Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fityere


fityere
senior tag

Nélküle a Metal Gear.............. :(((

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#2) Televan74 válasza fityere (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Majdnem olyan mint Drew Karpyshyn nélkül a Mass Effect.

A Metal Gear sokat vesztett általa.Aztán ki tudja lehet új lendületet kap egy új emberrel.Ki tudja lehet rosszabb és jobb is,de hogy más lesz az biztos.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) .LnB válasza Televan74 (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nem tudom elképzelni. Egyedül Kojima fejében volt meg ez így egyben. Ez így kerek. Örülök, hogy volt alkalma lezárni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

De itt legalább nincs hogy mester......

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Osztán mé lép le? Kiégett?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) #08052480


#08052480
törölt tag

Hat ize ... tobb koszonommel es kevesebb halott rajongoval kevesbe lenne visszas. A fanoknak fuzott mondandoja korrekt es helyenvalo, ha van frencsajz amin valoban erezni, hogy az egyes reszek izig-verig nekik keszul akkor az az mgs - hogy a kissrac ehhez minek kellett arro lovesem sincs :F

(#7) konikan


konikan
aktív tag

Konami részéről szvsz. patkány dolog volt levenni a nevét a játék borítójáról.

Mondjuk ez nem tartotta vissza a rajongókat, hogy sticky notera ragasztva ráírják, hogy "a Hideo Kojima game" és posztolgassák a Konami faces oldalára.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.