Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Bizonyos kijelzők aktív FreeSync mellett végrehajtott kikapcsolása majd gyors bekapcsolása azt eredményezte, hogy nem jött elő a kép a rendszer újraindításáig, vagy a megjelenítő újracsatlakoztatásáig, de ezt sikerült kijavítani

Jé, én meg már majdnem elhittem magamnak, hogy kontaktos a monitorom csatlakozója :U Gyakran mondjuk nem fordul elő meg egy csatlakozó ki-be eddig mindig megoldotta, szóval nem nagy cucc, de legalább most már tudott, hogy mi okozza.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) Kansas válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


Kansas
addikt

"Megszűnik egy rendszerszintű stabilitási probléma a Radeon RX 5000 sorozatú kártyákon játék közben, ha a felhasználó taszkváltás hajt végre aktív performance metrics overlay mellett, vagy videofájl, illetve webböngésző fut a háttérben egy másodlagos kijelzőn"

Én meg szerintem emiatt szívtam FIFA20 és WoWs alatt... de megnézem az Odyssey-t is, hátha abbahagyta végre a dither-t...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#3) Guzuke


Guzuke
újonc

Én meg a ventiprofilok miatt mérgelődtem, mert nem töltötte vissza a beállított profilt újraindítás után. Problem solved.

(#4) Zotya84


Zotya84
őstag

Nekem meg annyira régi a Radeonom, hogy ezen problémák egyike sem érintett.

Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni. :D

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#5) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Értem én, hogy jön ki mindig frissítés, de sose jelzi ez a retek programja, hogy frissült. Indítanék egy GTA-t, erre megint közli, hogy rendszer nem felel meg, szokásos bla bla. A VirualBoxos Ubuntu is ezért volt megint tetű lassú...
Az illeszőprogram meg a Radeon akármi verziója nincs szinkronban... azért van fent, hogy szinkronban legyen nem?? Nem, el se bír indulni, csak a nagy homály.
Ilyenkor legalább 10 perc, mire új radeon illesztőprogram lejön, feltelepül... a GTA-t meg persze újra be kell konfigolni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6) Kansas válasza Victoryus (#5) üzenetére


Kansas
addikt

Esetleg állítsd be, hogy ne automatikusan települjön, hanem szóljon csak, ha van új verzió, és onnantól akkor rakod fel, mikor neked alkalmas.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#7) Hopkins95 válasza Kansas (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én azt hittem ez alap, nekem alapból így van beállítva. Pontosan ezért, amit a kolléga feljebb leírt. Nekem ne pofázzon bele, hogy én mikor fogom frissíteni a programot.

Sőt, én a Windows device manageren keresztül frissítem, mert a 2020-as Adrenalin UI egy hulladék, ezért még a tavalyi verziót használom.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Viktor77


Viktor77
titán

Az mikor lesz megoldva hogy Freesynces monitorral, AMD kártyával nem kelljen a 144hz-es monitort 120hz-re visszavenni, különben mindig maxon jár a memória.
Nvidia kártyával jól megy. Érdekes. Nem is, inkább gáz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) Kansas válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


Kansas
addikt

Alapból nekem is, sőt, felajánlani is csak a WHQL-aláírt deivereket szokta, de abból amit ő írt, nekem az jött le, hogy nála aligha van ugyanaz a beállítás.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#10) CYX válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


CYX
aktív tag

Ezért cseréltem le a LG monitorom a múlt hónapban, mert már féltem, hogy a HDMI kábel ki-be dugdosásával tényleg tönkre fogom tenni. Nyaindegy

(#11) amstorm válasza Viktor77 (#8) üzenetére


amstorm
aktív tag

Nekem is volt ilyen egy pár hónapja még valamikor ránéztem pár hete, hogy mi a helyzet akkor már nem állt fent ez a probléma (nálam legalábbis).

Efficiency is clever laziness.

(#12) Yodafon válasza Zotya84 (#4) üzenetére


Yodafon
senior tag

én ugyanígy vagyok Nvidianál :DD Fermi 104 ftw! :U

I'm gangsta!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.