Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Coyote2000


Coyote2000
őstag

A Pannon 60, (....) tarifacsomagok fő előnye, hogy a kedvező és könnyen átlátható percdíjak mellett a havi előfizetési díj teljes egészében lebeszélhető.
Jaja, ezt már ismerjük. A percdíjak nem a legjobbak, percalapú a számlázás, és csak akkor ilyen kedvező, ha percre pontosan annyit beszélsz, amennyire a díjcsomag vonatkozik.
Ha pár perccel kevesebbet, akkor mindjárt nem 60-nal, 120-szal, stb... kell osztani a havidíjat, vagyis az egy percre jutó díj arányosan magasabb lesz. (Ha pl csak a felét használod ki, akkor dupla percdíjat fizetsz.). Ha viszont többet beszélsz, akkor horribilis összegekért dumálhatsz a kereten felül...

Az 1000 perc mindenképpen csábító ajánlat ettől eltekintve.

Továbbra is a másodperc alapú számlázást tartom a legjobbnak ugyanilyen percdíjjal. Ha valamelyik szolgáltató ezt meg merné lépni, akkor nagyot kaszálna az előfizetők számát tekintve. Más kérdés, hogy a percenkénti nyeresége csökkenne, de az is csak addig, amíg el nem ér egy bizonyos számot az előfizetők tábora... :U

(#2) luciferc válasza Coyote2000 (#1) üzenetére


luciferc
őstag

nem védeni akarom a pannont (a perc alapú számlázás a halálom), de a korrektség úgy kívánja, hogy idézzek az oldalukról:

A csomagban foglalt percek lebeszélése után a percdíj nem változik!

tehát az állításod, miszerint ''Ha viszont többet beszélsz, akkor horribilis összegekért dumálhatsz a kereten felül...'', finoman szólva sem állja meg a helyét.

(#3) Coyote2000 válasza luciferc (#2) üzenetére


Coyote2000
őstag

jogos, ennek pont nem néztem utána... A másik két szolgáltató hasonló csomagjaiban nem így van. :U

én kérek elnézést emiatt... :R

(#4) tamase


tamase
csendes tag

Azért érdemes összehasonlítani a régi tarifákkal. Nekem egy szép áremelés látszik. A legkisebbet kivéve, az eddigieket percben alulról közelítő csomagok percdíja emelkedett (10-20%-kal), míg az eddigieket felülről közelítőknél, azonos percdíj mellett 20%-kal emeltek a mindenképp kifizetendő percek számán. Na persze van egy ittapiros-holapiros ingyenperc x hónapig, de hát a szerződés ugye sokszor hosszabbra szól... Biztos sokak erre harapnak, én személy szerint jobban értékeltem az ''értelmesebb'', és időtállóbb üzeneteket közvetítő marketing kommunikációt, amit az utóbbi 2-3 évben a pannon amúgyis levedlett, ezerrel nyomják a többnyire ultraprimitív kampányaikat...

(#5) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Haveromnak csak 500 perc van ingyen a pannonál hálózaton belül, igaz ő ott dolgozik,és egyfolytába hív engem.Ha már egyszer ingyér van :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.