Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Mit csináljak?

(#2) eclipse92 válasza PBalázs (#1) üzenetére


eclipse92
tag

Miért fontos programmal tölteni a yt videókat? csak azért kérdem mert van webes megoldás is.. (pl clipconverter.cc) és hd/full hd videót is képes átkonvertálni és letudod tölteni..

(#3) KaiotEch válasza eclipse92 (#2) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mert lusta volt keresni, és sokkal jobb ha tele van a gép toolbar-okkal és sok-sok YT downloaderrel, mert az gyorsítja!

(#4) eclipse92 válasza KaiotEch (#3) üzenetére


eclipse92
tag

Nálad a pont.. :U

(#5) ferensz válasza eclipse92 (#2) üzenetére


ferensz
senior tag

Mer' az Árpád hotelben csak az működik :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#6) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Még mindig nem tudom a hiba okát.

(#7) Speeedfire válasza KaiotEch (#3) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Kacc-kacc. Azé' nem mind telepít fel mindenféle sz*rt. Nekem pl a freemake cuccai nagyon beváltak.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#8) eclipse92 válasza Speeedfire (#7) üzenetére


eclipse92
tag

Igazad lehet, de nem egyszerűbb webes konvertálóval? régen én is progit használtam (Videoget) csak egyszer már nem működött.. és más alternatíva után néztem.. azóta mindent weben konvertálok mert szvsz egyszerűbb mint progikkal szenvedni hogy most működik vagy sem.. :U de hát ki mit szeret..:)

[ Szerkesztve ]

(#9) kemotox válasza eclipse92 (#8) üzenetére


kemotox
addikt

Azért jó a letöltött cucc, mert offline is működik, szal ha nincs internet akkor is tudsz internetes cuccokat konvertálni ;]

(#10) eclipse92 válasza kemotox (#9) üzenetére


eclipse92
tag

igaz.. erről már én is hallottam.. mi több ha usb-n a gépre kötsz egy pohár vizet. a víz molekuláiból is képes internetet kinyerni.. nagyon innovatív találmány :U

(#11) kemotox válasza eclipse92 (#10) üzenetére


kemotox
addikt

Jah csak ahhoz nagyon erős gép kell, még nincs rendesen optimalizálva. Még szerencse, hogy most akciósan INGYEN lehet RAM-ot letölteni.

(#12) eclipse92 válasza kemotox (#11) üzenetére


eclipse92
tag

najó... kiégtem :)) :DD

(#13) sto1911


sto1911
veterán

Fu de birkak vagytok! :-D

En tegnap hasznaltam ezt a progit zeneletoltesre, leszedte rendesen. Ha kesobb eszembe jut, akkor ranezek megint.

[ Szerkesztve ]

(#14) KaiotEch válasza kemotox (#11) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És ha gyenge a wifi, itt a megoldás...

[ Szerkesztve ]

(#15) mmdms


mmdms
addikt

Tűzfalat nem szereti, kapcsold ki. Erről álltam át én is online-ra, sokkal egyszerűbb és jobb a minőség is, ami nem értem miért van.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#16) sto1911 válasza sto1911 (#13) üzenetére


sto1911
veterán

Lejott siman, valoszinuleg tuzfal lesz, ahogy elottem is irtak, vagy egyeb halozati hiba.

(#17) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Gratulálok néktek!

Ahelyett, hogy segítenétek inkább fröcsögtök össze-vissza - tisztelet az utolsó kettőnek.
Én is a DVDVideosoft progikat használom, mert ezeket egyszerű kezelni és tényleg ingyenes (tehát nem ingyenesnek beállított trialware csökkentett módban). Jah és nem telepít toolbar-okat sem.

ON: tudom, hogy láma javaslat lesz, de a "További részletek" linkre kattintva előjön, hogy miért nem sikerül a letöltés. Aztán lehet hogy mégis a tűzfalat nem szereti.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#18) eclipse92 válasza vm93hun (#17) üzenetére


eclipse92
tag

Konkrétan nem "fröcsögtünk" össze vissza.. pl én is ajánlottam egy jó webes alternatívát.. ami mellesleg működik is.. de nem nagyon érdekelte a kedves témaindítót.. akkor szenvedjen ezzel a programmal.. mást nem tudok rá mondani.. meg más sem.. tök fölösleges mostanság az ilyen progik használata.. mikor 1000+1 webes alternatíva létezik.. amit mellesleg sokkal egyszerűbb használni.. aki meg ilyen progikkal akar szórakozni az csinálja kedvére.. ;]

(#19) vm93hun válasza eclipse92 (#18) üzenetére


vm93hun
aktív tag

És téged miért zavar az, hogy ki mit meg miért használ? Valószínüleg azért használja ezt a programot, mert meg van róla győződve, hogy működik, csak most ez az első eset amiért nem.

Ez kb. olyan, mint a "miért WMP-t használsz mikor mindenki Winamp-ról hallgat zenét"

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#20) eclipse92 válasza vm93hun (#19) üzenetére


eclipse92
tag

Mondom engem egyáltalán nem zavar.. ha ő azt szereti használja azt.. én csak egy egyszerűbb alternatívát ajánlottam.. de én kérek elnézést tényleg! :U

(#21) kemotox válasza vm93hun (#19) üzenetére


kemotox
addikt

És tége miért zavar az, hogy "fröcsögünk" ? ;]

(#22) KaiotEch válasza kemotox (#21) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mert fiatal kis huligán és túl sok ideje van...

(#23) PBalázs válasza eclipse92 (#2) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Torrent oldalakról csak programmal lehet letölteni?

(#24) eclipse92 válasza PBalázs (#23) üzenetére


eclipse92
tag

Igen. valamilyen torrent klienssel.. (pl qbitorrent)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.