Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) updog


updog
senior tag

2018-ban amikor a C-Maxot vettem, előző este sörözni voltam, kiröhögtek a haverok, hogy nincs is olyan hogy "használatautó-szakértő", és az ember akivel másnap megyek autót nézni csak le akar húzni, hogy jön velem én meg fizetek neki. (az nekem nem jött össze, hogy a kinézett autókra mindegyikre egyenként egyeztessek szervizzel és az eladókkal is hogy akkor most elvinném átnézetni, így én vittem magammal egy jóembert, második legjobb megoldásként).

40.000-be volt hogy 6 autót megnéztünk, cserébe százezreket spórolt nekem, mint amatőr hozzánemértőnek. Kb. a másodikra mondtam volna, hogy OK viszem (márkakereskedő szalon, tőlük újként eladott 10 éves autót vettek vissza és árultak használtként, ránézésre tökéletes volt, nekem biztos nem tűnt volna fel hogy mennyi gebasz volt vele valójában).

Persze lutri a használtautó-vásárlás, de talán vagyok annyira józan gondolkodású, hogy ha mégis rosszba nyúltam volna, akkor se őt hibáztatnám, tökéletesen rászánt majdnem egy órát minden autóra, alámászott, körbemérte, mentünk próbakört minddel (olyan eladóhoz nem is mentünk aki ezeket nem engedte).
Lényegében elvettem a napját ennyiért szóval korrekt deal volt.

Szóval használtautót csak egy olyan kör után amit lefutottál és én is lefutottam :) :R

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.