Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nem értem a problémádat. Volt hely? Volt, akkor nem mind1, hogy egy kicsit belelóg a második helybe is? :W

(#2) Bazsesz válasza KaiotEch (#1) üzenetére


Bazsesz
őstag

Sztem az ő problémája az, hogy a két VW-nek egy autóval hátrébb kéne állnia, pontosan ott, ahol fel van festve a parkoló helye, és sztem a mögöttük lévő 2 autó ha akarna se tudna addig elindulni (kiindulva a fasorból)

Ha tévedtem sry.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) Evil Snowman válasza KaiotEch (#1) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az a két paraszt (nevezzük nevén a gyereket) ahol megállt, az a két parkolásra kialakított rész közötti közlekedő terület. Arról nem beszélve, hogy akik mögé beálltak, azok addig nem tudnak elmenni, amíg az a két paraszt el nem áll. Btw, ha mögém álltak volna így be, már tuti rommá törtem volna az autójukat. ;)

A blog címéhez. Nem kell ahhoz BMW-snek lenni, hogy parasztokkal fuss össze. Az már viszont igaz, hogy a sok VW, meg Skoda tulaj azt hiszi, hogy prémium autója van is úgy is próbál viselkedni, pedig akkor is csak egy középkategóriás retket vettek túlárazva.

[ Szerkesztve ]

(#4) KaiotEch válasza Evil Snowman (#3) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jaa most jobban megnézve látom. :D

(#5) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Mikor az egyik kollégám BMW-t vett, elkezdett úgy parkolni, hogy két helyet foglalt el, ráállt a vonalra. Kérdőre vontam és megmagyarázta :DDD Az első, hogy az autóján nagy az ajtó, "sima" parkolóhelyen nem tud rendesen kiszállni, a második a klasszikus, az övének ne b@ssza neki más az ajtaját. Pedig rendes gyerek. Úgy látszik valahogy máshogy terjed a kór :D

(#6) KaiotEch válasza CounterBoci (#5) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én ezt így csináltam anno Citroen Picasso-val, majd Audi-val is, de a jelenlegi BMW-vel is. Én ki tudok szállni a rendes parkolóból is, de a tapasztalat azt mutatja más nem, sajnos van jópár ilyen nyom az autómon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.