Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) staccato


staccato
tag

köszi az írást,ez tényleg hiánypótló volt.

üdv

(#52) whitehawk


whitehawk
csendes tag

Régen ez az előlapi vs. hátsó USB még azért játszott, mert nem volt általános az USB 2.0 (nemhogy a 3..) és nem minden aljzat volt az alaplapon a gyorsabbik. Előfordult, hogy az alaplapi tüskesor csak 1.0-ás, míg a hátlapi port 2.0-ás volt.

(#53) Findzs


Findzs
addikt

"Fogalmam sincs, hogy ebből mit lehet leszűrni, de elég tudományosnak néz ki a táblázat..."

ezen jót nevettem :DDD

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#54) Valakisegít


Valakisegít
újonc

Samsung SCX-3200 Series nyomtatóm hibajelzője tegnap óta pirosan villog, de a nyomtató hibátlanul működik. Már mindent ellenőriztem (papír, tonner, beragadás, stb.), kikapcsoltam, memóriáját ellenőriztem, de nem tudom megszüntetni a piros villogást és nem tudom kideríteni az okát. Már az általam elérhető hibalehetőségeket is átnéztem a manuelben, de nem találtam erre vonatkozó információt.
Tudna valaki segíteni? :W

(#55) Samsung SPS válasza Valakisegít (#54) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Ha minden működik, lehet, hogy kimerülő OPC-t jelez a gép, esetleg kipróbálhatnád, hogy mi történik, ha kiszeded (hogy akkor is villog-e). Ha lehet, esetleg egy másik OPC-vel is kipróbálhatnád. A Samu oldaláról le tudod tölteni az Easy Printer Managert, az jelzi, hogy milyen hibáról van szó.

(#56) milu


milu
aktív tag

4-5 m hosszú USB kábelt keresek, ami a mobiltelefonom töltésére alkalmas. (Sajnos a gyengébb kábelek lassan töltik). Tudtok javasolni boltot, megoldást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.