Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az eddigi tapasztalatom alapján maga az Amazon nagyon korrekt.
Az Amazon piacterén árusító cégek között van kevéssé korrekt. De ezek sem mernek nagyon genyók lenni, mert kirakja őket az Amazon. A nagyon sok terméket visszaküldő vásárlóknak is ez a sorsuk.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Anno az ismerős Z5500 hangfal szettjét is cseréltem 2x is a magyarországi Logitech ;)

(#3) hhenry


hhenry
őstag

Nekem eddig is csak jó tapasztalatom volt amazonnal ez kb 5-6 elkepesztő gyors csere vagy refund

(#4) e-newsee


e-newsee
addikt

Teljesen off topic, és ne tessék megkövezni (mert ma már sajnos ez a sorsa a felszólalóknak), de nem volt egyszerű olvasni az írást vesszők, és rendes tagolás hiányában. Értem én, hogy blogbejegyzés, meg csak pár mondat, de akkor is... na...
Peace! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#5) hhenry válasza e-newsee (#4) üzenetére


hhenry
őstag

Akartam is írni,hogy ne haragudjatok de telefonról írtam kicsit fáradtan már :R

(#6) aero. válasza hhenry (#3) üzenetére


aero.
veterán

Ha magától az Amazon Warehouse-tól veszel, akkor kinyalják a segged, ha baj van. A probléma az említett külső eladókkal lehet. Egyébként komolyan veszik a dolgot, volt már lemaradt csomag, amit egy raklap közepére szögelve vitettek el 1500 euróért, mert lemaradt a határidős kamionról.

(#7) hhenry válasza aero. (#6) üzenetére


hhenry
őstag

Nem semmi nekem egy korábbi csomagomból kiloptak egy 30 ezres headsetet.
Leírtam nekik,hogy csak ezt szedték ki a csomagból,de ettől függetlenül az egész csomag árát vissza utalták

(#8) hhenry


hhenry
őstag

Ma délután megérkezett a kormány :Y :R

(#9) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Klasszik Logitech gari ügyintézés ;)

Nem tudom hány éve gyilkolom a G27-et, egyelőre olyan mint az új :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10) hhenry válasza Motion_Blur (#9) üzenetére


hhenry
őstag

Ez most nagyon meglepett :D :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.