Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djhalasz


djhalasz
tag

Ismerős hibák, reméljük már a múlté mind.

(#2) qqcqqc


qqcqqc
őstag

felraktam egy athlon 5150-es gépre és laza 40%-os cpu terhelést kaptam. Amikor rákerestem másnál is előjött.

(#3) elder troll válasza qqcqqc (#2) üzenetére


elder troll
senior tag

Létre kell hozni egy mappát, a ryzen G topikban írták, én is meglepődtem a 25% terhelésen, viszont cserébe láthattam, hogy 1 szálon megvan a 4000 mhz a 3200G + A320 másodlagos gépen mindenféle teszt nélkül :DDD
Nálam főleg a freesync-et dobálta el RX5700-zal, vagyis nem vette figyelembe a chill-es korlátozást.

[ Szerkesztve ]

(#4) green dude


green dude
tag

Nekem a The Division második részével van gondom. Itt most nem láttam a felsorolásban, de felteszem, hátha megoldja. Rosszabb csak nem lesz. ;]

(#5) elder troll válasza green dude (#4) üzenetére


elder troll
senior tag

A kettővel ezelőtti opcionális driverrel mindig alttabozni kellett div2-ben, hogy folyamatos legyen a kép, az előző opcionális ezt javította, csak a szinkront dobálta el állandóan. Tegnap még a játékon belüli korlátozással is volt képtörés, pedig a 75hz-es kijelzőnél 70-re korlátozással egy ideig jó volt.
Nah majd most :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) joey04


joey04
titán

a taszkváltás többet nem eredményezhet majd rendszerösszeomlást vagy fekete képernyőt bizonyos Radeon Software funkciók engedélyezése, illetve harmadik féltől származó, hardveres gyorsítást használó alkalmazás háttérben futtatása közben

végre

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Joz76


Joz76
tag

Aktív Eth bányászat mellett, gyakorlatilg szinte minden tevékenység instabil volt a 2020-as driverekkel. Youtube videó, kis igényű netes játékok, mind-mind fagytak :W , míg a 2019-es verzióknál ezek max pár %-nyi teljesítményt elvettek a bányászatból, de minden széoen működött. Szóval én maradok még jó ideig a 2019-es utolsó drivernél.

Joz

(#8) Komplikato


Komplikato
veterán

Nem tudja valaki, hogy az istenverése videórögzítős ALT+R baromságot mivel lehet letiltani? Az a fura, hogy NEM ALT+R kombinációval, hanem valami totál mással folyton behozza a hülye menüt, ami multis játékoknál kb. instant halál. Előző évi driverekkel nem volt ilyen szopás.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#9) bobalazs válasza Komplikato (#8) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Átírod cntrl+alt+shift+ű re vagy arra amit az életben nem nyomogatnál.

(#10) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nálam megvan az első BSOD, van esetleg valahol letölthető matricagyűjtő füzet hozzá?

(#11) bobalazs válasza KaiotEch (#10) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Redditen lehet jelentkezni, a driver topikjában. [link]

(#12) 5150 válasza Komplikato (#8) üzenetére


5150
aktív tag

Nemtom, én azt csináltam, hogy az új drivert feltelepitettem device manager tallózós módszerrel, majd rátoltam Win10-Radeon-Pro-Software-Enterprise-20.Q1.1-Feb14 radeon settings kezelőpanelét ccc2_install-al és az még a "régi" felületet adja be az új behülyitett helyett.

Egyelőre még műxik :D

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#13) KaiotEch válasza bobalazs (#11) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Be is fogom, most nem BSOD-ot kaptam, hanem csak elsötétült az egész kép, aztán minden nem mentett cucc elveszett. Kezd a tököm nagyon telelenni, hogy olcsóbb az AMD, de egy rakás szar szoftveresen.

(#14) ETOM válasza KaiotEch (#13) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam is csinált hasonló dolgokat. Alvó mód off és képernyőt beállítottam, hogy ne kapcsolja le egy idő után. Azóta nem hülyül. (RX 470)
Aztán lehet semmi köze hozzá, de jobb ötletem akkor nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#15) bobalazs válasza KaiotEch (#13) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Javaslom te is az #12 szerint járj el.

(#16) KaiotEch válasza bobalazs (#15) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Megpróbálom.

(#14) ETOM: Nálam menet közben, szóval energiagazdálkodás kilőve.

(#17) ETOM válasza KaiotEch (#16) üzenetére


ETOM
addikt

Nekem is menet közbe csinálta vagyis hideg indítás után legtöbbször. Nem tudom mi köze az egésznek hozzá, de azóta nem black screenezik.
Másik fura dolog volt, ha egyszer dobott black screen restart utánna stabilan ment napokig.. :F

(#18) 5150 válasza ETOM (#17) üzenetére


5150
aktív tag

Black magic

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#19) MongolZ válasza KaiotEch (#13) üzenetére


MongolZ
addikt

Monitor ki-be kapcsolása. Viccen kívül.

(#20) KaiotEch válasza MongolZ (#19) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én a DP kábelt húztam ki és vissza, és semmi, azóta már volt mégegy BSOD-om, rá 15 percre egy fekete képernyő, aznap nem gépeztem tovább. Még a 12-es pontot nem csináltam meg.

(#21) Fred23


Fred23
nagyúr

Sokáig szerettem kísérletezni az új driverekkel, de a tapasztalat azt mutatta, ha van végre egy jó, esélyes a szopás, amennyiben felteszed az újabbat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.