Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zigur


Zigur
senior tag

Na végre, új Zelda !

(#2) SzuL


SzuL
tag

véégre, hello kitty!! :C

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#3) MafOne válasza SzuL (#2) üzenetére


MafOne
csendes tag

Honapok óta várom.... :P

(#4) rEnk


rEnk
tag

Japánban nincsenek pc-k? :DD

a hosszú élet titka: iddqd

(#5) D1Rect válasza rEnk (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Nincsenek.

(#6) (Darkwood) válasza rEnk (#4) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ezt már sokszor kitárgyaltuk. Ott a konzolok a favoritok.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7) Prof01 válasza rEnk (#4) üzenetére


Prof01
veterán

Majd idővel mindenki rájön, h mi a jó. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) SzuL válasza Prof01 (#7) üzenetére


SzuL
tag

ja, majd rájönnek a japók is, hogy a pc jobb a konzoloknál :)

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#9) (Darkwood) válasza SzuL (#8) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Mert nem? ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10) Morden24 válasza rEnk (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

De, csak ott munkára használják őket :)

Sectumsempra - For Enemies

(#11) D1Rect válasza Prof01 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd akkor ott is vesznek PC-t játszani. :P

(#12) Prof01 válasza Morden24 (#10) üzenetére


Prof01
veterán

Mert arra való. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) BalaNce87 válasza Prof01 (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azért egy két játék mindenképp only pc (stratégia fps meg amibe célozni kell ezen kivül minden más korrekt konzolra), itthon meg nem hiszem hogy gyakori az hogy van egy jó kis gépem és mellette még xbox, mondhatni ez luxus. Egy multiplayer fps-t valahogy nehezen képzelek el konzolon, pl team fortress 2-őt, mondjuk úgy nem gáz hogy mindenki bénázik :) single playerekre még elmegy hogy lövöldözöl egyet, de azért ronthat a játékélményen hogy néha félrenyomod a gombokat, mert nehezen szokod, lehet mire megszokod addigra vége a játéknak :D nah jó azért nem :)

(#14) XuChi válasza SzuL (#2) üzenetére


XuChi
addikt

Én előrendeltem a giga mega brutal collectors edition-t az egész családomnak, és adtam adományt a fejlesztőknek a mozi film rendezéséhez is, és kértem hogy legyen belőle mini sorozat is. :D

(#15) Morden24 válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

[Dupla]

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16) Morden24 válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

van egy jó kis gépem és mellette még xbox, mondhatni ez luxus

Igazából a luxus sokkal inkább egy korrekt gamer gép fenntartása. Már itthon is 60 ropiért kapsz új Elite-et (ha már X360), ami nem egy összeg, ha egy PC fejlesztésére gondolsz. 1-2 éven belül tuti, hogy jobban jössz ki.

Nekem is az a bajom, amit leírsz, azaz egy-két játék(stílus), amit játszom, nem igazán van meg konzolra, bár ezek mértéke egyre csökken. Ergo simán el tudom képzelni, hogy egy, max. két éven belül desktop PC elad, aztán Xbox (vagy aktuális akármi) megvásárlása, plusz esetleg egy jobb notebook. :)
Ez persze egyszerre húzósnak hangzik, de ha arra gondolok, hogy 2005 óta mennyi lóvé ment el PC-re, akkor már közel sem gázos.

(#12) Prof01: Nagyjából így igaz :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17) Televan74


Televan74
nagyúr

Hello Kitty Online nálunk miért nincs! :O

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) D1Rect válasza Morden24 (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Számold bele, hogy boxra 1,5-2x annyi a játék, és a leárazások is lassabban kezdődnek, és multihoz live előfizetés kell, és ha csak boxod van, nem tudsz a gamepodon vitatkozni, melyik a jobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) smkb válasza Morden24 (#16) üzenetére


smkb
őstag

Mindez addig igaz míg warezolsz :)

Egy PC játék már megjelenésekor kb 5000-el olcsóbb majd rá 1-2 évre megveheted 2000 (pl most a mass effect, ami pc-n még jobban is néz ki, most vettem 1990-ért dupla dvd-s kiadásban a dlc-vel együtt)-ért...

Na konzolnál ez nem így van.... ott messze nincs ekkora árcsökkenés. Érdemes megnézni 1-2 éves címeket és összevetni az árbeli különbségeket.

Kb 5-6 játékon már meg is van az új videokártyád ára, ami keresztbe hosszába megeszi a 720p -ben nyomuló konzol grafikát.

Mondom ezt tapsztalatból úgy, hogy van konzolom is.

És amit említettél, hogy van ami csak konzolra jelenik meg, van ami csak PC-re. Konzol pl. még jóideig nem lesz erős RTS-ben.

(#20) Morden24 válasza D1Rect (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát, én ebből annyit látok, hogy a Gears of War 2 UK-ből rendelve 6K, itthon meg 11K. Ergo megint ott vagyok, mint a PC-játékokkal: vadiújat max ritkán, és tuti nem itthonról :)

Most meg csak PC-m van, most sem tudok vitatkozni :)

Sectumsempra - For Enemies

(#21) Morden24 válasza smkb (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem warezolok, és évente veszek max. féltucat játékot.

Konzol pl. még jóideig nem lesz erős RTS-ben.

Nekem is az RTS a vesszőparipám, de már PC-n is annyira silányodik ez a stílus, hogy lassan már nem is érdekel. A Starcraft II és a Supreme Commander 2 az, ami jelenleg mozgatja a fantáziámat. A C&C-féle űbergagyi szemetek meg egyáltalán nem érdekelnek, nem is lehet őket "stratégiának" nevezni.

Azt azért finoman hozzáteszem, hogy PC-n sem videókártyából áll a világ. Az Xbox-al 2005 óta ugyanúgy játszanak az emberek. A PC-dben 2005 óta nem csak vga-t cseréltél.

A játékokra visszatérve meg a helyzet az, hogy jóval élénkebb a használtcserebere is konzolkategóriában, mint PC-kategóriában (nyilván a sok warezos barom miatt, de ez egy másik téma).

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22) smkb válasza Morden24 (#21) üzenetére


smkb
őstag

1.) 2005 ben egy X360 Elite, nem 60.000 volt....PS3 meg ugye nem is :)
2.) 2006 nyara végén vett konfigomban bizony bizony csak egy VGA-t cseréltem tavasszal egy HD4830-et vettem a gépbe 24.000 ftért. Mind aTVmen gyönyörűen fullban tol mindent HD-ben, mind a monitoron. A 2006-ban vett core 2 duo e6400-am meg a mai napig vígan teker 3.2 ghzen .... azaz több mint 3 év alatt, kellett költenem a gépre 24.000-et, úgy hogy közben eladtam a korábbi NV7900GS-t....de még azzal is egész játszható volt szinte minden. És elnézve a tendenciát, egy jóideig elég is lesz továbbra is ez a vas.

Nagyon olcsón össze lehet ma már dobni egy játékkonfigot köszönhetően annak, hogy jórészt konzolról portolnak.

(#23) Morden24 válasza smkb (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Végülis jogos, de valahogy nekem szimpibb egy konzol játék szempontjából. Nem bonyolult, nem kell komponenseket cserélni, nem kell tuningolni, nem kell szarakodni :)

Én már alapban elhatároztam, hogy ha legközelebb veszek gépet, akkor mindenképpen brand lesz, eszemben sincsen soha többé alkatrészekből vásárolgatni. Mondhatni meguntam.

Sectumsempra - For Enemies

(#24) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A Hello Kitty Online érdekes MMO lehet :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#25) D1Rect válasza Morden24 (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

"Most meg csak PC-m van, most sem tudok vitatkozni :)"
Dehogynem, hisz tudsz rajta fórumot olvasni ;)

(#26) Morden24 válasza D1Rect (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jól tudom, akkor már a netezés sem akadály konzolon :)
Legalábbis az tuti, hogy a Wii-ben van Opera böngető pl. Nem tudom, Xbox-on mi a stájsz.

De egyébként mondtam is, nyilván legalább egy laptop alapban kell az embernek.

#24) Dr. Romano: Lehet élvezetesebb, mint a WoW :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#27) Fortissimus válasza Dr. Romano (#24) üzenetére


Fortissimus
őstag

:) vajon mit kell benne csinalni? :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#28) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Biza, élvezetesebb mint a WoW :DDD , itt van a bizonyíték :N

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#29) Televan74 válasza Dr. Romano (#28) üzenetére


Televan74
nagyúr

Japánoknál biztosan top játék lesz. :DD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#30) Beerwolf válasza Dr. Romano (#28) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ezt végignézni se bírtam, nemhogy még játszak is vele. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.