Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) b. válasza erahurka (#7) üzenetére


b.
félisten

20 film egy hónapban? szeretnék annak az embernek a helyében lenni, aki abból a 20 filmből mind a 20 filmet meg szeretné nézni és abból megtalálja mindig a saját hangulatának és színvonalának megfelelőt. Én átnéztem a választékot és talán a havi kínálatból találtam 1 filmet, amit még nem láttam és le tudna kötni.
legegyszerűbb médiaszerver programok ( Serviio) konnektelnek a netre és az eredeti plakátot dobják be a filmhez 2 másodpercen belül, stáblistával kiegészítve.

Filmbox nem egy netflix szintén, ez tény de nem tudom miről beszélsz. Ingyen kipróbálható 1 hétig . Van csomó FHD tartalom, esetleg nézz rá. Ami nem Hd az is ilyen minőségű, mint az ajánlott oldal. ( jel nélkül a sarokban)
Az pedig nem elhanyagolható, hogy sokkal nagyobb választékból szemezgethetsz mind a Telekom, mind a Filmbox oldalán.( HBO-t nem is írom) Az ott lévő filmek minősége és felhozatala pedig simán eléri ezt a színvonalat, mint a cikkben említett szolgáltatás filmjei. ( amik nekem szintén csapnivalóak,) + elérhető az eredeti nyelv és felirat.
A lényeg hogy aki akar az most is ennél sokkal jobb szolgáltatást talál magának magyarul, idegen nyelven meg hát a Netflix ugye..

Az pedig hogy lehetne jó. Lehetne, ha valóban a magyar Netflix lenne...
De egy olyan szolgáltatást indítani, ami Silverlightra épül eleve szánalom és epic fail..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.