Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Paqito


Paqito
senior tag

Nem értem miért kéne kiszállnia? Iszonyú jó akksikat gyárt, és surmó módon viselkedett a botrány kirobbanásakor. Szerintem most a minőségellenőrzési fázisban hatványozottabban odafigyelnek majd.
S talán ez így van jól

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#2) Allien válasza Paqito (#1) üzenetére


Allien
veterán

De, azért (bár nem teljessen csípem a sony-t) tegyük hozzá, hogy nagyon felfújták a dolgot! Bár nem ismerem az összes esetet (sőt, csak hírben halottam), azért több, mint 1 milla aksiból 1-nél fordult elő. Ez tényleg ''gáz''! ''Valakinek'' ez volt az érdeke, hogy ennyire felfujják, és ha jól tudom, az esetek nagy része az USA-ban fordult elő. Ha ez így van, akkor ezen még vélettlenül sem csodálkoznék, az usauserek híressek az agyalágyulásukról (pl. lehet, hogy Alaska kiettlen vidékén akarta az user melegíteni a kezét, mert ugye, a loptop alja melegszik, letakarta a szellőzőket, és felmelegedett minden).:B Illetve, az is lehet, hogy a Sony tudott a hibáról (ez mondjuk tuti), és egy belső munkatársuk jópénzért tovább adta az MS-nek az infót, azok meg generáltak ''pár'' esetet. De ennek ellenkezője is lehetséges, sőt, akár az is, hogy ez a kiszivárogtatás az MS felé direkte volt, hiszen így mégtöbb médiát kap a Sony!:DDD
(összeesküvéselméletrulez) :DD

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3) polip


polip
addikt

Azért pl a Dell nem kevés gépet hívott ezért vissza...pár cég hírnevét rombolja ezzel, akarva-akaratlanul a sony...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#4) ALI_G


ALI_G
veterán

– valamint a PlayStation-üzletág növekvő veszteségeire –

ez mit is takar?

(#5) Allien válasza ALI_G (#4) üzenetére


Allien
veterán

Egy darabig bizti veszteséges. Amíg ki nem jön egy konzol, addig csak költenek rá (hiszen már maga a tervezés is pénzbe kerül), utánna enyhén mérséklődik a veszteség, mivel a hardver fogyasztói ára eleinte a gyártási költségek töredékét fedezi (de legalább elkezd áramolni a pénz vissza)! A bevételeik majd csak a játékok eladásából kezd vissza cseperegni. Késöbb már fordul a kocka, tehát pl. ma már nem nevezhető (elvileg) a Playstation 1 (illetve ONE) gyártása veszteségesnek. Csak már a kutya nem veszi meg!:DDD A PS2-t például sokáig nem is lehetett Kínában gyártani, sőt, az első körben még arról volt szó, hogy Japán-ból ki sem kerülhet egy darab konzol sem, a hatájos (már anno) jogszabályok miatt!;) Késöbb módosították a törvényeket, ezért is kerülhetett kishazánkba is. De, már eljárt felette az idő, most a PS3 nagyon elvitte a lét, főleg, mert olyan hardver cuccokat is bele akarnak rakni, melyek igaziból még sehol sincsenek (Blue ray, ha jól emléxem). Tehát, a veszteségek halmozódnak, több szálon folyik a pénz, és csak lassan (de remélhetőleg biztossan) vissza fog jönni a lé, illetve, Jen. :R
Viszont, a jelek kedvezőek. Pl. a megjelenés elötti napokban online oldalakon előre lehetett rendelni. Persze mind ''elkelt''! Az más kérdés, hogy ez is (valószinü tuti) lehet, csak üzleti fogás.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6) L3zl13 válasza Allien (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem semmit nem jelez, hogy elkeltek az előrendelhető darabok semmi perc alatt.
Szerintem legtöbbek számára nyilvánvaló, hogy a Sony semmiképp nem fogja bebukni a PS3-t, a kérdés csak az, hogy mennyi piacot veszít (ha veszít) a sorozatos szerencsétlenkedései miatt.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) macilaci78


macilaci78
nagyúr

nyirbálta meg 62 százalékkal az idei éves profit-előrejelzést
Magyarán bukta, de teljesen...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.