Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LattilaX


LattilaX
tag

50 és azonnal indulok :)) :DD

(#2) hhenry válasza LattilaX (#1) üzenetére


hhenry
őstag

Mindenkit aki 60 alatt ajánlott azt meghívom hozzám ebédre utána pedig kisorsoljuk az xboxot

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

45 és már ott is vagyok :D

Thanos was right.

(#4) Zolaash


Zolaash
aktív tag

35 és tegnapelőtt elvittem.

Rip and tear

(#5) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Ideadod az zixboxot 55ér és vehetsz nekem hozzá új kontrollert és feladod express postán, nekem holnap is jó, nem kell most szaladni. Így jólesz.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#6) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Bár valószínűleg van az a szint, aki nem fogja fel, de ha nem szeretnéd, hogy alkudozzanak, akkor célszerű a hirdetésbe beleírni, hogy a meghirdetett termék ára fix. Ha pedig nem fixáras a termék, akkor sajnos mindig várható 1-2 "mennyit engedsz a feléből tesó?"-érdeklődő, ha nagyon nem értenek a szép szóból, akkor nyilván egyszerűen le lehet őket tiltani. Jó eséllyel később is kevésbé fog fájni a fejed, ha egy normálisabb vevőnek adod el a terméket...

(#7) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Pedig azert logikus, hogy egy konzolhoz jar controller is...

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#8) icemad válasza Feruendios (#7) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát persze... Meg account is. Meg aggregátor, meg tv... :(((

(#9) Fecogame válasza Feruendios (#7) üzenetére


Fecogame
veterán

+1 :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ha valaki nem talál ki valamilyen tuti szűrési rendszert az oldalakra, 1-2 év és kifújt a buli.

Az, ami manapság megy kb. bárhol, az egyszerűen agybaj. A legutóbbi HP-s hülyegyerek volt a kedvencem. Az önmagában egy fejezet lenne egy könyvben.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) Pxs válasza Tikakukac (#10) üzenetére


Pxs
aktív tag

Ide meg kell idézni @RadicsPeti-t :D

Szűrőrendszer jó lenne, de igen durva MI kellene hozzá. :)

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#12) Eastman


Eastman
őstag

vakera? A nyugalmadért fizeted nekik a jutalékot. Akinek nagyon kell, leüti ott. Nincs ám telefonálgatás napokig. Alkut ("az én ajánlatom") is beállíthatsz.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) Tikakukac válasza Eastman (#12) üzenetére


Tikakukac
titán

Ahha, Vatera meg a nyugalom. A vatera abban különbözik a bármi mástól, hogy bőven elkéri a pénzt a "szolgáltatásokért", cserébe ha gondod van, hasonlóan tesznek a fejedre. Hülyének is megéri.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) davenport válasza Eastman (#12) üzenetére


davenport
aktív tag

Több mint 800 pozitív után hagytam ott, nem igazán kaptam érdemi segítséget (pl. valaki az én képeimmel árulta a termékét, meg lehetett velük vitatkozni a nem jelentkező vevő bosszúja miatt), kezdték először a kötelező felhasználónév váltással, aztán beengedték a regisztráció nélküli vásárlókat. Krónikus linkeket nem zárnak ki.

No money, no honey.

(#15) Napfénysüti

30 és kapsz tőlem egy dedikált labdát mellé. ;] :D

Més que un club!

(#16) LattilaX


LattilaX
tag

Valamilyen érdekes/furcsa csereajánlatot nem kaptál még?

(#17) Napfénysüti válasza LattilaX (#16) üzenetére

Múltkor hirdettem egy Amazfit Pace-t elfelejtettem beleírni hogy csere nem érdekel. Első érdeklődő: JBL Bluetooth hangszóróra csere? :DDD

Més que un club!

(#18) LattilaX válasza Napfénysüti (#17) üzenetére


LattilaX
tag

Szerintem akkor az arckönyves hirdetéseket meg se nézd. Ott ami megy :W

[ Szerkesztve ]

(#19) Napfénysüti válasza LattilaX (#18) üzenetére

Asszony szokott ott hirdetni. Döbbenetes mennyire "egyszerű" emberek vannak. :(

Més que un club!

(#20) hhenry válasza Napfénysüti (#15) üzenetére


hhenry
őstag

30 és egy dedikált kesztyű? :D

(#21) icemad válasza hhenry (#20) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kecskét vagy alig használt szovjet tankot beszámítasz? :)

(#22) hhenry válasza icemad (#21) üzenetére


hhenry
őstag

Kecskét :K

(#23) ftc


ftc
nagyúr

Most ebben mi a meglepő... pofátlanul alkudnak :D

ennél már csak a facebookos hirdetések a jobbak :D Telefont hirdettem ott s 90% kedves rézbőrű társaink jelentkeztek - ingyé átveszem, meg miért nem adod el nekem, küld el nekem ha tetszik kifizetem :D

Ha érdekel csere van egy tetris az ágy alatt :D

[ Szerkesztve ]

(#24) Napfénysüti válasza hhenry (#20) üzenetére

Egye fene neked lehet. ;]

Més que un club!

(#25) hhenry válasza ftc (#23) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem volt egy elég pofátlan mostanában aprón is 5 ezerért hirdettem egy monitort (ár alatt kb 10-15 körül mennek) és ír a csávó,hogy odaadnám-e ingyen :W

(#26) Chaser válasza Savageboy (#6) üzenetére


Chaser
titán

igen, ez nálam bevett módszer, azt is közlöm pontosan hol vehető át a termék, nem postázok, és érdeklődés csak telefonon
szerinted hányan irkálnak ennek ellenére? ( : és hányan próbálnak meg alkudni? és hányan kérdezik meg hol lehet átvenni? :d
szerencsére már nem túl sokan, de nagyon közelmúltból:
cpu 41e ft
a fentiek ellenére rámír a főokos, hogy 38-at ad érte - igazából csak az érdeklődés módját nem sikerült felfognia és a fix árat, ezt szépen közöltem is vele, pedig nagyon nem "újonc" -
másnap megint ír:
akkor 39e?
((( :
mérgemben felemeltem az árat 42-re, fél óra múlva csöngött a telefon és el is vitte egy régebbi vevőm

de volt olyan is, hogy alkudni akart, postáztatni, mindezt irkálva, igazából ilyenkor mindig eszembe jut a south parkos tanár bácsi, mikor egyik részben ezt mondja:
megkérem a súlyosan értelmi fogyatékosokat hogy kerüljék az órámat - vagy valami hasonló ( : -

szerk:
ha már ikszbox', ott pedig mivel egyik legjobb helyre volt csillió' garos a gép, + az ms gar, van némi referenciám itt, közöltem h _nem_ engedek be a lakásba idegent próbálgatni és én sem óhajtok másnál próbálgatósat játszani, de! ha valaki akar hoz magával monitort és kökin tesztelheti ha úgy gondolja h majd pont az ő pénzével tervezek a kanári szigetekre költözni ( : ennek ellenére folyamatosan írtak de h ki lehet-e próbálni? és biztos mekkora ótvar csaló vagyok ha nem ((( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.