Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Eszement összegek mennek itt.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#2) torma99


torma99
aktív tag

Akartam venni egy USB-s kerékpáros lámpát, de az Alipay rendszere az első órában nálam vagy 5-ször összeomlott, így lemaradtam, később nem próbálkoztam.

Azonban azt figyeltem meg ennél a terméknél, hogy vastagon alkalmazták a felárazom, majd hirtelen leakciózom 50%-kal című Magyarországon jól bevált receptet. Amelyik terméket néztem az eladótól függően 9,5-11 USD volt, 50%-os akcióban pedig 7,5.

(#3) kbyte1024 válasza Sza_Sa (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja,brutál számok. Egy nap alatt!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) fateless


fateless
veterán

Ehhez mi is hozzájárultunk feleségemmel kb 20-25 terméket vásárolva (nagyjából a teljes karácsonyi bevásárlást megejtettük). Igaz, mi csak két telefont vettünk...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Én is beszálltam pár dodóval. :)

(#6) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Én is vettem kissebb nagyobb dolgokat, köztük egy telefont is. Szerintem voltak dolgok jó áron, persze keresgélni kellett. Az oldal végig stabil volt, némely magyar cég példát vehetne róluk így a fekete péntekre készülve .

Laci

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Én egy Leagoo Elite 5-ot rendeltem 115$-ért. Totàl megérte :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) krystman válasza Gusztáv (#6) üzenetére


krystman
őstag

Így van. Itthon az edigital éjféltől össze volt omolva tavaj, pedig csak magyarok vásároltak. Ez meg egy globális piac, és semmi gond nem volt. Milyen rendszer lehet ezeknek?

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Mindent megvettem amit akartam és féláron. :)

(#10) berek21


berek21
senior tag

Magam is beszálltam az összegbe, és nem bántam meg. A rendszerüket pedig bárki a világon megirigyelhetné. Irigyli is.

LG Velvet eladó!

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Kína megàllíthatatlan :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én is bevásároltam. Xiaomi Mikey-ből vettem párat, 2 fülhallgatót, 1 kést és a barátnőmnek egy órát meg egy gyűrűt. :)
Plusz a tesóm velem rendeltetett, ha jól emlékszem 16 különböző kézműves cuccot (szeret kötni, horgolni, ékszereket csinálni, stb), amik kb negyed áron megjönnek Kínából, mintha itt venné Mo-on. :)

Minden szavam magánvélemény!

(#13) daniel909


daniel909
addikt

Vennetek xiaomi telot? Nem gagyi?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14) fateless válasza daniel909 (#13) üzenetére


fateless
veterán

Naná. Sőt, már vettem is párat (na jó, többet, mint csak egy párat)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) atok666


atok666
őstag

Szep kis infrastruktura lehet a rendszer mogott, amely gyozi a masodpercenkenti 100ezres megrendeleseket :)

Atok

(#16) daniel909 válasza fateless (#14) üzenetére


daniel909
addikt

Jó de mondjuk felveszi a versenyt a nagyobb markakkal? Gondolok itt kamerara supportra stb.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17) randras válasza daniel909 (#16) üzenetére


randras
veterán

Előbb vennék Xiaomi-t mint Sony-t. :U

(#18) fateless válasza daniel909 (#16) üzenetére


fateless
veterán

Support tekintetében garantáltan lenyomja a legtöbb nagy márkát, heti frissítés péntekenként, meghallgatják a felhasználókat.
Kamera tekintetében nem a kínai átlagot képviseli, hanem sokkal inkább a Samsung LG, Sony átlagát.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#19) Wesder válasza daniel909 (#16) üzenetére


Wesder
félisten

A "nagy" màrkàkat inkàbb hagyjuk... LG, Sony benne sincs a Top5-ben, de talàn a tízben sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) blueMerle


blueMerle
veterán

Leginkább az A0 userek vásároltak dömpingszerűen, ugyanis a tapasztaltabb Alisok rég tudják hogy igazi kedvezmények nem nagyon vannak, sokkal inkább a felárazom-leárazom típusú brutál akciók :U Találomra 10-15 terméket megnéztem, és bőven találtam olcsóbban is más eladónál.

(#21) gergejly


gergejly
aktív tag

A kínaiak nagyon durván tolják, hihetetlen

(#22) Solten


Solten
addikt

Nos, £94 egy Redmi Note 2-ert? Nem, nem tudtam ellenallni... :)

Saor Alba

(#23) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Azt a mocskos :Y

Finn the human

(#24) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Itt ugye ilyenkor az aliexpress-ről beszélünk. Az alibaba a szülő, de ott a gyártóktól lehet nagytételben vásárolni. Az is egy félelmetes módon működő dolog. Én akármire kértem gyártói árat 24-órán belül, de inkább órákon belül jött mindig a válasz.

(#25) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

Hat nem tud, amennyire en lattam eleg atveresnek tunt.
Pl egy pipo x9 300$rol volt 170-re learva, mikor mar reg 110-ert lehet kapni.
De lehet csak vagyok bamba.

(#26) #16820480 válasza blueMerle (#20) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pontosan így van, az év átverése volt ez a hatalmas akció. :U A félárazott termékek jó része csak áremelés utáni visszacsökkentés volt, de a többi hatalmas akció is is olyan hatalmas volt, hogy az 1500 rmb árból engedtek egy százast, vagy még annyit sem.
Aki rendszeresen használja az oldalt, az simán megtalál ilyen akciókat bármikor szinte, az egyes eladók egyéni akciózásakor.

(#27) kali válasza Wesder (#19) üzenetére


kali
legenda

biztos nem a kamerára gondoltál, mert abban benne vannak azok, a z5 legjobbak között van, de a g4 is ott figyel a samsung csúcstelefonok mellett.

(#28) fateless válasza blueMerle (#20) üzenetére


fateless
veterán

Sok éve Kínából rendelünk meg minden apróbb és sokszor nagyobb dolgot is. Az év folyamán nagyjából ugyanennyiért találjuk meg a dolgokat, mint most voltak, viszont most amiket kinéztünk már több hete, azokat átlagosan 10%-kal olcsóbban megkaptuk, egyes dolgokat viszont 30-40%kal is olcsóbban, mint amennyiért az elmúlt 2-3 hónapban voltak (BT hangszóró, telefon).

Tapasztaltabb Alisok tudják, melyik leárazás volt valódi leárazás, és melyik csak felárazás-leárazás. Pl a fa játékok egy része most valóban olcsóbb volt. Ilyen termék esetén (amit a gyerekemnek, rokon gyereknek adok), nekem fontos az is, hogy olyan boltból rendeljem, ahonnan évek óta rendelek már és bevált, jó minőséget ad. Mivel oda rendszeresen visszajárunk, így láttuk, hogy valóban kb 20%-kal volt olcsóbb a játékok ezen része tőlük, mint korábban. Ami pedig csak kamuakció volt, azt nem kellett megvenni, azzal érdemes várni, ha nem sürgős. A tapasztaltabb vásárlók ezt is jól tudják.

Kíváncsiságból rákerestem:
A bluetooth hangfal, ami tegnap 22.62USD volt, ma a legolcsóbban 33.54USD-ért van más eladótól jóval kevesebb értékeléssel

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#29) isti215


isti215
tag

Nem semmi számok :Y
Azt lehet tudni hogy mondjuk xiaomi készülékek mennyibe kerültek átszámolva?

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#30) istnag


istnag
addikt

Mondjuk aliexpressen nagy átverés volt kb a 3/4-e a leárazásnak :C Volt 8-10 termék a wish listámon, aminek 11.11-e előtt kb a duplájára felvitték az árát, majd onnan akciózták le. Talán 2 db olyan volt ami tényleg akció volt, de az csak pár dollárral. Szóval ennyit a nagy akciókról alin. :C

(#31) lexter00 válasza krystman (#8) üzenetére


lexter00
őstag

Azért egy Alibabát ne hasonlítsunk össze egy Extreme Digitállal.Az Alinak eszméletlen sok pénze van olyan informatikát rak maga alá amilyet csak szeretne.

(#32) Wajk válasza istnag (#30) üzenetére


Wajk
addikt

egyet értek, évek óta ezmegy :K max pár bóvlit akcióznak ki, de 90%-ukat évközben is hasonló áron lehet megvenni. Ilyenkor kinyílik kicsit a zsebemben a bicska.. Bár itt Mo-n is előszeretettel megeszik a népek ha ki van írva, hogy AKCIÓ! .... :N

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#33) Luperator


Luperator
tag

Ehhez én is hozzájárultam pár euróval és első körben meg utána jó párszor nem tudtam fizetni,gondolom sokan akartak. Ha olyan hatalmas akciók nem is voltak,de még mindig minden olcsóbb mint idehaza,csak a postát kell türelemmel kívárni..

Amire kíváncsi leszek az benga nagy plüssmaci ami gyerekeknek lett rendelve hogy tényleg ki lesz e tömve. Két nyolcvan centis volt harminc euró,ami jó ár de mire megtaláltuk,hogy abban tuti van tömés is hát.. Nem akarok csalódni.

(#34) Taci


Taci
addikt

Én is kinéztem pár dolgot magamnak, de a kötelezők megfizetése után (ÁFA + vám) már nem tűnt annyira jó üzletnek, így végül nem rendeltem semmit. :(((

(#35) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

Ez nem semmi :Y én meg lemaradtam róla :(

[ Szerkesztve ]

(#36) Wesder válasza kali (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, eladàsokra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Wesder válasza Taci (#34) üzenetére


Wesder
félisten

ÁFA van, vàmot még nem fizettem. Igaz teló és tabletra nincs vàm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) rocket válasza istnag (#30) üzenetére


rocket
nagyúr

Magyarorszagon is igy mukodik a rendszer.
Par kifuto csali termek nagyon alacsony darabszammal tenyleg jo aron par perc alatt elfogyott felirattal(gyartok altal biztositott akcio), nehany uj termek alacsony darabszammal jo aron (az itt keletkezo veszteseg resze a marketing koltsegeknek gyarto es/vagy az uzlet oldalrol), a maradek kb. 1000 tipusu termek arat hosszabb tavon felnyomjak elore es abbol akcioznak eredeti ar kornyekere, vagy olyan akciok vannak amik ev kozben tobbszor is (pl. a TV-k 15-20%-os akcioi).
Raadas az pedig pl. 80%-os konyv akciok (zuzdaba kuldes helyett), hogy jol szoljon/mutasdon a reklamban, hogy "akar 80% kedvezmeny".

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#39) Wajk válasza rocket (#38) üzenetére


Wajk
addikt

hosszabb távon nem üt ez vissza vagy még lehet elég ember hülyíteni?
Az Euronics szórólapján vagyok mindig "kiakadva", hogy nagy betűkkel rá van írva, hogy 5-50% AKCIÓ! aztán meg szépen jönnek az 5-10%-os akciók. Ha nagyon ráérek ezzel szoktam játszani, hogy ki találja meg hamarabb az egy darab 50%-os akciót ami kb egy USB kábel szokott lenni 2000 helyett 1000Ft-ért, meg hasonló.

Ez már kb évek óta megy náluk és nálam már simán el vannak vágva, de nem kell túl agyasnak lenni, mert az öles betűk után mégsincs semmi az újságba ez bárkinek feltűnhet.

Nem stresszelek rajta de marketing szempontból sem értem ez mire jó... :U

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#40) Simi87 válasza fateless (#28) üzenetére


Simi87
senior tag

Így van. sok olyan dolgot rendeltünk meg most, ami már rég benne volt a kosárban, de sajnáltam rá annyi pénzt. Meg vannak olyan cuccok, amikből havi rendszerességgel rendele, és most 20-30%-al olcsóbb volt.
Én semmi drága cuccot nem rendeltem, de így is elszállt majdnem 400 dodó.

- kutyaruha
- telefontok
- MacBook tok
- Ledes nyakörv…

Csupa hasznos dolog. :)

(#41) rocket válasza Wajk (#39) üzenetére


rocket
nagyúr

Szerintem nem fog visszautni, mert a tobbseg nem a latja a fatol az erdot.

Egyebkent nincs gond ezzel a rendszerrel, csak a helyen kell tudni kezelni, es nem bedolni az oriasi marketing hypenak.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#42) Lord Sidious válasza Simi87 (#40) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

"- kutyaruha
- Ledes nyakörv…
"

Ezen röhögőgörcsöt kaptam :DDD elképzeltem egy chi vavát John Gacy-s bohócjelmezbe :DD

(#43) Simi87 válasza Lord Sidious (#42) üzenetére


Simi87
senior tag

Neki kell, nem egy chi vakarcsnak, és nagyon menő Bompert kap, mert a régit kihízta.

(#44) Lord Sidious válasza Simi87 (#43) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

NEEEE LOL :DD :DD :DD

Mért nem egy fekete hajszálcsíkos öltönyt meg egy szivart? Amúgy is, olyan maffiózós, kidobós alkata van a kis huncutnat, mert mindig feszít :DD

Nagyon aranyos! respekt, hogy befogadtátok :K

[ Szerkesztve ]

(#45) yerico válasza daniel909 (#13) üzenetére


yerico
senior tag

"Vennetek xiaomi telot?"

A kérdés rossz, helyesen: Miért nem vennétek mást, ha már volt "Saomi" telótok?

(#46) ricinus13 válasza gekkoXT (#24) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ugyanezt néztem én is. Nem hiszem hogy a kínai szinglik raklap számra veszik a mobilokat maguknak. Az előzőnél is zavart már.

(#47) blueMerle válasza fateless (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

A kivétel erősíti a szabályt :) Persze, előfordulhat (és logikus) hogy épp ezen a napon tolta ki a rajta rohadó árukészletet egy kereskedő, de hidd el nekem, ez azért elég gyakori az Alin, és lehet hogy holnap még kevesebbért megtalálod azt a hangfalat ;)

[ Szerkesztve ]

(#48) fateless válasza blueMerle (#47) üzenetére


fateless
veterán

Ismersz már a fórumról, tudod, hogy nagyon rég óta vásárolok már kintről, tisztában vagyok vele, hogy mi a kamuakció és mi a valódi kedvezmény.
Persze aki 11-én tévedt el először az Alira, könnyen elcsábulhatott a hatalmas leárazások özönétől, bár rosszul akkor sem járt feltétlenül.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#49) TTTotya


TTTotya
senior tag

A legjobb, hogy valszeg nyomnak még egy leárazást "igazi" fekete péntekkor is nem?

(#50) krystman


krystman
őstag

[link] Várhatunk egy darabig rájuk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.