztve]

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#40) jrpryv


jrpryv
tag

Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy ki fogja ezeket a PCI-E-s karikat megvenni. Szerintem nagyon kevés emberke használ ilyen alaplapot és őszintén szólva értelme sincs ilyen alaplapra váltani. És sztem azis elég hülye felfogás a gyártók részéről, hogy pont a mainstream kariknál nem ad AGP-s verziót, holott pont azoknak az embereknek nincs pénze váltani, akik középkategóriás kártyákban gondolkodnak. Most őszintén, ha a high tech vonalat célozták volna meg nem jártak volna sokkal jobban? Mert az, aki a 3dmark03-ban vadássza az fps-eket, és mindíg a legjobb karit akarja, annak az se lenne gond, hogy platformot váltson, a több pontért cserébe. Szerintem ennek még lesznek negatív következményi ránk nézve is. Ha ugyanis a gyártók nem tudják eladni a PCI-E-s vidkariaikat, akkor addig valszeg visszafogják a következő generációt is, amíg el nem fogynak ezekből a készletek. Ez persze csak egy feltételezés, de tényleg nem látom, hogy mirét váltanának az emberek PCI-E-re, ha gyakorlatilag semmi előny nincs az AGP-vel szemben.

Ha lelövünk valakit azzal némikép tisztázzuk a vele kapcsolatos álláspontunkat...

(#41) LordX válasza jrpryv (#40) üzenetére


LordX
veterán

OEM-ek fogják megvenni. (HP, IBM, stb.) Azok simán szerelik össze a PCIe-s lapokat, és nagy mennyiségben veszik meg. Lassan szivárog be a PCIe mindkét piacra. (P4/A64 - utóbbira annyira lassan, hogy még abszolút nem, de pl.: nF4, K8T890, 756)

(#42) Wolverine válasza t-shirt (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyilván ezért lesz AGP-s 6600 is. Mondjuk az nem lesz rossz cucc, de egy moddolható 6800 :U Olyan kéne nekem :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43) viharhozo válasza polika (#21) üzenetére


viharhozo
addikt

Es ki az, aki ezt eddig nem tudta, okostojas? Nem akarod felfedezni az elektromossagot is?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#44) uzsz válasza polika (#21) üzenetére


uzsz
senior tag

Csak részben van igazad, mert az ok, hogy a csúcskategória anyagilag sosem a legjobb befektetés, de az az igazság, hogy egy mindenkori éppen középkategóriás kártya max egy évig nyújtja azt amit kell. Nekem is 9600-am van és bizony hogy azért nem ártana a dom3-alá nagyobb kari. Abban viszont igazad van, hogy ha valakit nem zavar a 800*600 és medium esetleg low detail akkor vehet középkategóriás kártyát 2évre is. Sőtt tovább megyek, ha valaki nem akar játszani az 3-4, esetleg 5évig is nyúzhat egy videókarit. De itt most nem is ez volt a problemafelvetés, hanem hogy mennyire hirtelen fog leesni a 9800-as széria ára.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#45) hétalvó


hétalvó
addikt

Ha esik az ára ha nem. Marad. :) (9800pro)

Videókártya cserénél én már nézem a procit is. Rakhatsz egy X800-at a 2500+-ba nem lesz gyorsabb egy prónál.

Gondoljatok bele milyen égő lenne kihozni mondjuk X700-at AGP-re. Jönnének a címlapsztorik. ''PCI-e a világ legnagyobb átverése'' címszóval. Mert sebességben nem lenne sok különbség. És onnantól nem biztos hogy olyan sokan váltanának rá. Senkinek se érné meg. Az eredményei alapján fogadjunk hogy 9800pro-val lesz egyenértékű.

Arra gondolnék inkább hogy az X600 bukás és helyette kiadták a Pro-t PCIe-re.

Kell ez a PCIe mert különben nem kellene alaplapot cserélni. Az SLI király lesz, de másra nem lesz jó. Azért az is kétséges hogy megéri-e.


https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#46) jrpryv


jrpryv
tag

Én azthiszem pont időben váltottam le a 9800Pro-mat. Tudtam, hogyha megjelennek az újgenerációs középkategóriás karik, akkor már csak nagy buktával tudom eladni a 9800pro-mat. Így 30 ezer forint ráfordítással szereztem egy 6800GT-t. Szerintem vastagon megérte. Annó 55-ért adtam el a 9800Pro-mat, most nézegetem a bolhát és 40-45 körül mennek el ugyanezek a karik.
De igaza van annak is, aki azt mondja, hogy megvárja a következő generációt is, és akkor cserél (bocsi, de már nem emléxem, hogy ki mondta).

[Szerkesztve]

Ha lelövünk valakit azzal némikép tisztázzuk a vele kapcsolatos álláspontunkat...

(#47) viharhozo válasza hétalvó (#45) üzenetére


viharhozo
addikt

A 2400+-os XP alaporajelen 10800 pottyot csinalt egy X800XT-vel. A 9800 Proval ennek a felet teljesiti.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#48) sziszegő válasza Dilikutya (#16) üzenetére


sziszegő
senior tag

OFF
Akkor öltözz turkálóbol :C
nem szégyen csak nekem nem gyere be
ON

(#49) sziszegő válasza polika (#21) üzenetére


sziszegő
senior tag

Vagyis sose lesz normális vga vez.-ük és csurgatják a nyálukat (én meg ennek örülök) na de komolyra forditva a szót akinek van pénze az miért ne vegye úgy sem érdekli hogy amortizálódik amúgy is eladja valami mukinak még megfelelő időbe (mint én :C ). Van aki a vga-val csinálja ezt én speciel egy használt B omegával szemezek és nem x700-al mivel már váltottam x800pro-ra és A64-re mindössze 40-e forintból ami pont annyi mint most egy 9800pro :C :C szvsz nyugodtan lehet vásárolni.

UI: Ezt nem kötekedésnek és mellveregetésnek szántam de nem a sültgalambot kell várni hanem tenni is a dolgokért és nem a más kárának örülni és irigykedni meg rosszindulatúnak kell lenni hanem cselekedni. Attól meg ne irigyeljen senki semmit aki mondjuk 20 évet tanult vagy 9 órát dolgozik vagy mindkettő, de azt sem aki jó helyre született mert arról meg szülei tehetnek. Akinek telik rá az vegye akinek meg nem az szerezze meg magának a lehetőséget. Igaz könnyű f@sztverni egész nyáron meg egész évbe amig a szülők kirugnak otthonról aztán nem lesz gf2 és 8500 se. Egyébként mindig az b@szik rá aki a legolcsóbb megoldást esetünkben a használt sz@rokat választja mert már eleve egy értéktelen dolgot vesz.

A moderátoroktól előre is elnézést kérek ha nem ok akkor töröljék csak már untam ezt a sok irigy okoskodást miközbe erekciójuk lenne ha akér egy 9800pro is lenne a gépükbe.



[Szerkesztve]

(#50) ptiboy


ptiboy
senior tag

remélem karácsonyra már fillérekér dobálják :C

:)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] A jövő héten érkezik a Radeon X700 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.