Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dtomka


Dtomka
veterán

Egy Hyper X Cloud II vel összehasonlítva mennyivel lenne ez jobb? :)

(#2) bteebi


bteebi
veterán

Ennyiért nem tűnik rossz vételnek, persze jó lenne látni néhány mérési eredményt. A 20 Hz-et valószínűleg tudja 3 dB-en belül, de a 40 kHz-et talán 5, vagy 10 dB-en belül se :U. A mikrofonja (is) viszonylag ígéretesnek tűnik, de azt is érdemes lenne kipróbálni vásárlás előtt.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#3) rottenbull válasza Dtomka (#1) üzenetére


rottenbull
senior tag

A szinere gondolsz, vagy a meretere ?

(#4) PeEzZ


PeEzZ
újonc

Levehető mikrofon még mindig a ultrafelső kategória?

Gamer, minden ízben.

(#5) Dtomka válasza rottenbull (#3) üzenetére


Dtomka
veterán

Veled ellentétben én nem ezek (szín, méret) alapján szoktam "fülest" venni. ;]

(#6) rottenbull válasza Dtomka (#5) üzenetére


rottenbull
senior tag

Veled ellentetben en nem kerek osszehasonlitast egy meg nem jelent eszkozrol.

(#7) PeEzZ


PeEzZ
újonc

Miért kell mindenen összeveszni?

Gamer, minden ízben.

(#8) macilaci78 válasza PeEzZ (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Veled ellentétben mások így szokták. ;]

Elírták, az nem Hi-Res, hanem Híres, pontosabban Hírös...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) Dtomka válasza rottenbull (#6) üzenetére


Dtomka
veterán

Attól, hogy még nem jelent meg, attól még lehet véleményt mondani akik ismerik a márkát.
Elég sok embernek van itt CLOUD fülese, lehet öket is érdekelné, ha majd 1x váltani kell, akkor egyáltalán érdemes e ebben a márkában gondolkodni.
Én így gondoltam...

+ Veled ellentétben én tudok ékezetes betűket használni! (Bármit is írsz én már nem fogok rá válaszolni!)

(#7) PeEzZ
Tudod mindig is lesznek ilyen emberek. Lenéző, okoskodó...csak sajnos egyre több kezd lenni itt a PH-n is.
De én befejeztem...

(#8) macilaci78
:D

[ Szerkesztve ]

(#10) xmaas


xmaas
őstag

Meg a promo kepeken is latszik hogy gagyi anyagokbol van osszerakva, ha "csak" 100 dollart kernek egy "gamer" csodaert az mar eleve nem iger semmi jot a termekrol fogadni merek a Hyper X fejes megeszi reggelire tartosag/hangzas szempontjabol .

(#11) Cray Tyler válasza PeEzZ (#4) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ha a 10 rugó még belefér, akkor ajánlom figyelmedbe a Creative SB Blaze-et. Levehető mikrofon, kényelmes, "jól" szól (tehát pontosan 9 ezer forintos hangminősége van).

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

100 dodoert nem lehet valami nagy eresztes.

(#13) ribizly válasza PeEzZ (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Hyperx Cloud tudja. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) PeEzZ válasza Cray Tyler (#11) üzenetére


PeEzZ
újonc

Jelenleg egy Roccat Renga-m van, szerintem teljesen jó füles, minden van rajta ami kell, kivéve a leszedhető mikit, amit sajnálok, viszont fejhallgató téren válogatós vagyok, csak automata fejpántos, nagy méretű, over-ear füleseket kedvelem, nekem ez bejött(garanciaidőn belül az előző valamiért meghalt). Jó hangzása van, nyitott ezért jól szellőzik, ami miatt viszont nem zárja ki a hangokat annyira. (de pl. csgo közben a trappot még a pálya másik feléről is hallom) viszont több órányi viselés után sem zavaró.

Gamer, minden ízben.

(#15) bteebi válasza hemaka (#12) üzenetére


bteebi
veterán

Azért nem olyan kevés pénz az, simán beleférne, hogy jó minőségű legyen. Oké, a gamer cuccok még drágábbak szoktak lenni, de ez legyen a legnagyobb probléma :U. Amúgy nem is tudtam, hogy vannak levehető mikrofonú headsetek is :B, zseniális. Csudás dolgokat tud már produkálni a teknológiai fejlődés a XXI. században :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#16) hemaka válasza bteebi (#15) üzenetére


hemaka
nagyúr

Van normalis fejes, a hyperX cloud szeria kb ilyen aron megy(ha lehet kapni meg). Ami attol jobb, az meg mar erosen 250-300 dodos kategoria.

(#17) Sinesol


Sinesol
veterán

"...amelynek fő érdekessége, hogy Hi-Res Audio tanúsítvánnyal rendelkezik – elsőként a játékosoknak szánt headsetek piacán. "

Nem mintha bármit is számítana, mivel csak parasztvakítás az egész, de két héttel ezelőtt már az MSI headsetjénél is ott volt, hogy Hi-Res szabványnak megfelelő driverekkel dolgozik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.