Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Én L640-ről váltottam (szintén tavalyi) J5-re. Kevés telefon, sok-sok Whatsapp, Messenger, e-mail.
Egy dolog hiányzik a Lumiából:
Ha fülesen hallgatok zenét és jön egy hívás/üzenet, akkor a zene szépen elhalkul és a fülesben csörög a telefon.
A Samsungnál ilyenkor a zene elhalkul, de maga a telefon kezd el csörögni... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) kenwood


kenwood
veterán

Nekem a galaxy s5 csinalta (5.4-es droidon)azt ,hogy heti 50-60 alkalommal kinyilt a kepernyozar a zsebemben es a facebook liketol a hivasfogadason at a kimeno hivasig mindent csinalt.
Szerencsere sikerult meg azelott megszabadulni tole,hogy darabokra szettortem volna.
Ettol eltekintve az egyik legjobb telom volt,ha a 6.0-ban ezt kikuszoboltek,es valahogy hozzam keveredne egy s5-ot,siman hasznalnam.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3) bookninja


bookninja
tag

nekem jelenleg lumia 630 van, soha tobbet winphone-t, pedig az elejen annyira igeretesnek tunt. ehhez kepest olyan bugok vannak, amiket honapok ota nem javitanak, pl. random ujraindul a telo. uj appok nem igazan jonnek es abbol a kevesbol is meg kevesebb az igazan jo minosegu.
a facebook csomo funkciot nelkuloz, az explorer eroforrasigenyes oldalaknal egyszeruen kilep es ez mas appokra is igaz. szomoru...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.