Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Nekunk Europaban miert kell tudnunk, hogy mi jelenik meg a nagy oceanon tul es a felkelo nap hazajaban?

(#2) parandroid válasza twollah (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Figyu, ha te nem akarod tudni, akkor ugord át azt a szekciót. A nyomtatott sajtóban is reklamálsz, ha téged nem érintő hírt közölnek? Nem uncsi még a muszájból kötözködés és a minden hírhez való hozzászóláskényszer?

Zsoccc: Virtua Tennis 20009 június 02-től van PS3-ra és XBOX360-ra (már nálunk is), de a PC-s megjelenésről még mindig nincs hír a honlapon. Nem tudsz erről valamit?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintme most nemjötek ki jo játékok :(

(#4) Zsoccc válasza parandroid (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Júniusi megjelenésről tudok, Amerikában talán június 9-től válik elérhetővé, nálunk valószínűleg valamivel később.

(#5) rankesz válasza parandroid (#2) üzenetére


rankesz
veterán

Ne bántsd a pingvint, még a végén rádszállnak az "állatvédők" :D

A hírhez: Sims 3 ...LOL :))

(#6) Ősember válasza twollah (#1) üzenetére


Ősember
őstag

mert a warez nem ismer korlátokat :DDD amugy tényleg, ez neked miért fáj? :)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#7) twollah válasza parandroid (#2) üzenetére


twollah
nagyúr

Kivancsi vagyok ra, hogy ebbol mit lehet kiolvasni.
Valami oka csak van, hogy kozlik a Japan-ban es az U.S.A.-ban megjeleno jatekok datumjat.

(#8) parandroid válasza twollah (#7) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Engem annyiban érint, hogy tudom, hogy már lehet találni neten tesztet/bemutatót/árat az adott játékról az USA megjelenés idején, másrészt pedig ebből levonható a következtetés, hogy kb mikor ér hozzánk, ha US megjelenés már megvan, de az EU-t még nem adták ki.

Amúgy az eredeti ok nyilván az, hogy a sajtóközleményekben együtt szerepel mindezen info, és mivel enni nem kér, a klipbórd meg elbírja, így együtt kerülnek át az itteni hírbe is. Nem mellesleg ha csak az EU-s megjelenésről lenne hír, akkor az első hozzászólásban egy jól tájékozott fórumozó úgyis megjegyezné, hogy az USA-ban már egy hete megjelent... Szóval inkább legyen a nyuszin sapka, legalább a feje nem fázik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9) tiv83us válasza parandroid (#8) üzenetére


tiv83us
veterán

Az meg a masik, hogy nem mindenki Europabol ph-zik. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10) twollah válasza parandroid (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

Na latod ilyen valaszt vartam volna elsore is a lebaszas helyett.
Ma legalabb nyugodtan fogok aludni es nem fog kinozni ez a kerdes.

(#11) steam320


steam320
csendes tag

Még jó hogy nem csak magyarországról!! terjedjen el ez az oldal az egész világon!!

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#12) parandroid válasza twollah (#10) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elmorzsoltam egy könnycseppet. A választ egyébként minimális utánagondolással ki is ókumlálhattad volna kötözködés helyett (ha már a beszólogatásoknál tartunk, akkor adjunk a témának), nekem sem belsős infóim vannak, csak ez tűnik alapvetően logikusnak.

Tiv, te meg kabbe (TM), ahogy elnézem mindig, hogy nálatok mennyiért adják a játékokat, meg mikor jelennek meg. És akkor még filmekről / sorozatokról / zenékről nem is beszéltünk... :O

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13) steam320


steam320
csendes tag

valahol olcsobb a játékok ????

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#14) twollah válasza parandroid (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

En csak arra tudtam gondolni, hogy a Ver Pistike ezek alapjan fogja a torrent oldalakrol leszedni a XBox360-hoz a USA releaseket.

Ugy latszik tul korlatolt vagyok sajnalom.

BTW: a robotok tudnak konnyezni?

[ Szerkesztve ]

(#15) parandroid válasza steam320 (#13) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor beavatlak az általános árképzésbe, amit nem csak a szoftverekre, hanem szinte minden esetben alkalmaznak:

if USA ár: 10 USD
then EU ár: 10 EUR
then HUN ár: ( 10 x (EUR árfolyam) ) + ÁFA

Úgy alapból. Aztán ha valami még jobban eladható, akkor erre jön nálunk még egy tetszőleges piaci szorzó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16) twollah válasza steam320 (#13) üzenetére


twollah
nagyúr

Valahol olcsobbak a jatekok???

Igen.
Ha megnezem az amerikai es az europai piac arait akkor azt lathatod, hogy erdekes modon Dollart egy az egyben valtjak az Eurohoz.
Pedig az Euro joval erosebb, mint a Dollar.

(#17) steam320 válasza twollah (#16) üzenetére


steam320
csendes tag

Jah :-( steam is átváltott dolláról euróra

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#18) Silenzio válasza twollah (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezen jót röhögtem. :C
És miért foglalkoztok sportjátékokkal? Utálom a sportjátékokat.
És miért készül a Splinter Cell: Conviction? Már 3 éve nem jött ki Splinter Cell játék, ha ennyit késtek, nem ciki most kiadni még egyet?
És miért WoW-oznak annyian? A WoW addiktív, és még ronda is.
És miért használtok Ti még mindig betűket? Miért nem építetek hatalmas agyhullám-stimuláló reléket? A híreket közvetlenül az agyba lehetne sugározni telepatikusan, nem kéne gépeléssel tökölni... :U

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.