Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

(#1) <NewL>

<NewL>
(addikt)

itt miért nincsenek ilyen eksönök? :U

az 5800-nál csináltak volna ilyet,5800:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#2) plus44 válasza <NewL> (#1) üzenetére

plus44
(veterán)

Magyaroknak..minek az.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) No-kia

No-kia
(őstag)

az e 71 sztem szebb volt :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4) Tomi_Sci

Tomi_Sci
(őstag)

Könyörgöm kit érdekel hogy Jakartaban, (nem épp a szomszéd telepules) mit szornak a pórnépnek. A hírre jobban illett volna hogy ekkor es ekkor jon az e72.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5) hans87

hans87
(tag)

Itt miért nincs ilyen? :O
Mondjuk az N97 bevezetésekor nem lett volna rossz.....

(Na, iszom egy kávét, hátha felébredek....)

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#6) plus44 válasza hans87 (#5) üzenetére

plus44
(veterán)

Du. 4kor? Inkább már lefekszem aludni.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) Szabeszka

Szabeszka
(aktív tag)

A képen látható E72 kifejezetten ronda, feketében talán egy kicsit szebb, de az E71 mindenhogy sokkal szebb.
Meg egyébként is: mi a fenének az 5 MP-s kamera egy üzleti modellba; inkább javítanának az E71 3,2-es kamerájának a minőségén.

On the road again

(#8) viszta99

viszta99
(tag)

jó írás :C

Telefon : 70-403-8474

(#9) <NewL> válasza viszta99 (#8) üzenetére

<NewL>
(addikt)

:F

szabeszka : honnan tudod ,hogy nem lesz jobb ez az 5mp-es? meg ott van a 600as proci. egyébként jól áll ez a szín ennek a tellának,a csaj meg elmehetne szoliba egy kicsit:D

nagyon kíváncsi vagyok már erre az érintős dpadra. most már még jobban a béka segge alatt lesz az E71,féltek mi? ;]

There's an app for that

(#10) AceTom

AceTom
(aktív tag)

Ez a "does makes sense" elég furának tűnik a reklámban. Szerintem hibás nyelvtanilag, de egy hivatalos reklámanyagban ilyet elrontani..? Vagy rosszul sejtem? :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Skynet258 válasza <NewL> (#9) üzenetére

Skynet258
(veterán)

Gondolom ugyanolyan, mint ami az Omniában is van... vagy ez valami egyedi?

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#12) <NewL> válasza Skynet258 (#11) üzenetére

<NewL>
(addikt)

hát ha a kamerára gondolsz,nem hiszem. képek alapján az optika semmit sem nőtt az E71-hez képest. de láttunk már fejlődést az első firmwarekkel és a legfrissebbekkel készült fotók között. de jó minőségű fotókat ettől a meghízott pixelszámtól sem várok:D
mondjuk nekem elég volt az a minőség. a mostani E75-öm nem csinál közel sem olyan képeket mint az E71,mondjuk videóban odaver a 30fps-el.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13) berci válasza AceTom (#10) üzenetére

berci
(senior tag)

semmi baj vele, csak kihangsúlyozza a "makes sense" részt

Don't go home! Many people have died there!

(#14) AceTom válasza berci (#13) üzenetére

AceTom
(aktív tag)

Igen értem, hogy kihangsúlyoz, de elvileg az "it does make sense" lenne a jó, legalábbis nekem érzésre. Amúgy én is gondolkoztam rajta, hogy lehet szlengesen így is jó... Na mindegy, nem kötekedni akarok csak megjegyeztem (meg sokat kopott az angolom). :B

(#15) aronocs válasza AceTom (#14) üzenetére

aronocs
(tag)

Egyertelmu eliras, a 'does' valoban hangsulyoz, de ennek ellenere a nyelvtani szabalyokat ilyen esetben sem lehet felrugni. Nekem is ez volt az elso, ami szemet szurt, meg inkabb a szovegre koncentraltam, mert a telo szinetol egy kicsit sokkot kaptam :) (Pedig Rose E51-esem van)

Aut inveniam viam aut faciam.

(#16) Coyote2000 válasza AceTom (#14) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

kivalo eszrevetel, valoban ugy lenne helyes, hogy Being the first in the world to own a Nokia E72 does make sense. Valojaban ketto hiba van a mondatban, illetve meg egy, ha mar irodalmi angolsaggal hasznaltak nagybetuket (First, World), akkor illett volna mindent nagybetuvel kezdeni az eloljaroszavakon es a nevelon kivul.

(angoltanari vegzettsegem van)

(#17) Skynet258 válasza <NewL> (#12) üzenetére

Skynet258
(veterán)

Nem, erre gondoltam:

"nagyon kíváncsi vagyok már erre az érintős dpadra. "
Ilyen van az Omniában is, ezért kérdeztem, hogy ez lehet, hogy más...
A telefonokban lévő kamerákkal nem foglalkozom jó ideje, nem is használom igazából az Omniában sem :DDD Képet csak fényképezővel, erre ott a Casio EX-F1 :D

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#18) varti válasza aronocs (#15) üzenetére

varti
(csendes tag)

ennyi erővel beszélhetünk az "I'm lovin' it"-ről is... ;D

(#19) iknight

iknight
(senior tag)

A jót tényleg nehezebb tovább fejleszteni, de én nem látok ezen annyi újítást, hoyg akinek van egy e71-e érdemes legyen rá kicserélnie.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#20) Scenic

Scenic
(tag)

A qwerty-n kívül miben nyújt többet mint az én E52-esem? Ja és majd, 2x annyiért! :(((

Ohh látom már: 5 megapixeles autofókuszos kamera Így már megéri tényleg... :C

[ Szerkesztve ]

XPERIA Z2

(#21) Konflikt

Konflikt
(addikt)

a belso tetszik, de az a 2 furcsa vizszintes key erdekes.. :U

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV

(#22) iknight válasza Scenic (#20) üzenetére

iknight
(senior tag)

Ugyan úyg indult az e75-is 140 ezer körül kezde, uygan azzal a tudással mint az e71 mostmeg már közel uygan annyiba kerülnek, rövid időn belül szernitem ennek az ára is be fog álni olyan 80-90 ezer forintra. Bizony nekem is volt oylan idő, hogy napi 10-15 mailt is megírtam telefonról meg vagy 30-40 sms-t még fénykoromban, amikor nem voltam lusta még anynit irni, és bizony akkor fizettem volna 2x annyit egy qwerty-s telóért, anynival könnyebb volt vele.

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#23) Coyote2000 válasza varti (#18) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

tevedes, az helyes - a folyamatos jelen enyhe jelentesmodosito es nyomatekosito hatassal bir, kb mint a "does make sense"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.