Hirdetés

2019. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) rammstein99

rammstein99
(lelkes újonc)

Németül még nem tudok, de azért kivehető, hogy a budapesti sz@r utakkal reklámozzák, a kocsit :D Azért ez inkább szégyen mint dicsőség

We're just enthusiastic about what we do.

(#2) kemotox válasza rammstein99 (#1) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)

Én is a felháborodást érezném igazinak, hazafiasnak, de sajnos rohadtul jogos, tök igazuk van... Be kéne kommentelni németül, hogy "legalább nekünk van kisvasutunk köcsögök" :D

Isten útjai kifürkészhetetlenek, de a tieid nem kellenek, hogy azok legyenek. Használd az indexet nyugodtan.

(#3) rover45 válasza kemotox (#2) üzenetére

rover45
(senior tag)

:DD

www.szurok.hu

(#4) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Hétvégén pesten voltam meccsen és az utak tényleg szarok, de opelt akkor se vennék megint, ha ingyen adnák...:D :DD :DDD

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#5) UnA válasza kemotox (#2) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Annyira nem volt bántó: "Budapest gyönyörű, de néha hepehupás..."

(#6) kemotox válasza UnA (#5) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)

Jó hát én csak a képet értettem, néha még azt sem. Ottani kommenteket érdemes megnézni amúgy ;]

Isten útjai kifürkészhetetlenek, de a tieid nem kellenek, hogy azok legyenek. Használd az indexet nyugodtan.

(#7) total90 válasza kemotox (#6) üzenetére

total90
(PH! kedvence)

A szöveg egyáltalán nem sértő egyébként.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#8) kemotox válasza total90 (#7) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)

Oké, még valaki? :D

(#9) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Még a hepehupás útjainkkal sem tudjuk megállítani a Brüsszelt. :O

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#10) UnA válasza lezso6 (#9) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Ez most béna volt tőled ;]

(#11) lezso6 válasza UnA (#10) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Miért amúgy jó szokott lenni? :D

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#12) Ndruu

Ndruu
(MODERÁTOR)

Magyarul is ment (még év elején), de hamar levették műsorról.

Harrrr!!!!

(#13) Chaser válasza kemotox (#8) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

sztem sem sértő
( :

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#14) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Az összes európai nagyvárosról készített hasonló reklámot az Opel, de gyanítom ezen kizárólag itthon sértődtek meg a TV nézők.

Szerintem semmi sértő nincs benne, sőt kifejezetten pozitív, hogy a többi nagyváros közül nem hagyták ki Budapestet sem.

[ Szerkesztve ]

(#15) UnA válasza .Szaki. (#14) üzenetére

UnA
(Korrektor)

Miért, megsértődtek?

(#16) Chaser válasza UnA (#15) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

valószínű ( : pedig sztem is inkább örvendetes, h megemlítették a pesti falut is, sok út meg trágya, nincs mit rajta szépíteni, ettől független a városnak vannak gyönyöürű részei és szeretik is a turisták

(#17) German_TD válasza .Szaki. (#14) üzenetére

German_TD
(PH! addikt)

Te találkoztál olyan illetővel, aki ezen megsértődött? :)

Szeretem hazámat és benne a szülővárosomat is (Bp.), de csak mosolyogtam egyet a reklámon. A környezetemben sincs senki, aki negatívan említette volna az adott reklámot. Az más kérdés, hogy az Opel ettől sem lett szimpatikusabb gyártó, mint eddig volt. Nálam a "szóba sem jöhet" kategória. :D

 iPhone 6S (32 GB, Space Grey) ¶ Ego sum via, veritas et vita. ¶ Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar! ¶

(#18) gzbotii válasza kemotox (#8) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A szöveggel nincs baj amúgy, csak a rideg valósággal.

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#19) Szada85

Szada85
(tag)
LOGOUT blog

Szerintem pedig direkt jó a fulladásig tolt gyógyszer és hitelreklámok között egy kis üdítö ötlet, mint ez. A Telekom is próbálkozott, az kevésbé jött össze. :D

(#20) gzbotii válasza Szada85 (#19) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ezek a cofidis és provident reklámok nagyon jók...kellenek ide. Senki nem tanult 2008-as válságból, újra szórjuk meg a népet, hogy vegyen hitelből karácsonyi ajándékot, amikor már több mint egy éve mindenki azt zengi, hogy újabb recesszió várható a közeljövőben.

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#21) Chaser válasza gzbotii (#20) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

nézd, aki buta az bután is viselkedik, ha valaki nem tudja felfogni, h hitelt csak sos dologra veszünk fel - vagy akkor ha nagyon kedvező és egyébként is meg tudnánk venni az adott dolgot -, akkor nem tudja felfogni, aztán ha valami nem várt helyzet jön akkor csak pislog, ezen az sem segítene ha nem lenne banki reklám egyáltalán

(#22) gzbotii válasza Chaser (#21) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Aki nagyon buta, az nem szerezne tudomást három-négy féle gyorshitelről, persze dupláját add majd vissza öcsi .
Leadják a sztárban sztár meg a VV között (vagy mik mennek most), aztán kb kétmillióan látják naponta...

(#23) Chaser válasza gzbotii (#22) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

Ahhoz gyokkento szint is eleg, h valaki a tvt bamulja

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.