Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sir_K


Sir_K
csendes tag

Sziasztok!

A Sugárzásról csak annyit, hogy a Pc-m hagszórói full hangerőn mindenféle rádió és dugdozás használata nélkül (csak a konnektorból?) fogja a kossuth rádiót!

Ez nem sugároz?
Ja és a mulkor paks mellett jártam és 3x akkora egy hanya és 2x akkora egy darázs mint nálunk....
És mondják hogy nem sugároz...

:Y

A motorozás nem veszélyes, csak a hibák egyből megtorlásra kerülnek.

(#2) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

Én meg anno csónakáztam lefelé a dunán (túrakenu) és vhol esztergom elött 1 kisebbfajta eletromágneses térbe kerültünk, mert mindenkinek felállt a haja..de szó szerint..minden szőrszála az égnek meredt úgy kb 100-150m es szakaszon...
ott biztos nincs sugárzás.;)
:R

Nos Omnes Una Manet

(#4) Viktor0610 válasza Sir_K (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Ja és a mulkor paks mellett jártam és 3x akkora egy hanya és 2x akkora egy darázs mint nálunk....
És mondják hogy nem sugároz...''


Ezt ellophatom aláírásnak? ;]


Sz.tem a mobiltelefónia még túl fiatal ahhoz, h. messzemenő következtetéseket lehessen levonni a(z esetleg káros) hatásairól...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#5) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Nem értem miért b*szogatják állandóan a mobilokat, amikor szinte minden elektromos készüléknek van vmekkora elektromágneses sugárzása. Egy crt monitornak, hangfalnak sokkal nagyobb, mint egy mobilnak. Még a fülhallgatóknak, amit egyesek iszonyatos hangerővel hallgatnak is nagyobb a sugárzása, mint az új mobiloknak...

(#6) aXXon


aXXon
senior tag

Ja és a mulkor paks mellett jártam és 3x akkora egy hanya és 2x akkora egy darázs mint nálunk....
És mondják hogy nem sugároz...


ez mekkora hulyeseg :DD mar bocs. anyosek pakson laknak, semmi para nincs azzal a varossal es a rovarokkal :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Tekintettel arra, hogy minden elektromos cucc sugároz valamennyire, nem tudom, mire a felhajtás.Különben meg inkább telefonálok, mint hogy vegyek egy mikrosütőt, az 10x károsabb, mint a teló.....szerintem.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#8) Solad válasza Sir_K (#1) üzenetére


Solad
őstag

Ja és a mulkor paks mellett jártam és 3x akkora egy hanya és 2x akkora egy darázs mint nálunk....
És mondják hogy nem sugároz...


Igen es ugy hivjak oket hogy oriashangya es lodarazs...

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#9) parandroid válasza aXXon (#6) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy feléjük valami sugárzás miatt minden hangya harmada és minden darázs fele a normálisnak. :DDD Amúgy meggyőződésem, hogy vicc volt.

Kedvenc példám a sugárzásra a Hévízt (országunk egyik leghíresebb városa ugye, csak az idegenforgalomból él - nem is rosszul) átszelő nagyfeszőltségű elektromos kábel. Vicces... Biztos nem sugároz, és elektromágneses tere sincs. :(

Úgyhogy szerintem a mobilokat békén lehet hagyni. Egyébként belegondolva, hogy itthon mennyi ilyen sugárzó kacat van, kezdve a W-LAN hálón, a Bluetooth-on keresztül a vezeték nélküli egerekig, csoda hogy még nem leptek el minket az óriás hangyák... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10) And válasza parandroid (#9) üzenetére


And
veterán

Hi! A Bluetooth meg a WLAN egyrészt (a WLAN jó esetben :), bár egy kihangosító persze lehet) nincs működéskor a fejed mellett, másrészt a kisugárzott teljesítménye a mobilok max. teljesítményénél nagyságrendekkel kisebb.
''Úgyhogy szerintem a mobilokat békén lehet hagyni.''
Ezzel viszont egyetértek. Miért teszünk sokszor úgy, mintha a rádiófrekvenciás sugárzás a csak a mobiltelefonok korában lett volna életünk részévé? A rádiózás már műsorszóró formában is lassan egy évszázada létezik, esetenként brutális adóteljesítménnyel fűszerezve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.