Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] A HP is az Opteron mellé áll (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) eddie303


eddie303
őstag

Ezután már csa a Dellnek kellene elfogadni, de szerintem az nem fogja, csak ha majd netalán
rájön. De ez szép volt a HP részér?l, belátni, hogy mi a jó! Hajrá AMD! :C:C:C:C

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#2) Power


Power
senior tag

''A HP támogatása jelentős győzelem az AMD számára; a sunnyvale-i processzorgyártó a világ négy legnagyobb PC-gyártója közül hármat meg tudott nyerni 64 bites platformja számára. Az IBM és a Sun már korábban elkötelezték magukat a platform mellett, míg a Dell továbbra is kitart kizárólagos Intel-pártisága mellett.''

A Sun nem pcgyártó bár forgalmaz pc alapú szervereket, de messze nincs benne az első négyben a pc szegmensben. Kicsit keverve van a pc illetve a szerver szó.

Power

(#3) Power válasza eddie303 (#1) üzenetére


Power
senior tag

A HP-nál már van A64 alapú pc is.
Egyébként ma már a HP is olyan, mint az IBM egyszerűen minden trendi dolgot támogat.
Ha a Dell kiad AMD64 alapú gépet, akkor azt jelenti majd, hogy révbe ért az AMD64. :)

Power

(#4) Erasmus válasza Power (#2) üzenetére


Erasmus
őstag

jogos, javítva.

izé,

(#5) marcee


marcee
addikt

Ismét szakítanom kell a hagyományaimmal: most egyszerűen nem bírom ki, hogy meg ne jegyezzem mennyire odáig vagyok meg vissza! :D
Nem hittem benne igazán, hogy sikerül nekik!

Ha ez nem lendíti fel az AMD-t akkor semmi.
Csak skálázódjon a procijuk rendesen. (erről van valakinek infoja)

\m/

(#6) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Meglódul az AMD szekere! :DD

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7) anulu


anulu
félisten

Részemről gratula az AMD-nek, és remélem, hogy a kövi negyedévben nemcsak $38millió-val lesznek +ban :DDD

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] A HP is az Opteron mellé áll (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.