Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mgeri


Mgeri
tag

Wolfenstein!!! :C

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#2) mad1


mad1
veterán

Still Life 2 pal mikorra varhato?

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Wolfstein.
Demo lesz belole?

(#4) Valty


Valty
aktív tag

Red faction? Ez valamilyen elírás? :Y

(#5) Markoka1993 válasza Mgeri (#1) üzenetére


Markoka1993
tag

Látom, nem csak én várom ;]

live gt: Markoka1993

(#7) Jani18 válasza Markoka1993 (#5) üzenetére


Jani18
aktív tag

A Red Faction: Guerrilla az nem Szeptember-be jelenik meg?

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#8) Narxis válasza Jani18 (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

De.

Thanos was right.

(#9) Ari18


Ari18
őstag

Wolfstein és Red Faction: Guerrillaa többi nem érdekel.

(#10) robotjatek


robotjatek
tag

Most fog megjelenni a Red Faction?

(#11) athomi


athomi
veterán

Wolfenstein, a többi elég kuka

(#12) (Darkwood) válasza athomi (#11) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Így van!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#13) D_r_u válasza (Darkwood) (#12) üzenetére


D_r_u
tag

Az egy dolog, hogy Ti csak az akciójátékokat szeretitek, de lekukázni egy Hearts of Iront, vagy egy Still Life-ot, a magyar fejlesztésű Raven Squadról már nem is beszélve. Mi alapján?

Szerk: Nemrég az egyik Wolfenstein videónál itt ment a hatalmas fika, most meg mindenki mennyire várja. Érdekes. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) (Darkwood) válasza D_r_u (#13) üzenetére


(Darkwood)
őstag

athomi megosztotta velünk a szubjektív véleményét, amit én is preferálok! Ha nem szeretem a pacalt, akkor nem is kérek belőle! Mehet a kutyának vagy az említett kukába!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#15) cizoe


cizoe
őstag

Szerencsétlen PS3-ra alig jön valami állandóan. Egyértelműen az MS platformjai (windows, X360) uralják a piacot.

A Wolfenstein részemről is a top ezek közül, a szokásos ID féle szimpla hent várható, semmi több. Totálisan a megszokott játékmenet (Q4, RCTW, D3), szóval aki itt stílusmegváltást vár az csalódni fog. Csak is a klasszikus FPS gameplay kedvelőinek adhat igazán szép perceket, a többieknek nem sok pozitív lesz benne. Single hardon egyszer végigtolós, multi közepes. De jó lesz az nem kell aggódni, már csak a durva fosatós varázslatok miatt is. Semmi divatos FPS elem, semmi sandbox kalandozás, meg nincs ugyebár olyan szépen millisecundoumonként megscriptelve mint egy CoD single, de a gyakási vágyat maximálisan kielégíti majd. ;] Az id tech4 utolsó rúgása, ez a max amit ki lehet hozni optimalizáltan a motorból.

[ Szerkesztve ]

(#16) D_r_u válasza (Darkwood) (#14) üzenetére


D_r_u
tag

Ami hangozhatott volna úgy is, hogy nem tetszik/nem szeretem, ezért nem érdekel. Mint ahogy Ari18 a #9-es hozzászólásában. Ha nem szereted a pacalt, akkor Te nem is veszel/készítesz feleslegesen, ergo nem kell kukába hajítanod. Vagy csak én látom így?

(#17) (Darkwood) válasza D_r_u (#16) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Úgy veszem észre, hogy Téged frusztrál és deprimál a kuka szó! Akkor másképp fogalmazok: "nem tetszik/nem szeretem, ezért nem érdekel"!

Na jó, nem leszek képmutató: [link]! :D

Uhhh... ez a képmutató egy ambivalens szó! :U ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#18) D_r_u válasza (Darkwood) (#17) üzenetére


D_r_u
tag

Pedig nem. Csak arról van szó, hogy a "nem tetszik/nem szeretem, ezért nem érdekel"-nél számomra jóval erősebb kijelentés, hogy "mehet a kukába", és tudni szerettem volna, mi alapján (hátha rendelkeztek valami tuti belső infóval), még mielőtt esetleg pénzt adok valamelyik "kukába" való játékért. Plusz nem szeretem, ha emberek lekicsinylően nyilatkoznak arról, amit jó eséllyel nem is ismernek.

(#19) Mgeri válasza Markoka1993 (#5) üzenetére


Mgeri
tag

Jól látod! :DDD

Ezek közül az a legjobb! Látom is, hogy legtöbben azt várják. ;]

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#20) athomi válasza D_r_u (#13) üzenetére


athomi
veterán

Nyilván az én szubjektív véleményem tükrözi, ennek ellenére ki merem jelenetnei, hogy a nagytöbbségét is. :)

(#21) nightmare13


nightmare13
senior tag

Hé! a war leaders: clash of nations még csak most debütál amcsiban? vagy mi? már vagy 3-4 hónapja játszottam vele... vagy az valami kiadás előtt kiszivárgott valami volt... bár nem hinném, elég komplett volt

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#22) D_r_u válasza athomi (#20) üzenetére


D_r_u
tag

Igen, és ez a szomorú. Csak azt tudnám, akkor miért szólnak fanyalgó kommentek százai (nem csak itt, máshol is) különböző híreknél arról, hogy már megint nincs semmi újítás/ez is tök ugyanolyan, mint az eddigiek, amikor az emberek többségének nincs is igénye az újra.

nightmare13: Nem törvényszerű, hogy valami Amerikában ugyanakkor jelenik meg, mint Európában. Bőven lehet köztük több hónapos csúszás, főleg az ilyen nem széles körnek szóló, kisebb játékoknál. Amúgy már nálunk is hónapok óta kapható (igen, a boltban).

(#23) nightmare13 válasza D_r_u (#22) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát azt tudom, hogy nem törvényszerű, hogy ugyanakkor jelenjen meg, csak általában minden ott jelenik meg előbb, itt később. Kis játéknak meg nem mondanám, volt körülötte felhajtás is. Amúgy ez rendkívül jó játék, bár szerintem a Hears of Iron jóval összetettebb ennél. Az is nagy kedvenc

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#24) fpeter07


fpeter07
veterán

Egyiket se várom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.