Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

Miért nem inkább 1.4-es?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) .DLL


.DLL
veterán

Egy kis typo: "így utóbbi objektív esetén 200-400 mm-t" helyett 200-800mm-t kaphatunk".

Ez a tagmondat is fura:
", meg a kisebbiknél a fázis alapú is." ehelyett talán "a kisebbikkel viszont a fázis-alapú is.

¿Vannak profi fotósok akik Fujifilm X rendszerrel fotóznak (pl. sportot)? Vagy ez a tehetősebb amatőrök terepe?

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#3) .mf válasza .DLL (#2) üzenetére


.mf
veterán

"¿Vannak profi fotósok akik Fujifilm X rendszerrel fotóznak (pl. sportot)? Vagy ez a tehetősebb amatőrök terepe?"

Nem, csakanagyformátum! 8"×10" alatt csak fingreszelés van!
:U

Biztos vannak, bár pont a sportban kevesebben. Az, hogy tükör van benne vagy sem, szerinted profiknak vagy amatőröknek predesztinál egy gépkategóriát?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) .DLL válasza .mf (#3) üzenetére


.DLL
veterán

Egy szóval sem említettem a DSLR vagy MILC kifejezéseket, nem emiatt kérdeztem. ;)
Tényleg csupán érdekelt, hogy Fuji X rendszer használnak-e hivatásosok, és milyen területen. Persze ez nem ide tartozik leginkább, csak most jutott eszembe kérdés.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#5) schawo válasza .DLL (#4) üzenetére


schawo
titán

Én láttam hivatásosnál már iphonet is, amikor épp azzal fotózott. Egy hivatásost pont az különböztet meg az amatőrtől, hogy ha muszáj, mert pénzt kap érte, bármivel elkészíti a fotót. Ebből követlkezőleg te valószínűleg arra gondoltál, hogy szoktak-e profi sportfotósok elsődleges rendszerként gondolni a Fujira. Valószínűleg előfordul (7milliárd), de hogy nem szignifikáns, az is biztos. Egyszer minden létező helyzetben nem alkalmas (ahogy semmi sem), de fontosabb, hogy a profi sportfotós az volt már 5-10-20-50 éve is, és megszokta a saját márkáját, de ha ő nem is, az újság "szertárosa", aki biztosítja a felszerelést, attól tuti nem ad mást, mint amit az újság az elmúlt évtizedek alatt megszokott.

Van egy fotós az MFT topikban, aki otthon Panát használ, és nyavajog a szerkesztőségben, hogy kér valami kisebbet (is) a behemótok mellé, de csak fityiszt kap, nem gépet.

Nyilván ebben benne van az is, hogy van n+1 fotós, aki mind ugyanazt a pár géptípust használja, akkor a feldolgozás sokkal gyorsabb, mintha mindenki saját szeszélye után menne.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6) faki_ válasza schawo (#1) üzenetére


faki_
senior tag

(#7) schawo válasza faki_ (#6) üzenetére


schawo
titán

Ja, hogy 1,4-es már van :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#8) fi:zi'k válasza .DLL (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Köszi, javítva. :R

Ha már kötőjeles, akkor inkább fázis-elvű. Az ilyenekkel mindig bajban vagyok. :D

(#7) schawo
Nekem egyértelmű volt, sorry, mindjárt kiegészítem. :)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9) atok666 válasza .DLL (#2) üzenetére


atok666
őstag

Nekem meg a ...mely időjárásálló kialakítása miatt kompromisszummentesen használható... hangzik furanak. Inkabb ugy irnam, hogy az idojarasallo kialakitasanak koszonhetoen... Szerintem :)

Atok

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.