Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Himnusz

Hozzászólások

(#1) Leslie_K.

Éljen a Magyar Szabadság, éljen a Haza!

(#2) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Jaja és ezt az ünnepet ne rontsuk el :) KOKÁRDÁT FEL!

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#3) celeron


celeron
senior tag

Nálunk tegnap volt az iskolában megemlékezés Március 15.-ikéről. Ez még rendben is van. A végén amikor berakták a szózatot, HÁt az valami borzalmas volt. Nem is tudom melyik zenekar énekli de a hangszerelés is nagyon rossz..
És ami a pláne, hoyg szépen csendben végigáltuk a műsort, és ebben a szózatban közben zenei aláfestéssel mondják végig a szózatot.. azt mind végigállni, és még énekelni sem lehet. Hát mondhatom hogy aki ezt összeállította azzal hallgattatnám egy hétig.. :)

(#4) Crystalheart válasza celeron (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Pedig ha jó a zenei alap és jó a szavaló is, akkor igencsak jól tud hangzani a Szózat így elszavalva. :) Nálunk a Boronkayban mindig így mondják, bár nem mindig sikerül jóra...

(#5) cizoe válasza celeron (#3) üzenetére


cizoe
őstag

Van egy két rosszul véghezvitt felvétel/előadás, de ennek ellenére szvsz a Szózat a legszebb nemzeti énekünk/dalunk/versünk. :R

(#6) celeron válasza cizoe (#5) üzenetére


celeron
senior tag

Tudom és ezért is sérelmeztem hogy nem tudtam elénekelni normálisan.. :))

(#7) DArchAngel


DArchAngel
tag

"Bal sors akit régen tép,
Hozz rá víg esztendőt"

Segíts magadon, s az Isten is megsegít. Apám mindig ezt mondogatja. Szerintem lassan jó lenne besegíteni az öreg kaporszakállúnak...

Isten áldja a magyart!

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#8) joghurt válasza celeron (#3) üzenetére


joghurt
addikt

Ha valaki olyan nagy hazafinak gondolja magát, az tudja leírni helyesen: március 15-e. Kis m-mel, pont és ik nélkül.

A tej élet, erő, egészség.

(#9) celeron válasza joghurt (#8) üzenetére


celeron
senior tag

Nem kötekszem csak úgy mondom.. itt nem tudom hol látsz ilyet kedves joghurt, hogy én nagy hazafinak tartanám magam. Nem is ez a téma akkor nem értem hogy te miért kötekedsz, vagy ha ez annyira szúrja a szemed akkor hagyd figyelmen kívül. Magyarból mindig hadilábon álltam nézd el nekem.
De tényleg peace :)

(#10) nemma


nemma
addikt

Ez az írás most így mire fel? :U

(#11) celeron válasza nemma (#10) üzenetére


celeron
senior tag

Hát mert talán március 15. volt :)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Himnusz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.