Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Használj másik céget! Pl. Foxpost.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) hhenry válasza Somatom (#1) üzenetére


hhenry
őstag

Foxposttal szoktam küldeni,de szólt a vevő,hogy neki sok volt a 3 napos házhozszállítás,első élmény volt az MPL-el

(#3) kemotox válasza hhenry (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Postáról nem lehet automatába feladni?

(#4) janeszgol válasza kemotox (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

De lehet, csak ahhoz neked kell kinyomtatni a feladóívet, aztán a sorban állás. Automatánál kb 5 perc a feladás, postán... fél-egy óra is lehet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) kemotox válasza janeszgol (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Elolvastad a posztot? :DDD

(#6) janeszgol válasza kemotox (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

El. Tudom hogy hhenry is eltöltött egy órát, meg furikázott, de attól még áll az, amit írtam.
Balszerencsés volt. Illetve nem mindenki tudja megoldani otthon a nyomtatást, a posta meg nem csinálja meg.

Szerk.: az azért valahol szomorú, hogy két frekventált helyen sem javítják meg az automatákat. Én a Lurdyban jártam így. Reggel nem volt jó (még kivenni sem lehetett csomagot), aztán visszamentem munka után, még akkor is hibás volt. Másnapra lett jó.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) dugo_ válasza hhenry (#2) üzenetére


dugo_
veterán

Ilyenkor keresni kell másik vevőt. Célszerűen olyat, aki házhoz jön. Pesten nem nehéz találni.

(#8) hhenry válasza dugo_ (#7) üzenetére


hhenry
őstag

Több dolgot visz általáb,de ez után meggondolom,hogy hogyan tovább a csomagküldéssel ha nem jó a fox

(#9) draco31


draco31
veterán

Ezt az egész postai rendszert el kellene törölni, és nulláról felépíteni egy működő rendszert külföldi mintára.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#10) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Címirat otthon kitölt /Vaterafutár/MPL/, kinyomtat, postán fél perc fizetéssel.
Cserébe olcsóbb, alapárban 150kig értékbiztosítás, másnapi kézbesítéssel,
ill. SMS/email értesítés a feladásról/kézbesítésről térítésmentesen emellett.
Automatával még akkor se szenvednék, ha a postai nyitvatartásból kilógok.

(#11) hhenry válasza draco31 (#9) üzenetére


hhenry
őstag

Az a poén,hogy a posta GYIK-ben benne van,hogy a németeknél mennyire jól működik

(#12) draco31 válasza hhenry (#11) üzenetére


draco31
veterán

:D
Meg amikor egy 300Ft-os ebay-es dolgot nyomon tudok követni a határig, onnan meg már semmi...

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.