Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, hogy a nevet megtartották de a logót nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet hogy jogi akadálya volt? Hisz benne van az MGS-ben is a logó, meg ugye Fox engine.

(#3) james001
Én simán azt mondom hogy elkészül a játék, csak nem SH lesz a neve.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) james001


james001
veterán

Gondolom a jogok a Silent Hill-re meg a hasonlókra még a Konami-nál vannak :( Pedig még mindig odaadnám a fél karom egy Kojima féle Silent Hills-ért :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De akkor a névnél miért nem volt? De bizonyára azért, csak így furcsa. Mondjuk ezen a logón nem hiszem, hogy sokat dolgoztak volna. :)

Egyébként kíváncsi vagyok a MS kereste e Kojimát. MErt könnyen el tudom képzelni, hogy Japánban kisebb pletykára rögtön ráugrott a Sony. Vagy ugye Kojima is hozzájuk húzott mivel már van múltjuk közösen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) james001 válasza oriic (#2) üzenetére


james001
veterán

Mondjuk ja nem kizárt :K Remélem a legjobbakat :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah erre kíváncsi leszek. Vajon tud hasonlóan minőségit letenni az asztalra vagy minden zsenije az MGS-be van..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma éjfélkor lesz az ign.hu-n egy exkluzív interjú Kojimával. Csak az IGN lapcsaládnak volt hajlandó nyilatkozni eddig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) oriic válasza .LnB (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Melyik IGN-nek nyilatkozott vajon? Magyarnak vagy amcsinak? :D

Kojima Productions Q&A

"Q6. What other platforms will Kojima’s first independent title be available on, besides PS4?

The title is planned to become available on PC (after PS4)."

Mondtam hogy PS4 és PC lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

NAgyon helyes! A Konami meg szarjon sünt.

Az mekkora poén lenne már, ha csinálnának egy MGS játékot, csak más lenne a címe, kicsit változtatna a szereplők nevén meg picit a háttérsztorin meg ilyesmi, de lényegében mindneki tudná, hogy nem hivatalos MGS játék Kojima-tól. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) ldave válasza [Prolixus] (#9) üzenetére


ldave
félisten

Hát annak aztán semmi értelme nem lenne. Itt az ideje, hogy Kojima csináljon végre valami újat, felszabadult végre a Konami és az MGS súlya alól.

A Slime draws near! Command?

(#11) .LnB válasza [Prolixus] (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az kizárt. Már ha egy is kígyó lesz az új játékban akkor is perelne a Konami.

(#8) orichalcos

Ennyit az "IGN-nek nyilatkozott csak dologról" :D

Én nem féltem, tudtam, hogy Konami mester tudja, melyik platformon vannak az IGAZI gamerek! ;] Na persze a pénz az első (PS4). :D

(#10) ldave Én is támogatom az új ötletet/címet. Csak ne valami beteg, groteszk, horror legyen. Nem bírom az olyat. Ijedős vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) ldave válasza .LnB (#11) üzenetére


ldave
félisten

Az igazi gamerek itt tolják:

A Slime draws near! Command?

(#13) .LnB válasza ldave (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, nyertél. :D Te asztalod?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) oriic válasza .LnB (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jöhet a horror. :D

Live-Die-Respawn

(#15) .LnB válasza oriic (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] neeem.

off: mondjuk agyonverném aki ilyen kis gyereket ijesztget. De a gif helytálló, a reakcióm ilyen lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) ldave válasza .LnB (#13) üzenetére


ldave
félisten

Nem sajna :( Az egész lakásban nincs ekkora szoba itthon :) De majd egyszer....

A Slime draws near! Command?

(#17) oriic válasza ldave (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, mondjuk ha azt a két válaszfalat kiütitek, akkor lehet elférne. :DDD

Live-Die-Respawn

(#18) mike710 válasza .LnB (#15) üzenetére


mike710
aktív tag

Agyonvernéd de azért a giffet megosztod. Fuckthelogic

(#19) .LnB válasza mike710 (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, gyökér vagyok na.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) [Prolixus] válasza .LnB (#11) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Salamandrák lennének benne, nem kígyók. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#21) sultansmith


sultansmith
senior tag

Nyah, remélem most már mindenki megnyugodott, hogy egy tőlünk távoli országban élő ember egy tőlünk távoli országban lévő cégben van benne. :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#22) chungee


chungee
addikt

Valahol örülök is meg nem is ennek az új partnerségnek #masterrace-ként.

(#23) devast


devast
addikt

Nagyon off, de konami-rol mindig ez jut az eszembe :DDD [link]

(#24) Mister_X válasza .LnB (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig a legbetegebb easter egg lenne, ha az új játék főhősének a házában lenne egy terrárium, benne egy félszemű kígyóval, akit csak simán Snake-nek hívna. "He's Snake. Very solid one and kills his prey silently." :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) .LnB válasza Mister_X (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várhatóak ilyen dolgok szerintem. Még is csak Kojimáról beszélünk. De ez kimondottan frankó ötlet amit leírtál! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) pigster válasza .LnB (#11) üzenetére


pigster
senior tag

Lesz benne csiga.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#27) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Egy nap szeretnék létrehozni valamit ezen technológia segítségével, de még nem tudom, mit és mikor." - mondta el Kojima az IGN-nek. "De hiszek benne, hogy a VR-nak jövője van."

Jajj ne, már ő is a VR-re izgul :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) oriic válasza .LnB (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem egyelőre nem kell aggódni. Egyszer, talán...

Live-Die-Respawn

(#29) .LnB válasza oriic (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze ez benne is van a szövegben. Szép lassan meg kell barátkoznom ezzel a VR-rel, mert mindenki ezt fogja nyomni. Bár PC-n nem tudom kinek lesz hozzá harvere. Mert előzetesen brutál gép kell alá most még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) oriic válasza .LnB (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A VR szerintem mindig csak egy pluszt fog jelenteni a játékoknál. Mai napig nincs olyan AAA játék ami csak és kizárólag VR eszközzel megy, anélkül nem játszható. Ez mindig csak egy kis plusz lesz szerintem.

Live-Die-Respawn

(#31) FLATRONW válasza .LnB (#4) üzenetére


FLATRONW
őstag

Vagy az is lehet, hogy az egész Kojima - Konami háború a Sony miatt kezdődött el. Kojima menni akart, a Konami nem akarta engedni.

(#32) .LnB válasza oriic (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ez azért van mert még kezdetleges. Ha jól tudom hivatalosan egy VR eszköz sem elérhető még kereskedelmi forgalomban. És ez még csak az első wave. Majd mikor kiforja magát, akkor számottevő tényező lesz. Erre én azt mondom, hogy sajnos, mert nem igazán tetszik ez az egész. Lesz szerintem egy szegmentálódás pár éven belül. Lesz a VR és az "régimódi" játék.

(#31) FLATRONW: Nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33) oriic válasza FLATRONW (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha Kojima nem nyilatkozik egyszer ez ügyben, vagy nem készül könyv, esetleg dokumentumfilm róla, akkor ezt szerintem sosem tudjuk meg.

Live-Die-Respawn

(#34) FLATRONW válasza oriic (#33) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ez így van, ez is csak egy lehetséges forgatókönyv.
Tudom, hogy a rajongók istenként tekintenek Kojimara és ez a lehetőség meg sem fordul a fejükben.
Én azonban teljesen közömbös vagyok a játékai és az ő személye felé és nem tartom kizártnak ezt az eshetőséget sem.

(#35) Wlac válasza [Prolixus] (#20) üzenetére


Wlac
Ármester

És Glock Bobcat lenne az egyik ellenség? :D

“The wha-"

(#36) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.