Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A legközelebbi konfigom egy ilyen házacskában lesz. Ez nagyon állat.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2) Ketama


Ketama
aktív tag

Rémronda! :) Olyan mint valami elfuserált olajradiátor.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#3) Szőrös 


Szőrös 
veterán

300píz 1 házért ? Ok , télleg nagyon frankó meg halk meg blabla de mégis... ez már kicsit túlzás.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4) twollah


twollah
nagyúr

Aki halk házat szeretne az megveszi ezt a házat.

(#5) Ketama válasza Szőrös  (#3) üzenetére


Ketama
aktív tag

Ennyiért veszek egy hűtő ládát, ami a szobán kívül van. Halk, jól hűt és még a sör is elfér benne. :)

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#6) strike-force


strike-force
őstag

Sztem meg ez nem egy halk ház, hanem egy kályha. Heatpipe mindenhol??? Nyáron zsirul fűti majd a szobát.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#7) Obi-1 válasza twollah (#4) üzenetére


Obi-1
őstag

Az a lényeg, hogy minél többen szálljanak be ebbe a bizniszbe. Aztán akkor majd lemegy az ára (''akció: már 150 ezer egy teljesen hangtalan ház'').

Például ha nem alumínium lenne a láda.

Only a Sith deals in absolutes.

(#8) iguana válasza strike-force (#6) üzenetére


iguana
őstag

az nem számít. max 1 fokkal kevesebbet állítok be a klímán ;]
uhh...1ébként rég dobogtatatta meg vmi így a szívecskémet. nagyon oda vagyok érte. alig várok egy tesztet, meg a tényleges árat.
lehet, hogy én vagyok az 1etlen, de nekem nagyon bejön a kinézete így képről.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#9) Ketama


Ketama
aktív tag

Miért lett megváltoztatva a hír címe?

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#10) iguana válasza Ketama (#9) üzenetére


iguana
őstag

...mert így drááááma van, dráááma ;]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#11) keopsz válasza Ketama (#9) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

hogy még véletlenül se legyen érdekes.. :))

visszacseréltem.

cantante di sampietrini

(#12) Ketama válasza keopsz (#11) üzenetére


Ketama
aktív tag

A következő címre egy javaslat: A Zalman betört az olajradiátor piacra! :D

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#13) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Elég durva ez a ''hangtalan ház''-dolog... Tetszik az ötlet! :)

Az más kérdés hogy a dizájn nekem sem jön be igazán, de ha ezt így lehet megoldani, akkor így lehet és kész.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#14) AND1


AND1
őstag

Hát durva ez a ház...nem a legszebb de ahogy a Zalman hütőket ismerem biztos hatásos :) Sztem húzósabb lesz az ára a Thermaltake házaknál is...na majd meglátjuk.

(p4 3.06 többet termel 90W-nél...92. Csak mert reggel van,...nem direkt volt :) )

Egy régi PH-s.

(#15) Goose-T


Goose-T
veterán

Valaki már gyorsabb volt a PH!-nél:
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=19479[/L]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#16) engusz


engusz
veterán

Előre látom, hogy feljön a nagyi és megfogja ezt a ''radiátort'' (télen)... :)
Mire jöhet a szokásus lemez, hogy Nálatok jobb a fűtés... :P:P:P

Ami a komoly dolgokat illeti, Én is szivesen látnék egy ilyen házat itt mellettem. Még a desing-je is tetszik!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#17) TheVeryGuest válasza strike-force (#6) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ennyi pénzért már vehetsz olyan légkondit, hogy 10°C legyen az egész szobában, így egész alacsony fordulaton járhatnak a légkeverők.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#18) TheVeryGuest válasza Ketama (#12) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Már alig várom, hogy a helyi kissebség ilyeneket furikázzon a kordéin, az olajkályhák helyett. ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#19) Szeni


Szeni
aktív tag

Azért az 1000 (1100) és 400 ? között elég nagy a különbség!

(#20) Szeni válasza Szeni (#19) üzenetére


Szeni
aktív tag

Az a kérdőjel egy euro jel volt még nálam természetesen!

(#21) iguana válasza TheVeryGuest (#17) üzenetére


iguana
őstag

off
ez_teljesen_kizárt. 10 fok szobahőmérséklet az irgalmatlanul ''hideg''. bazi nagy légkondi kell hozzá. saját tapasztalat: 2,6 kW LG, normál szoba, kint 30 fok, bent max. 23 fok...és ezt már hidegnek érzed :)
on

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#22) keopsz válasza Goose-T (#15) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

gyorsabb az lehet, node alaposabb?! :D :D :D

cantante di sampietrini

(#23) L3zl13 válasza iguana (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ok, akkor 300k-ért vehetsz ebből kettőt. Egyet a szpbának, egyet meg csak a PC-nek. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#24) Goose-T


Goose-T
veterán

Biztos lesz egy ilyen a Hackerek 3 c. filmben...

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#25) iguana


iguana
őstag

csak azt nem látom, hogy kell megetetni vele a cd-t? :F

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#26) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

A tetején azért van a 2 ''fogantyú'', hogy nehogy megégesse vele a kezét a ''szegény'' user aki ilyet vesz?! :D ;]
Amúgy nem tetszik.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#27) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Na várjunk! Van benne chipset és memória hűtő?
Mert ezek nélkül egy teljesen légáramlásmentes házban problémáés lehet.
Már ha jól sejtem, hogy a táp is passzív hűtésű.

Aki hülye, haljon meg!

(#28) Richard


Richard
őstag

A második képet elnézve azért jókora monstrum lehet. (a CD-romokhoz viszonyítva) Egy ilyet elég parás lehet LANPartyra hurcibálni.....:DDD

(#29) engusz válasza Richard (#28) üzenetére


engusz
veterán

Ha Én cipelem a jól megpakolt Codegen 9011-es szerver házam, akkor ez már lófitty... :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#30) sebela válasza engusz (#29) üzenetére


sebela
aktív tag

OFF
Vettél egyet?Múltkor láttam, hogy akarsz egy ilyet.
Vélemény?
ON

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#31) engusz válasza sebela (#30) üzenetére


engusz
veterán

OFF
Megvettem! E-mail-be mehet vélemény? :)
ON

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#32) _George


_George
senior tag

Kicsivel előbb sikerült elinditanom nekem is egy hasonlo topicot (kb 3 óra eltérés volt) :)))

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#33) sebela válasza engusz (#31) üzenetére


sebela
aktív tag

OFF
OK.Kösz.Csak azért mert nekemis ilyen van és kiváncsi vagyok te mit gondolsz róla (nekem 400W-ot írtak tápnak az újak meg 350-esek).
ON

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#34) Keitaro


Keitaro
addikt

Szerintem ötletes kis házikó. Ez aztán abszolút passzív hűtés :)
Kicsit csúnyácska szegény, de azért elfogadnám :)

(#35) Zsiba


Zsiba
senior tag

Hülyének is megéri...
Valami porosodásgátló is járhatna hozzá...

''One Ring to rule them all...''

(#36) shtml válasza engusz (#31) üzenetére


shtml
őstag

Én is szemezgetek a 9011-gyel, ezért kérlek, ide írd a véleményedet.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#37) atus


atus
senior tag

Azt azért vegyétek figyelembe, hogy a passzív hűtés nem jelenti azt, hogy jobban melegítené a szobát, mint eddig. Az alkatrészek ugyanannyi hőt adnak le így is, úgy is, de itt még a ventilátorok által termelt pár wattnyi, nem jelentős mennyiségű hőt is ki lehet küszöbölni. A porosodás se lehet probléma, mert a passzív hűtés miatt akár hermetikusan le lehetne zárni a házat. Csak a külsejét kell törölgetni.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#38) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Amikor megláttam, csak annyit tudtam mondani: Aaaaaaaaahhhh :C
Ebben a cégben akad némi kreativítás, már cak az a kérdés, hogy mennyire lett jó a megvalósítás. (mert ugye egyre tbb dolog van egy gépben, ami mostanában melegszik...északi-déli híd pl. )

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#39) CsendPenge válasza atus (#37) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ott a pont, avagy a telitalálat. :) Teszt mikor lesz egy ilyen házról? :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#40) engusz válasza shtml (#36) üzenetére


engusz
veterán

[OFF]
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=19497[/L]
[/OFF]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#41) atus válasza CsendPenge (#39) üzenetére


atus
senior tag

Van egy olyan sejtésem, hogyha az eddigi pehelysúlyú aluházak és társaik nem kerültek le Pécsre, akkor ez a monstrum se nagyon fog erre járni... Majd MLaca vagy qla bácsi.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#42) Zsiba válasza atus (#37) üzenetére


Zsiba
senior tag

A porosodás bizony probléma...
A hermetikus lezárást pedig ugye Te sem gondoltad komolyan????

''One Ring to rule them all...''

(#43) maniac


maniac
senior tag

Szerintem cunacka! :DDD

(#44) atus válasza Zsiba (#42) üzenetére


atus
senior tag

Miért lenne a porosodás probléma? Még ventilátorok használata mellett sem egy nehezen megoldható gond. Pedig azért ventikkel jóval több levegő áramlik át a gépen. A hermetikus lezárást komolyan gondoltam, a fő hőtermelő egységek mind a gép külsején lévő bordára vannak kivezetve, a maradék 10-20 W hőt meg a bordák belső felülete át tudja venni. Szerintem működne. De érdekelne a te indoklásod is, mert a négy kérdőjelből ítélve nyomós okom van feltételezni, hogy te tudsz valamit amire én eddig még csak nem is gondoltam. Eddig még indokokat nem hangoztattál. Kíváncsi vagyok.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#45) Obi-1


Obi-1
őstag

Annyira nehéz sem lehet, ha egyszer alumínium ház.

Only a Sith deals in absolutes.

(#46) nbi


nbi
tag

De a tápnak van ventije a házban, nem??

3athlon - swim, bike, run

(#47) Bogyó bá' válasza nbi (#46) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ebbe ugyan semmilyen venti sincs,pont ez adja a legnagyobb értékét!
A hátulnézeti képen látható, hogy nem a szokvány táp van benne, hanem az egyik oldalfallal párhuzamosan, függőlegesen beállitott nyáklap.

Nekem NAGYON tetszik!!!!!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#48) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Aki ezt megveszi, annak úgy is kell...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#49) Egon


Egon
nagyúr

Hát nem is tudom... A külsejével nincs bajom, de az ára...:( Ha lenne évi szinten 200K-m _csak_ gépfejlesztésre, akkor vennék, így nem valószínű...
Örülök, ha jövőre összesen lesz 100 rongyom gépet fejleszteni, ami normál körülmények között akár elég is lehet (a régi alkatrészek eladásával befolyó összeggel növelve) egy új lap+proci+vga hármasra, plusz (ha kell) némi ramra és új vinyóra, tápra...
Mondhatná bárki (és joggal), hogy ez egyéni szocprobléma, de szvsz ezzel nem csak én vagyok/leszek így, sajnos...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#50) Arius válasza Richard (#28) üzenetére


Arius
aktív tag

Chieftec nagytorony, telepakolva cca 20 kiló, plusz 21''-os monitor cca 30 kiló...ennél tuti nem nehezebb ...és ezt viszem lanpartyra :)):DD

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.