Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Nem rossz eredmény, főleg ha valóban 128 bites a memóriabusz.. :P

Szerintem azért játékok alatt sem kell aggódni a teljesítményétől.

#tarcsad

(#2) freak^ válasza Yutani (#1) üzenetére


freak^
tag

Márcsak az ára erdekel :>
Ja es lesz agp-s valtozata is?

(#3) Yutani válasza freak^ (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Valszeg, HSI híddal, de iszonyat bénán fog kinézni szerintem...

#tarcsad

(#4) ciao


ciao
senior tag

kiegészítő tápcsati??? egy PCI Express-es kártyán ráadásul középkategóriás kártyán mit eszik ez???? :(

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#5) t-shirt


t-shirt
veterán

lassan már több 6600-as kártyát jelentenek be min 6800-ast,
igéretes kártyák, kár hogy az agp-s változatokról még semmi hír,
szerintem az AA/AF lesz a gyenge pontja a 128 bites mem miatt,
de ennek ellenére nagyon jó választás lesz a kategóriájában


(#6) xuldar


xuldar
őstag

Még jó, hogy másfélszer gyorsabb memóriákkal, kétszer annyi pipeline-nal többet ért el...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) faster válasza xuldar (#6) üzenetére


faster
nagyúr

Jöhetne már az RV410, ez a X600-zzal való összehasonlítgatás teljesen értelmetlen, ráadásul nem is egy árban vannak.

(#8) t-shirt


t-shirt
veterán

nem értem miért a PCI Express-es kártyákat nyomják, egyenlőre nyagyobb piaca lenne az agp-nek, azt értem hogy jó pozicióból akarnak indulni ha kezd elterjedni a PCI Express, de azért még sokáig lesznek használatban az agp-s lapok

(#9) Re-Tech válasza ciao (#4) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Kiegészítő tápcsati, ráadásul nem is akármilyen :D

(#10) gergoke válasza faster (#7) üzenetére

MSI RADEON X600 XT 128MB TVOUT DVI #RX600XT-TD128 PCI EXPRESS RETAIL
Part - VC-MSI-0058
RX600XT-TD128
Total - $189.74

''The newest additions to the GeForce 6 Series of GPUs include:

The GeForce 6600 GT - The NVIDIA GeForce 6600 GT has an eight pipe superscalar design, supports 128MB of GDDR3 graphics memory, includes NVIDIA SLI multi-GPU technology, and has a suggested street price of $199.

The GeForce 6600 - The GeForce 6600 GPU also has an eight pipe superscalar design and supports 128MB of DDR graphics memory.''
[L]http://www.nvidia.com/object/IO_14976.html[/L]

szerintem meg egy árban vannak a kártyák... [forrás: pricewatch és nvidia.com]
amúgy elég érdekes a hír kommentezése, elfogultnak érzem (ezt is) az ati irányába.
az nvidia csinált végre egy jó, értékelhető, jövőbemutató és korszerű technikákat használó cuccot erre meg kihozzák győztesnek a radeon x800 xt pe-t egy korábbi tesztben... ááá, hagyjuk.
most meg amikor előzetes tesztek szerint gyorsabb a középkategóriában is az ellenfél akkor fogadjuk fenntartással az eredményeket és koncepciótlan a teszt, stb, stb...
amúgy lehet a teszt amit a hkepc csinált csupán szintetikus és koncepciótlan de a 6800-ast vizsgálva is látni lehet a technológiai és erő többletet [néhol 10-20-30-40%-al gyorsabb] ami az architektúrában van. persze azzal nem lehet és kell vitatkozni, hogy nem az ati x szériával kellene összehasonlítani őket, de erről viszont nem az nvidia tehet, pillanatnyilag nem ő van lépéshátrányban.

(#11) t-shirt válasza gergoke (#10) üzenetére


t-shirt
veterán

a tesztek alapján többszőr volt gyorsabb a X800XT mint a 6800U, akkor hogy lehetett volna a 6800U a jobb :F

''ATI zászlóshajója jobb választás annak ellenére, hogy nincsenek nagy különbségek a két kártya között. Indoklásunk a következő: a GeForce főleg az OpenGL-re írt játékokban domborított, az X800-as pedig azokban az esetekben, amikor az élsimítást és az anizót bekapcsoltuk.''

szerintem azért ez nem elfogult és nem huzza le a 6800U-t

''Egy szinttel lejjebb fordul a kocka: a GeForce 6800 GT jobb vásárnak bizonyul''
''Az alsóházban szintén az NVIDIA kártyája, a GeForce 6800 nyer''

a másik két kategóriában sem érezhető az ati elfogultság




[Szerkesztve]

(#12) t-shirt válasza gergoke (#10) üzenetére


t-shirt
veterán

nem azért írták hogy csupán tájékoztató jellegű mert nem hiszik hogy egy 6600GT lenyom egy X600-at, szerintem inkábba arról van szó hogy a teszt alapján nem lehet valós képet festeni a 6600 teljesítményéröl

[Szerkesztve]

(#13) Goose-T válasza t-shirt (#12) üzenetére


Goose-T
veterán

Ami azt jelenti, hogy nem hiszik, hogy ennyivel jobb lenne. Ez is egyfajta elfogultság.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#14) t-shirt válasza Goose-T (#13) üzenetére


t-shirt
veterán

azt is jelentheti hogy még ennél is jobb

(#15) twollah


twollah
nagyúr

A hatterben szereplo CoolerMaster ventilatoron van egy motionblur effekt.
Gondolom nem fizetett eleget a CM a reklamert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.