Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cs_Laci


Cs_Laci
senior tag

''egyre nagyob részt''

Szerk: Hmm, első se voltam még sose. Nem akartam ilyen negatívan indítani, de kérem javítani.

[Szerkesztve]

(#2) Cs_Laci


Cs_Laci
senior tag

Azért egy integrált X700 már egészen kellemes dolog. 1 Éve még boltban vettem ilyen kártyát, mert milyen remek középkategória (saját nézőpont) Amire nekem kell, még elég, amúgy meg ott a bővítő hely.

(#3) robekri válasza Cs_Laci (#2) üzenetére


robekri
addikt

Bizony jó kis x700 mág ma is faxa! (cod2 és társai :DDD) főleg ha @pro fölött megy! Nekem is van egy tartalékban!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) Integra válasza Cs_Laci (#2) üzenetére


Integra
titán

nekem egy 16 pipás x800-am van, az alapján tudok csak mondani bármit is, azt hiszem, hogy integrált gpu-nak, általános alkalmazásokra bőven elég lesz ez a deszka, mert nekem is még mindig meglepően jól megy az x800 1280x1024-ben, vagy 1024x768-ban játékok közben high vagy full részletességgel,4xaa-val

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) Hack3er


Hack3er
őstag

Ez se az én lapom lesz :U
Mert nem igen csipázom az ati VGA-kat.

Mondjuk 1 integrált 7300GT-nek jobban örűlnék :)
Ez sajnos nem fog megtörténni az AMD részéről.

(#6) Obi-1


Obi-1
őstag

Ha nem butitják le nagyon a VGA-t, akkor a saját videokártya-memóriával rendelkező változat nekem tökéletesen megfelelne. Az R9600NP után biztos elégedett lennék vele.

Only a Sith deals in absolutes.

(#7) X Factor válasza Integra (#4) üzenetére


X Factor
addikt

azért az x700-as és egy 16 pipás x800 között igen nagy különbség van telejesítményben.
Ennek ellenére integrált megoldásként tényleg remekelhet.

Make things work

(#8) ftc


ftc
nagyúr

csak 4pipe....

(#9) Cs_Laci válasza ftc (#8) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Nem 8? :F

(#10) ftc válasza Cs_Laci (#9) üzenetére


ftc
nagyúr

csak 4.....[link]

(#11) Ste


Ste
addikt

integrált x700
bár az én notimban is ilyen lenne :U

(#12) kovy79 válasza Ste (#11) üzenetére


kovy79
őstag

Tényleg jól hangzik. Én 1,5 éve vettem egy Sapphire X700P-t és tökéletesen meg voltam vele elégedve. Namár most ez integrálva bingó!
Nem igen van hozzá mérhető a piacon.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#13) Csapi007


Csapi007
veterán

Úgylegyen, várjuk.

"Csak úgy mondom"

(#14) Cs_Laci válasza ftc (#10) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Kövezzetek meg, de ha tényleg csak 4 pipeline van benne (márpedig úgy tűnik), akkor szvsz egy nagy átverés az egész.

Még a Mobility Radeon X700 és a 64 bites X700 LE is 8 pipás!!

Akkor ez mitől is integrált X700? Hogy eladhatóbb legyen? Max X600... Ezennel visszavontam minden pozitív véleményem :(

(#15) ftc válasza Cs_Laci (#14) üzenetére


ftc
nagyúr

miért átverés? azért X700 mert arra épül igaz csak 4 pipe-al..DX 9.0b
az X600=9600XT..az csak 9.0

(#16) Obi-1 válasza ftc (#10) üzenetére


Obi-1
őstag

Fene. :W

Only a Sith deals in absolutes.

(#17) ftc válasza Obi-1 (#16) üzenetére


ftc
nagyúr

[link]

lesz ennél még jobb is nem alfa driverekkel...

(#18) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Teljesen jó lap. Irodába Vista alá tökéletes csak mennyibe fog kerülni?
Épp most vettünk xpress200 -as alaplapot a kollégának. 2D-ben teljesen okés. Még a Colin04 is 800x600 -ban elfutosgál rajta.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#19) TomiFiu


TomiFiu
tag

Kérdésem lenne: tudtok olyan ATi chipsetes AMD-s alaplapot amit ma kishazánk boltjaiban lehet kapni?
Mákák, típusok?

(#20) nap válasza ftc (#8) üzenetére


nap
addikt

Eddig az integralt cuccok max 2 pipaval mentek, szoval ahhoz kepest ez jelentos elorelepes.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#21) nguru


nguru
tag

AMD-ék utoljára ha jól emlékszem a Slot-a-s korszakba csináltak chipsetet. Az elég régen volt, azóta volt egy ''kis'' fejlődés. Bár az Ati-ék gyártottak a közelmúltban is és a tesztek alapján (szerencsém még nem volt hozzájuk, csak Intel fronton!). Én egyenlőre maradok az Nvidia-ánál..... :DD

(#22) #65675776 válasza nguru (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az AMD azóta is gyárt folyamatosan chipset-et, csak nem desktop piacra. Az utolsó asztali chipszetük a 760 volt, Socket A és DDR támogatással.

A címben említett chipset ATi fejlesztés, csak átlényegült.

Remélem nemsokára lesz normális és elérhető lap vele (pl Abit AT9, vagy hasonló), mert az nV-chipekből már elegem van.

(#23) nguru válasza #65675776 (#22) üzenetére


nguru
tag

Az tuti, hogy ha belefognak, rossz nem sülhet ki a dologból, elvégre a saját procijaikat ők ismerik a legjobban! (Utánnuk szerintem az Intel jön! :D )

De mi a gondod az Nforce-al? Én már a második Nvidia chipsetes lapomat nyúzom és semmi gond vele...Inkább mint Via, vagy neadjisten Sis.... :W

[Szerkesztve]

(#24) #65675776 válasza nguru (#23) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kb az, hogy irreálisan melegszik, és a lemezalrendszere egy nagyon nagy tévedés és bughalmaz. A Via (és a SiS is, bár utóbbiról nincs túl régi tapasztalatom) már '98-'99-ben jobb lemezalrendszert tudott felmutatni, mint most az nV.

(#25) nguru válasza #65675776 (#24) üzenetére


nguru
tag

Ilyen mélységekig nem másztam bele a dolgokba. A melegedésben viszont van valami...,bár az nforce 2 nél elég volt a passzív hűtés is. Ha a gar lejár megkockáztatom a 3 -nál is. 4, vagy attól feljebb már nem merném! De a melegedés nem csak az nV-nál jelenség. Nézd meg az Inteles lapoknál is van olyan chipset, ami nagyon melegszik. Mint felhasználó, csak azt tudom, hogy gyors és eddig még stabilitási gondom se volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.