Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

És ezt ki nem tudta előre, amikor a nagy közösségizés beindult? A fa.zbúk ELŐD iwiw-re is mondták már annakidején, hogy az adathalászok-vadászok kincsesbányája.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) VágniValó


VágniValó
addikt

Több ember = több hülye = több esély :U

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) stellaz


stellaz
addikt

Amúgy milyen hasznot hoz egy cégnek a f@szbukk? Reklámozási felületet? Magyarán rettenetesen káros, de ne tiltsuk, mert ott lehet minden szart rásózni a népekre. Beszédes konklúzió.

(#4) medica


medica
senior tag

A ragadozók összeterelik a prédát vadászat előtt

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#5) t72killer válasza medica (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így bizony. Kattanj rá a netre 0-24h, és az éjszakai hangfelvételek alapján már mehet is a megfelelő mailcímre a potenciafokozó/p.nisznövelőszer-reklám, "véletlen" elpotyog ide-oda egy hitelkártyaszám, stb-stb.

Közben a csapból is az jön, hogyha nem vagy 0-24 waccuppon elérhető a csudiúj csudamobilodon, ha nem tolsz be napi 3 kommentet fa.szbúkon (lehetőleg politikaiakat és vásárlással kapcsolatosakat), akkor ciki ősember vagy.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) apatyas


apatyas
Korrektor

Semmi gond, csak két probléma forrás van, ezeket kell eltörölni. A felhasználókat, és a hirdetéseket.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#7) arelim válasza t72killer (#5) üzenetére


arelim
tag

ciki ősember vagyok.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#8) t72killer válasza arelim (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. Detto. Bár a PH-fórum függés nálam kivétel :DDD.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) Tian66 válasza arelim (#7) üzenetére


Tian66
senior tag

Én is és jól esik!
Maradok is!

(#10) plman


plman
tag

lehet, hogy kicsit maradi gondolkodású vagyok de aki mondhatni gondolkodás nélkül megadja a bankkártyaszámát például, vagy eszetlenül rákattint mindenféle kamu sz_rra az meg is érdemli.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.