Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

A 667 MHz-es és az 1066 MHz-es modulok késleltetése szinte azonos? Ez az utóbbira nézve hízelgő, az előbbi viszont kevéssé lesz versenyképes a piacon.

A legjobb aláírás a héten

(#2) Comm


Comm
senior tag

Ejj bevett Blitz márkáim is Adata származékok és mit ne mondjak jó kis ram:C400@500 meg se kottyan.Ha eljön az ideje ilyet veszek, csak Blitz márkanév alatt;].

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#3) Scream007


Scream007
őstag

ddr 2esek meséljetek már 1 picit.
ha feszt. adotok lehet ezeken a késleltetéseken csökkenteni, vagy a ddr2 nem annyira tuningbarát késleltetés terén???
pl:ddr1 400as van hogy cl3as alapból, de van hogy cl2ön is elmegy.
pl:cl5ös ddr667es memó elmegy cl3ba???
és mi ez hogy 15 az utcso én ugy tom 8n fölött nem is lehet manuálisan állítani nem???:U
amugy ez az 1066 igencsak franko, mondjuk egy 4-4-4-8as időzítéssel még talán kitünőnek is nevezhetnénk.
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#4) Guruka


Guruka
senior tag

Nekem jobban tetszene, ha DDR1 lenne 667-es sebességen és olcsóbbak lennének az ilyan nagy sebességű memóriák.

(#5) Guruka válasza Comm (#2) üzenetére


Guruka
senior tag

Hol lehet ilyen márkájú ramot venni?:)

(#6) erdoke válasza Guruka (#5) üzenetére


erdoke
titán

Bővebben: link
Rossz helyesírással: Bővebben: link
Nameg az Alienben is láttam.

A legjobb aláírás a héten

(#7) Comm válasza Guruka (#5) üzenetére


Comm
senior tag

Nálunk az egyik kisker árúl + egy irodatechnikai bolt.Blitz 4Ever :C

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.